Motomanų Diskusijos » IslengvintaS anketa

 Motomanai.lt nario IslengvintaS anketa

IslengvintaS avataras Mantas
Narys
500cc ***

 Kontaktinė informacija
Gerbiame privatumą! Asmeniniai kontaktai matomi, tik nariams nuo 125cc
El. kontaktai: mantuxas5 Skype: mantuxas5
Narys IslengvintaS parašė 1794 komentarus puslapyje ir 19 žinutes forume (ieškoti visų nario IslengvintaS žinučių)
 
Nario IslengvintaS paskutinės žinutės forume (3 paskutinės):
 
 • Oranžinis, apvalus, rieda keliu – kas? (video)
    Forumas Apranga ir aksesuarai (24 atsakymai ir 8335 peržiūros) - Paskutinė žinutė MonteCristo
  Nu man tai veiksmingai atrodo. Nemanau, kad galima kelt tokias problemas, kaip atsitrenkimą į tvorą ir tos pūslės pradurimą ar trenkies į stovintį autobusą ir nori, kad jis išsikleistų jau prieš smugį ir tu liktum gyvas. Prisiplok su dabartinėm apsaugom į tvorą ar į stovintį autobusą, tai kaži ar kas geriau liks iš tavęs, nei, kad su šiom oro pagalvėm liktų. Toks balionas smarkiai turėtų sušvelnint smūgį, vien ta rutulio forma padėtų pasėkmes sumažint, manau. Bet čia tik kompiuterinis variantas, kaži, kaip pavyks tokį didelį balioną padaryt ir pripūst greitai.
 • Oranžinis, apvalus, rieda keliu – kas? (video)
    Forumas Apranga ir aksesuarai (24 atsakymai ir 8335 peržiūros) - Paskutinė žinutė MonteCristo
  Cituoju: T N T Cituoju: IslengvintaS Cituoju: T N T Nepagalvota apie tokią situaciją, kai rider'is iki paskutiniosios laikosi ant bike'o, arba tik po smūgio krenta nuo jo. Nu, jei laikosi ant bike'o, tai gal ne taip jau ir blogai? O kaip nukrist prieš smūgį? Nu, nebent speceliai nušoki nuo moto Kad labai reikalaut kiti pradėjo, nors nesvarbu, kad su dabartinėm apsaugom nelabai išgyventum iš karto tėkšdamasis į tą busiką ar didesniu greičiu krisdamas ant asfalto. Su tom apsaugom gal irgi nešgyventum jei pirmas smūgis į autobusiuką būtų, bet bent jau dideliu greičiu krisdamas nuo motociklo sveikesnis liktum. Bėja, kad avarijų padaugėtų nelabai manau. Katras čia nori savo mocą daužyt ar lėkti betkaip, nes žino, kad galbūt ta apranga išsipūs ir, kad galbūt neįsitrenks į autobusiuką ar medį? Prisimink internete matytas nuotraukas, kur su pusę bike'o įlėkęs į mašinos saloną. Visdar manai, kad netaip ir blogai ? Pritariu, kad avarijų nepadaugėtų dėl tokių apsaugų, kaip ir nepadaugėjo auto avarijų atsiradus oro pagalvėms. Nu tai čia manau jau niekas nepagelbės, nebent į motociklą būtų įtaisytas koks kompiuteriukas, kuris skaičiuoja priekyje esančios kliuties greitį, tavo greitį, motociklo pasukamumą, tada nustatoma, kokiu greičiu artėja prie kliūties ar užteks stabdymo jėgos motociklui sustoti ar ne, dar turi atsižvelgti į tai, kad motociklas gal pasukti vairą ir kliūties išvengti. Mašinos apkarstytos oro pagalvėm, saugos diržais, praktiškai esi priklijuotas prie sedynės, bet ir tai neišgyvena po susidūrima... Aišku, būtų nuostabu, kad leki 150km/h, nors ir 90km/h, iš šalutinio į pagrindį išlekia busikas, tu ikali tiesiai į autobuso šoną ir lieki gyvas.
 • Oranžinis, apvalus, rieda keliu – kas? (video)
    Forumas Apranga ir aksesuarai (24 atsakymai ir 8335 peržiūros) - Paskutinė žinutė MonteCristo
  Cituoju: T N T Nepagalvota apie tokią situaciją, kai rider'is iki paskutiniosios laikosi ant bike'o, arba tik po smūgio krenta nuo jo. Nu, jei laikosi ant bike'o, tai gal ne taip jau ir blogai? O kaip nukrist prieš smūgį? Nu, nebent speceliai nušoki nuo moto Kad labai reikalaut kiti pradėjo, nors nesvarbu, kad su dabartinėm apsaugom nelabai išgyventum iš karto tėkšdamasis į tą busiką ar didesniu greičiu krisdamas ant asfalto. Su tom apsaugom gal irgi nešgyventum jei pirmas smūgis į autobusiuką būtų, bet bent jau dideliu greičiu krisdamas nuo motociklo sveikesnis liktum. Bėja, kad avarijų padaugėtų nelabai manau. Katras čia nori savo mocą daužyt ar lėkti betkaip, nes žino, kad galbūt ta apranga išsipūs ir, kad galbūt neįsitrenks į autobusiuką ar medį?

Narys IslengvintaS aktyviausias šiose forumo temose:
 

Nario IslengvintaS įkeltos nuotraukos:P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 


71.040.604
+22.361
VisoVakar
Nariai24.490+9
Temos4.653+2
Žinutės353.849+256
Komentarai100.193+27
Gyvadėžė678.090+799
Nuotraukos72.891+54
Video3.719+4
Motokatalogas4.174+17