MOTOMANAI.LT bendruomenė

2004-2024 | 31987 nariai
 
Motomanai.lt yra didžiausias ir analogų neturintis Lietuvos motociklistų bendruomenę vienijantis projektas. Per penkerius gyvavimo metus motomanų bendruomenėje yra prisiregistravę 31987 Lietuvoje bei užsienyje motociklais besidominčių narių (lankomumo statistika). Svetainėje išskirtinai vyrauja tik motociklizmo tematika. Džiugu, jog draugiška atmosfera, bendravimas, pagalba ir supratimas sulig kiekviena diena didina bendraminčių ratą. Tuo pačiu motomanų renginiai, bei socialiai projektai skatinantys pakeisti nusistovėjusią neigiamą nuomonę apie motociklistus pritraukia vis daugiau dėmesio. Jei dar nesate narys - maloniai kviečiame prisijungti!

Motomanų bendruomenės formavimosi pradžia siekia 2001-uosius metus. Motocilistai, kurie važinėdavosi motociklais po 2 po 3, susirinkdavo ir važinėdavosi po 20 po 30 - tai puikiai įamžinta filme "MOTOMANAI 2003".

2003 rugsėjo mėnesį užregistruotas www.motomanai.lt internetinis adresas, pradėti kurti bendruomenę jungiančios ir reprezentuojančios svetainės pamatai. 2004 gruodį pasaulį išvydo motomanų forumas, šis įvykis teigiamai įtakojo tolimesnį bendruomenės vystymąsi ir didėjimą. Forume yra sukaupta labai daug naudingos informacijos apie motociklizmą, tai puiki terpė bendraminčiams dalintis savo patirtimi ir semtis žinių.

Po truputį gimsta tradicija rengti įvairius sustikimus - Velykinės, Kalėdinės, vasariškos sporto šventės, kelionės po Lietuvą ir užsienį.

Motomanų bendruomenė yra išskirtinė būtent tuo, kad leidžia pačiam nariui susidaryti savo vėjo, laisvės ir polėkio paveikslą. Motomanu gali būti bet kas, nėra ribų ar apribojimų. Žmogus, kuris negali būti motomanu - yra tas žmogus, kuris nenori juo būti.
Motomanų iniciatyviausiųjų narių sąrašas: "Motomanų bendruomenės STAFF nariai"

Motomanų sezono atidarymas 2010 iš paukščio skrydžio ir vienų pirmųjų Motomanai.lt narių žvilgnis į praeitį:Motomanai.lt sezono uždarymas 2010:Motomanai.lt narių mintys apie bendruomenę:"Motomanas yra bičiulis - neabejingas vėjui, laisvei ir polėkiui."
AntanasP

"Vėjas mums, motomanams, ypatingas tuo, kad mes esame bene vieninteliai žmonės pasaulyje, kurie yra patenkinti kai mums prieš nosį taškosi musytės, mes tuo džiaugiamės. Laisvė - na žmonės įsivaizduoja kaip išėjimą iš už grotų, mes laisvę įsivaizduojam kaip pilną baką, apypilnę kišenę prieš bako užpildymą ir ilgą, lygų, šviesų asfaltą. O polėkis kogero bus visiems bendras, kad visiems yra nesvetimas rankenėlės atsukimo momentas."
mindazzz

"TOLERANCIJA ir bendravimas. Nesvarbu kiek tu uždirbi, kas tu toks, kokias tu užimi pareigas ir su kokiu motociklu važinėji - svarbu tu važinėji motociklu, tau tai yra įdomu."
Ziurke

"Motomanų bendruomenė yra dar kūdykis, bet tas kūdykis jau su dideliu pipiliu."
Sennis

"Motomanas tai žmogus, kuriam motociklas yra gyvenimo būdas, o ne noras pasirodyti."
pjuklas

"Manau, save gerbiantis motomanas visada pasisveikins su kitu motomanu, nesvarbu kokia transporto priemone jis vairuotų ant dviejų ratų."
chille

"Motomanas tai žmogus, kuris myli ne tik savo motociklą, tačiau ir kitus motomanus ;)"
Liūtas

"Motomanas yra tas, kuriam motociklas nėra tik dar vienas važiuojantis daiktas. Motomanu, mano galva, jokiu būdu negalėtų vadintis tas, kuris savo motociklu tik puikuojasi, siekia vien tik pasirodyti ar sumenkinti kitus. Tai gi motomanas turi būti tiek mylintis motociklus ir turintis savo nuomonę apie juos, tiek ir sąmoningas žmogus, gerbiantis kitų nuomonę bei tolerantiškas kitiems. Gal čia kiek per iškilmingai, bet toks jausmas užplūdo labai."
urfas

"Motomanui ar motomanei labai tiktų: 1 už visus - visi už 1!"
osve

"2007 metų Millenniumo metu ėjau nešinas šalmu ir vilkėjau maikutę, perėjus tiltą staiga sustoja čioperiukas ir teiraujasi žmogus kas man nutiko, kur einu. Labai pasimečiau, nes nesupratau, ko jis nori, kol pro prasegtą striukę pamačiau "motomanai". Žmogus ne tik pakalbėt sustojo, bet ir parvežt iki namų pasisiūlė. Va toks motomanas turi būti. AČIŪ JAM."
stigass

"Tikras motomanas gerbia save ir aplinkinius, ir niekada nesileidžia būti įžeidinėjamas. Juk supratot, kad ne viskas kumščiais išsiaiškinama."
misterX

"Motomanas, jei aš teisingai suprantu šio žodžio kilmę, turi gyventi tuo t.y. motociklais ir viskuo kas su jais susiję. Tai yra jo aistra, gyvenimo būdas, hobis, vaistai ir liga kartu, filosofija, laisvalaikis, kasdienybė, tam tikra prasme socialinė pozicija. Visiškai nesvarbu ar tu važiuoji "chopper'iu", "britva" ar "street'u". Ar pas tave burzgia 250 ar 2000 cc. Ar tu geras ir mielas kaip mažas šunytis, ar tas, kurio eiliniai visuomenės elementai vengia ir prisibijo. Ar tau 18 ar 58. Ar tu bendrauji su visais iš eilės, ar esi atskalūnas. Esmė yra KUO TU GYVENI. Tai yra liga, manija. Beje pas kai kuriuos ir labai sunkios formos."
MOZE

"Kaip sakoma, gyveni tam kad važiuotum, važiuoji tam, kad gyventum."
Marrijuss

"Man, visų pirma motociklistas - žmogus žinantis dulkių skonį ir kelionės nuovargį :)"
Ponas_Vanagas

"Motomanas - jis kaip vėjas. Jo nematai, bet jauti... "
Masteryz

"Manas - tai toks grūdas iš kurio daromos košės. Motomanas - tai tokia košė kuri veisiasi žmogaus smegeninėje. Jei smegeninėje tik vienas motogrūdas - tai ten ne košė, o tik trydelė niekam tikus, o jei tos košės smegenuose per daug - tai gaunasi motomanijakas. Tikra motomaniška košė pasižymi tepalo skoniu, vėjo gaivumu, meile artimui ir būtinai dviem ratais - vienas ratas kairiam smegenų pusrutuliui, kitas - dešiniam. Esant normaliam motokošės kiekiui yra susergama motomanija. Ši liga pasireiškia tokiais simptomais: žvilgsniu nulydimas kiekvienas pravažiuojantis motociklas, ilgiau neatsisėdus ant motociklo jaučiamas oro trūkumas, pradedamas glostyti motociklas, jam sakoma "iki rytojaus", darbas prasideda galvojimu apie jo pabaigą, rytas prasideda ne kavos puodeliu o www.motomanai.lt , ir galiausiai paprasta juoda maikutė su užrašu "motomanai.lt" tampa tavo uniforma, tave įpareigojančią būti pavyzdžiu kitiems - nes tu - MOTOMANAS."
Kipshaz

"Motomanai - patys draugiškiausi ir nuoširdžiausi žmonės, kuriuos aš sutikau. Jie nesureikšmina, kaip tu atrodai. Jie visada pataria ir paguodžia, bet niekuomet Tavęs neiškelia per aukštai. "
arsene

"Motomanas - jaučiantis postūmį iš vidaus, pamačius motociklų koloną - širdį suspaudžia."
Dovydasp

"Tikras motomanas turėtų būti subrendęs tam, kad vairuoti motociklą, ir nesvarbu kiek jam metų - svarbiausia, kad galvotų ne vien apie save bet ir aplink esančius."
robe

"Yra žmogus, yra motociklas. Motomanas turi būti vienas dalykas - žmogus ant motociklo!"
zirnis

"Tikras motomanas(-nė) yra tas, kuris užsiregistravęs motomanai.lt"
tomasssitas

"Žmonės visas kūno dalis turi poromis, t.y. akys, rankos, ausys, kojos.. Bet motomanas turi dar ir du ratus!"
danys

"Motomanas: svajoja apie motociklą bent kelis kartus per dieną, svajoja, kada laisvu metu su juo pralėks, turi motomanai.lt atributikos ir gerbia kitus motomanus."
EvE bandit

"Tikras motomanas - tai vaikis, kuris buvo tepaluotas iki alkunių važinėdamas Riga, baigdamas Java, subrendęs visuomenės įtrauktas į kapitalistinę gyvenimo estafetę ir po aštuonių metų vistiek grįžęs prie savo didžiosios svajonės ant dviejų ratų."
antoniiss

"Motomanas yra žmogus, visuomet prižiūrintis savo motociklą, o nusipirkęs galingesnį - nepalieka draugų su silpniasniais motociklais."
zelwiux


Išreikškite savo požiūrį apie tai kas yra tikras Motomanas/Motomanė.


P
A
T
K
P
Š
S
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 


71.040.604
+22.361
VisoVakar
Nariai24.490+9
Temos4.653+2
Žinutės353.849+256
Komentarai100.193+27
Gyvadėžė678.090+799
Nuotraukos72.891+54
Video3.719+4
Motokatalogas4.174+17