Žinučių paieška: mazuxx
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| mazuxx 2008-5-20 15:41 |
Jawa is born ziuriu Dainius_M opozicija uzsiima nors kritika- tai spyris i uzpakali, kuris
privercia pajudet i prieki |
| mazuxx 2008-5-20 15:33 |
"Prikurke" arba papildomas lizdas visokiai irangai geras daiktas, tik biski tvarkingiau galejai padaryt buvo ir pas mane tokia ideja
taip daryt |
| mazuxx 2008-5-20 15:28 |
Honda CBR125 +/- vaje!!!! kas per klausimai? aisku kad netinka, nebent nori, kad pralekus tektu plaut kelnes ir mota grandinems yra specialus purskaliukas ir
ganetinai nebrangus. |
| mazuxx 2008-5-19 20:18 |
:Z :Z Motomanų [b]pagyrų puodas[/b] :Z :Z pasigirsiu ir as: vakar uzkuriau jawa, tai reikejo isbandyt tad kol nebuvo
uzdetos skardos, prabandziau lauku keliukais. jausmas fantastiskas! NORIU ENDURO!!!! |
| mazuxx 2008-5-19 15:24 |
Foto is Chimerų Lt moto tūso Klaipėdoje 2008 bliam, jei jau connectas normaliai uzkrauna, tai koki ten turet reikia, kad ilgai krautu? geros foto |
| mazuxx 2008-5-19 09:06 |
Jawa is born pas mane ant jawos ji ant sakes, taip kaip aprasiau |
| mazuxx 2008-5-18 21:46 |
Jawa is born stop varlyte tvirtinasi prie galines sakes kaireje puseje, ir per syruoklyte sujungiama su stabdziu kojeles svirtimi, gaila, kad ner kaip foto idet spyruoklyte reikalinga tam, kad issitraukus varl ... |
| mazuxx 2008-5-17 20:45 |
Jawa is born visai nieko tie veidrodukai . o kodel spidometro nenuleidai? |
| mazuxx 2008-5-17 10:31 |
Paplepėkim apie nieką [quote][i]Cituoju: jawaha[/i] sendien pirma kart gyvenime vazevau su britva.. ir dar LITRINE ir pakraupau stabdziu efektyvumu, vaziuojant apie 110 km/h vos prisilietus prie
rankenele ... |
| mazuxx 2008-5-17 10:11 |
custom bagger ziuriu BSA projektelis pristabdytas... |
| mazuxx 2008-5-15 21:31 |
Moto filmai sekmadieni 21:30 visi per tv3 ziurim "Baikeriai" |
| mazuxx 2008-5-15 20:21 |
[b]Viskas apie vožtuvų reguliavimą[/b] voztuvu tarpeliai matuojami kalibruotomis plokstelemis. jos tokios isskleidziamos plonytes ilgos skardeles (atrodo kaip kiseninis peiliukas). ju ten daug ir ant kiekvienos yra parasytas jos storis. je ... |
| mazuxx 2008-5-15 14:23 |
Kas nebijot ąžuolinio stūmoklio? [quote][i]Cituoju: ezhyk[/i] Idėja tai šauni, Jei jau mitas apie ažuolą yra, bandykit ieškokit 2 motociklų, bus savootiškos varžybos, kuris geriau: bukas stūmoklis ar ažuolinis
[/quo ... |
| mazuxx 2008-5-14 21:28 |
Kas nebijot ąžuolinio stūmoklio? cia jau panaseja i operacija "jungtinis motomanu projektas- medinis stumoklis" P.S: ziurke, rasei "ziedu nereikia, medis nesiplecia tai galima suleisti tarpus be ziedu.", o kaip su pletimu ... |
| mazuxx 2008-5-14 20:53 |
Kas nebijot ąžuolinio stūmoklio? tik neuzmirskit iamzint "vaziavimo" video formatu. o trinka vesit pas koki super duper baldininka, ar patys pandysit tekint, skaptuot ir grezt? o pirstas irgi medinis bus? ar metalini originalu desi ... |
| mazuxx 2008-5-14 18:39 |
Užkaita-nebetraukia, atšala-traukia jei niekas is anksciau minetu budu nepades, patikrink voztuvu tarpelius. gali but ir voztuvu lizdai padile- kai variklis pasyla, voztuvo kotelis kazkiek pailgeja ir nebeleidzia pilnai uzdaryt voztuvo. ... |
| mazuxx 2008-5-14 18:22 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] eik tu sau... issigasciau patamsej toki "robocopa su frankensteino motyvais" pamates |
| mazuxx 2008-5-13 20:48 |
Jau stabdo motorolerius [quote][i]Cituoju: Domcek[/i] Man draugas kai savo pirda registravo jam regitroi sake,jeigu tavo pirda su numeriais ir mato kad tvarkinga,dar jeigu su salmu tai net nestbado.Mentai ir taip turi ka v ... |
| mazuxx 2008-5-13 15:46 |
Yamaha TZR atnaujinimas kad jau prasnekom apie lipdukus, tai gal zinot, ar ant paprastu, ploteriuotu lipduku [b]lygiu slidziu pavirsiumi[/b] gerai lips lakas ir ar jis laikysis, ta prasme ar neatsilupines? |
| mazuxx 2008-5-13 12:24 |
Honda Magna Variklis [quote][i]Cituoju: Hypocrisy[/i] kur turiu varikli,tai ji dalim pardavineja,lygiai toks pat,pries kelias dienas nauja isidejo. [/quote] klausimas butu, del ko jis dejo kita varikli, jeigu tas geras ... |
| mazuxx 2008-5-12 20:57 |
Atsakyta - 1894 Roper Steamer [quote][i]Cituoju: Atskalunass[/i] Sakyčiau slėgį matuoja tas prietaisas [/quote] kad netycia neissprogdintu (geriausiu atveju- neisplikytu ) tarpukojo |
| mazuxx 2008-5-12 20:11 |
Yamaha TZR atnaujinimas nu negi nesimato, kad zmogus su vielutem buvo pakabines detales? taigi ant visu yra |
| mazuxx 2008-5-12 19:42 |
Sugedo motociklas - paspėliokim siustis detale motociklui is kito pasaulio krasto nieko stebetino ar baisaus, kartais iseina pigiau nei vietoj srotine nusipirkt, o del vaizdo- jei kodas atitinka, tai isvaizda gali kuom nors skirtis, ... |
| mazuxx 2008-5-12 18:42 |
Yamaha TZR atnaujinimas lakuosi ant lipduku? |
| mazuxx 2008-5-8 20:34 |
[b]"Tenai už miško leidos saulė"[/b] Motomanų meetas sezono atidarymo proga + Mindazzz gimtadienis pas Sennį so o cia jau ir detektyvu pakvipo... . Esi MOTOMANAS- tai nuo zvitriu akiu ir parazitu
paparaciu ne su britva nepabegsi- vistiek suseks vos ne interpolas |
| mazuxx 2008-5-8 18:12 |
Patikimiausias motociklas/gamintojas jeigu patikimas vairuotojas/remontuotojas/priziuretojas, tai ir kinietis vaziuoja gerai. pazistamas diedukas i darba vazinedavo izu, kai atsirado rinkoje pirmieji quinkiai, jis nusipirko ta parpaliuka ... |
| mazuxx 2008-5-8 16:25 |
VT500 Netolygiai dirba pabandyk KYLIS, UAB (41) 522499 Kanapių g. 16, prie dosafo, paklaust. jie ten moto remontu ir detalem uzsiima. tik neissigask kainu pas juos, bet uz paklausima niekas i galva neduos kas ten su b ... |
| mazuxx 2008-5-8 11:11 |
VT500 Netolygiai dirba keisk ziedus, jei yra atliekamas litas, gali visa grupe pasikeist, nes 7 kompresijos jau prie mirties. o del sakes, pabandyk pakises po salnyko kartono gabaleli, pravalyt. buna, kad prigaudo dulkeliu ... |
| mazuxx 2008-5-8 10:50 |
Yamaha xs 400 kelimas is mirusiu cia gi prikelt nori, o customas su MZ varikliu cia ne vtemu, ir dar hardtailas
cafe cia butu pats tinkamiausias variantas, arba grynas stock, be jokiu perdarymu, tik graziai ir gerai atnaujintas( ... |
| mazuxx 2008-5-8 09:28 |
Čioperis naujokui manyciau, kad ciopas- ne britva, galima imt ir galingesni iskart- visvien ciopas perkamas ne smaugimui, priesingai negu sportiniai. |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

nors kritika- tai spyris i uzpakali, kuris
privercia pajudet i prieki
buvo ir pas mane tokia ideja
taip daryt
grandinems yra specialus purskaliukas
tad kol nebuvo
uzdetos skardos, prabandziau lauku keliukais. jausmas fantastiskas! NORIU ENDURO!!!!
. o kodel spidometro nenuleidai?
ir dar LITRINE
[/quo ...
vos ne interpolas
