Motomanų Diskusijos » gisa anketa

 Motomanai.lt nario gisa anketa


Narys
900cc *****

 Kontaktinė informacija
Gerbiame privatumą! Asmeniniai kontaktai matomi, tik nariams nuo 125cc
El. kontaktai:Narys gisa parašė 0 komentarus puslapyje ir 62 žinutes forume (ieškoti visų nario gisa žinučių)
 
Nario gisa paskutinės žinutės forume (3 paskutinės):
 
 • TA ir draudimo pakeitimai nuo 2014-07-01
    Forumas Bendrosios diskusijos (461 atsakymai ir 117722 peržiūros) - Paskutinė žinutė vytoksas
  Cituoju: Eiva Už MC, MCC ir Kongresą negaliu kalbėti, tačiau LMK jau nuo liepos mėnesio ėmėsi šio reikalo ir raštais bei žodžiu komunikavo su kai kuriais Seimo nariais. Apie tai yra ir ankstesniuose šios temos postuose. Apie užsimintas manifestacijas tų pačių Seimo narių patarimas dėl poveikio: rinktis po Seimo langais tuomet, kai svarstomos netenkinačio įstatymo pataisos, o ne tada, kai Seimo rūmai tušti. Ir dar apie tą patį. Aktualija su kuria kai kas jau susidūrė ir kuri vėl gi jau aprašyta šiame poste. Būtent, kai Regitra užregistravo Draudikų netinkama eksplotuoti pripažintą motociklą, o dabar jis išmestas iš registracijos. Konsultavausi dėl to su advokatais ir jie mato čia pagrindą bylinėtis ir prisiteisti patirtas išlaidas. Kas turėtų būti atsakovas čia jau proceso klausimas. Iniciatyvą aišku turėtų parodyti patys nukentėję nuo tos keistos "tvarkos". Idealiausias variantas, kad nukentėjusieji susiburtų į grupę, taip būtų sutaupytos teismo išlaidos. Taigi kam tai aktualu kurkite naują temą, susiburkite ir tapsite įdomūs solidžioms advokatų kontoroms, o tai gerokai padidina tikimybę laimėti bylą. Gera iniciatyva. Bet... As kalbejau su vienu nepriklausomu autoekspertu, del papildomo motociklo vertinimo, kuri butu galima naudoti teisme. Tai jis protingai paporino, kad nei regitrai nei draudiku biurui teisminio ieskinio negalesi pateikti, atsakovas is esmes yra valstybe, jie priima istatymu pataisas, o kiti privalo laikytis. Be to ekspertas sako islauk iki spalio 21 dienos, seimas posedzio metu svarstys pakeitimu klausima.
 • TA ir draudimo pakeitimai nuo 2014-07-01
    Forumas Bendrosios diskusijos (461 atsakymai ir 117722 peržiūros) - Paskutinė žinutė vytoksas
  Kadangi mano mocas buvo isregistruotas, nors liko su galiojancia technine apziura, draudimu ir nelaukdamas kol valdantieji ka nors nuspres pakeisti, ieskau zmoniu kuris turi patirties registruojant transporto priemone uzsienyje, pvz Latvijoje
 • TA ir draudimo pakeitimai nuo 2014-07-01
    Forumas Bendrosios diskusijos (461 atsakymai ir 117722 peržiūros) - Paskutinė žinutė vytoksas
  Smulkiau: pries perkant motociklas buvo oficialiai isregistruotas. Regitra nieko... Po keliu dienu priregistruotas, vel Regitra tyli. Draudimas! Demesio!!! Apsidraudzioj toj pacioj bendrovej, kuri ismokejo pinigus uz auto ivyki pardavejui. Irgi absoliuti tyla. Viskas OK. Nors jau tuo metu to moco apgadinimo byla jau buvo uzvesta. Zodziu kolkas aisku, kad nieko neaisku. Cituoju is interneto: Sugalvojo, kaip apeiti įstatymą Štai išradingi lietuviai pademonstravo iš tiesų turintys ypatingą talentą apeiti kad ir kvailiausius įstatymus. "Pagal sudarytą schemą, Lietuvoje pripažintas kaip netinkamas eksploatuoti automobilis yra parduodamas, tokią mašiną, jau suremontuotą, nugabena užregistruoti į užsienio šalį. Ten ji pereina techninę apžiūrą ir gauna visus reikiamus dokumentus. Kai visi dokumentai legaliai sutvarkyti, ta pati transporto priemonė oficialiai vėl parduodama jos buvusiam savininkui, o Lietuvoje registruojama kaip naujai nupirkta iš užsienio šalies ir toliau sau gali riedėti šalies keliais", - papasakojo A. Žiukelis. Kita sukčiavimo forma - tokių automobilių pardavimas Lietuvoje. "Savininkui pardavus į eismo įvykį patekusią, apgadintą transporto priemonę, kuri pripažinta nebetinkama eksploatuoti, bei nuslėpus šį faktą, jos naujasis savininkas galėtų apie tai sužinoti tik bandydamas ją registruoti. Todėl nuo šiol, perkant naudotą automobilį, verta pasitikrinti "Regitroje", ar norima įsigyti transporto priemonė yra tinkama eksploatuoti Lietuvoje", - pataria draudimo specialistas. Beje, pasak A. Žiukelio, brangių automobilių savininkai neretai daro viską, kad tik pakeltų jau nustatytą jų transporto priemonės rinkos vertę. Pasitaiko atvejų, kai klientai pateikia įvairių "įrodymų", bandydami įtikinti, kad jų transporto priemonė yra brangesnė nei yra iš tikrųjų, todėl jos remontas yra prasmingas."

Narys gisa aktyviausias šiose forumo temose:
 

Nario gisa įkeltos nuotraukos:P
A
T
K
P
Š
S
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 


71.040.604
+22.361
VisoVakar
Nariai24.490+9
Temos4.653+2
Žinutės353.849+256
Komentarai100.193+27
Gyvadėžė678.090+799
Nuotraukos72.891+54
Video3.719+4
Motokatalogas4.174+17