Žinučių paieška: nuoviras
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| nuoviras 2010-4-2 05:48 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] Labas rytas , gal kam nors yra minciu ir noro pirmadieni prasilekti kur nors toleliau su mocais. Valdzia dave iseigine, dievas gal duos ora, reiktu isnaudoti. Ka manot ... |
| nuoviras 2010-4-1 13:15 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) motsą pasiimti iš serviso planuojama rytoj. šeštadienį bus kur važiuojančių? |
| nuoviras 2010-4-1 13:14 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: omkas[/i] Nebesulaikiu darbo pabaigos [/quote]ne tu vienas |
| nuoviras 2010-4-1 12:01 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Vytautiokas[/i] Kaip manot ar mentai kabinetūsi jei važinėčiau su tokiom [url=http://cgi.ebay.co.uk/Set-Car-Truck-22-LED-White-Flashing-Flash-Strobe-Light_W0QQitemZ28047625785 ... |
| nuoviras 2010-3-30 07:48 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] Siandien zmona pavezinau su nauju mocu, Tauralaukis - Palanga- Karkle- Molas- Tauralaukis. Sako nieko aparatas. O man vis labiau patinka mocas. Kaip Vytautiokas sa ... |
| nuoviras 2010-3-29 11:50 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Vytautiokas[/i] Pritariu Andriui pakatuske daryti treciadieni. Ar bus dar taip mananciu ? [/quote] Manau kad galėčiau. Svarbiausia kad tai bus po 04.01 - visų čioperistų dr ... |
| nuoviras 2010-3-29 07:43 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: taurasDMZ[/i] Lab ryt, ka daryyyt, kad ketvirtadieni nelytu??? [/quote]skambink ir klausk radžio arba kviesk tv3 pagalbą |
| nuoviras 2010-3-28 15:53 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) jo, žinau ką tai reiškia sveikinu |
| nuoviras 2010-3-27 19:57 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] Iskilmingai pranesu , uzregistravau moca, praejau technikine ir jau prasilekiau. Jausmas nerealus. Taigi ir as Sezona atidariau. [/quote]čioperio ilgesys nekan ... |
| nuoviras 2010-3-26 15:45 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) prasilėkiau šiandien ir aš pagaliau. JPŠTVM.....koks geras jausmas vrmmvrmm
|
| nuoviras 2010-3-25 12:05 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) šiandien garaže užsikūriau, paklausiau, gražu. tiems kas jau sezonui pasiruošę tai pavydžiu |
| nuoviras 2010-3-24 06:37 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Vytautiokas[/i] [quote][i]Cituoju: genecvali[/i] Ketvirtadieni visi i statoila. Valio [/quote]Kelintą statoile ryt? Man tiktų 17.45. [/quote] sąlyga, kad man draudim ... |
| nuoviras 2010-3-24 06:29 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) http://www.zebra.lt/lt/video/parodija-pagal-inculto.html |
| nuoviras 2010-3-24 05:45 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: stl[/i] po savaites pypinsiu i nida( maybee uosviu giminei statyboj prakonsultuot) ar stintu dar yra? turiu omeny vandenuose...sory jei uz kvaila klausima (gal stintos tik mitas ... |
| nuoviras 2010-3-23 11:38 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Robin H[/i] [quote][i]Cituoju: Mekigis72[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] aš tai ruošiuosi paprastų dienų pasivažinėjimus iškeisti į stovėjimą eilėje http:// ... |
| nuoviras 2010-3-22 07:20 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) aš tai ruošiuosi paprastų dienų pasivažinėjimus iškeisti į stovėjimą eilėje http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/-smiltynes-perkeloje-nebus-galimybes-keltis-be-eiles-268675 |
| nuoviras 2010-3-19 10:40 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) jo, draudimą bevažiuodamas pasiimti jau mačiau vieną krasavyką (čiopai kažkodėl dar nelenda) |
| nuoviras 2010-3-15 12:22 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Vytautiokas[/i] Man tikrino stabdžius, posūkius, pažiūrėjo kad gabaritas veiktų. Na ir žinoma spindulį... bet tai pasisekė išspręsti. [/quote] pas mani, tamsta, irgi ... |
| nuoviras 2010-3-12 10:16 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Vytautiokas[/i] Sezonas atidarytas !!! Užregistravau ir techninę praėjau. Tak što mano motas jau tvarkingas lietuvis [/quote]tai ketvirtadienį statoile? |
| nuoviras 2010-3-11 07:35 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) labas rytas.visus su švente. jei po pirties atsigavot tai aikit vėliavas kelti.. |
| nuoviras 2010-3-8 10:54 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Mekigis72[/i] Rebiatai, gal kas turit minčių čia apsilankyti?... http://www.motomanai.lt/p-media_list.91b.Susitikimai.Renginiai_ir_susitikimai.Mototurgus_Rygoj_Balandzio_3d.ht ... |
| nuoviras 2010-3-8 09:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Geralt[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] o kaip čia tamsta skaičiuoji, 35 litai valandai žmogui? [/quote] Tas yr už pirtį valandai. Bandysim pasiplanuot [/quote] ... |
| nuoviras 2010-3-8 09:25 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Tadass79[/i] Sveiki, užsakiau [url=http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=lt&geocode=&q=Radailiai+Klaipedos+rajonas&sll=37.160317,-95.712891&ssp ... |
| nuoviras 2010-3-4 05:52 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) rytoj lekiam į vilnių, į ramštainus. jei kam reikia pabūsim kurjeriais |
| nuoviras 2010-2-25 10:14 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Oi ačiū chebryte, ale vistiek lietuviui gražiai kaimyno troba dega, ane [/quote]nu mes ne tokie, mums lūžusi baikerio koja džiaugsmo nekelia. su ... |
| nuoviras 2010-2-23 14:41 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Robin H[/i] Ei,jūs taip toli to sniego nesiūskit,o tai jis išvis sugalvos neiti iki vasaros.
[/quote]nenusaugot sienos su slidėm, nenusaugosit ir su plūduru |
| nuoviras 2010-2-23 10:50 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) o esmė tame, kad sniegas tirpsta |
| nuoviras 2010-2-20 08:16 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Tai jeigu jau vyksta pasirinkimas, tai mane prašau kviesti tik ant alaus naikinimo, o iškrausyte patys, manau prižiūrėtojo nereikės [/quote]kraustymasis t ... |
| nuoviras 2010-2-19 13:11 |
Motomanai.lt vėliavos bendruomenėms atrodo gražiai. tik klausimas kas ir kaip spręs kokiam miestui vėliavą duoti ar neduoti... |
| nuoviras 2010-2-19 08:57 |
Motomanai.lt vėliavos bendruomenėms [quote][i]Cituoju: Gman[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] [quote][i]Cituoju: Gman[/i] Tai kad nuo vasaros nebeliks tu apskriciu. Ir ju herbu neliks, taip iseina. [/quote] vienas dalykas nelik ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]
Sako nieko aparatas. O man vis labiau patinka mocas. Kaip Vytautiokas sa ...
[/quote]
sveikinu
[/quote]
vrmmvrmm
[/quote]
(gal stintos tik mitas ...
...