Žinučių paieška: Marrijuss
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marrijuss 2006-4-3 13:32 |
Vagystės prevencija? [quote][i]Cituoju: Tomukas[/i] Dasiskambinau. Tikrai, 2005 metais policijoje užfiksuoti nuvaryti 5 motociklai. Dažniausiai iš nesaugomų metalinių garažų. Vienas iš garažo po namu kurio šei ... |
| Marrijuss 2006-3-31 21:31 |
Kokia Jūsų nuomonė apie "Įvairių gamintojų" šalmus? Kokie atsiliepimai apie LAZER firmos šalmus Vieną tokį nusižiūrėjau motopulse: [url=http://www.lazerhelmets.com/site/motorcycling/fullface_product2006.asp?cid=134&cat=2&item=2]Lazer ... |
| Marrijuss 2006-3-29 11:47 |
Motomanai.lt klaidos, klausimai, pasiūlymai Nežinau ar čia tik pas mane, bet forumo laikas atsilieka viena valanda - žinučių parašymo laiką rodo pagal seną laiką. Nustatymuose pas mane nustatyta +2:00 Ką daryti
|
| Marrijuss 2006-3-29 11:27 |
Motociklų Draudimo Aktualijos 2006ųjų Sezonui [quote][i]Cituoju: samtis_uk[/i] Siandien kalbejau su viena pazystama draudimo agente is Lietuvos draudimo ji sake neskubeti draustis, nes kazkokis veikejas isvarte, kad skirstymas iki 25 ir virs 25 ... |
| Marrijuss 2006-3-28 21:19 |
Žiemos džiaugsmai. Patarkit. mindazzz, dabar turbūt vidury nakties pažadintas papasakotum kas, kur ir kaip Magnos variklyje randasi, kaip ardosi Šiaip labai idomiai variklis išsiskiria. |
| Marrijuss 2006-3-28 20:17 |
Ar dažnai stabdo policininkai? [quote][i]Cituoju: stigass[/i] o kazin kaip su tais anstoliais? Gavau 20 lt bauda, nesumokejes gavau is anstolio 150 lt, tai ar man dar augs ta suma ar tokia ir liks?Kas zinot parasykit ACIU [/qu ... |
| Marrijuss 2006-3-24 22:43 |
Sezono atidarymas 2006 Aš jau šiandien atidariau sezoną - nebeištvėriau neišbandęs savo naujojo plieninio žirgo |
| Marrijuss 2006-3-19 18:19 |
Forsuotas variklis..? [quote][i]Cituoju: Liūtas[/i] Gali būt, kad stūmoklis viršumi arba kokiu svetimkūniu įstrigusiu jo viršuje, daužėsi į galvutę. Tada nuo tokios perforacijos labai staigiai nubyra visa stū ... |
| Marrijuss 2006-3-19 10:43 |
Forsuotas variklis..? Jawa turi 3 žiedus, o ižas - 2. Pats dabar remontuoju 2 cilindrų ižo variklį, kurio stumokliui nuplyšęs sijonėlis, aptrupėję žiedai. Tai idomu iš kur ten tokie įtrūkimai ant sijonėlio ... |
| Marrijuss 2006-3-19 08:20 |
"Kieti" vairuotojai? Tik neperseniausiai apturėjau vargų, kai toks pienius įsirovė man į šoną
Mat jam dviguba ištysinė juosta neegzistuoja...Gaila, kad dauguma varuotojų kultūros ir pagarbos kitam vairuoto ... |
| Marrijuss 2006-3-15 21:49 |
Kelios metalo blizginimo/apsaugojimo priemonės Beje, jei kas neranda žalio akmens (Gojos) ar veilokų, tai nemažą pasirinkima mačiau gariūnuose. Įėjimas užvažiavus iš kitos pusės (nuo katilinės), pačioje pradžioje turgaus yra diedas ... |
| Marrijuss 2006-3-9 21:23 |
Kelioniniai krepšiai už prieinamą kainą (y) Nusipirkau ir aš visai neblogi krepšiai. Pirmoje foto - mažas, antroje - mažas išsskleistas, trečioje - didelis išskleistas. p.s. jei kam reikia - turiu vieną mažą ir vieną didelį. |
| Marrijuss 2006-3-6 20:28 |
Jawa 350 deficitas ezhyk> palauk dar kokį mėnesiuką, kol pradės parbudinėti jawistai po žiemos miego ir skelbimų lentos lūš nuo pasiulymų Kas buvo praeitą sezoną. Tik galbūt už tokią kainą sunkiau. ... |
| Marrijuss 2006-3-2 16:21 |
Anekdotų Kraitelė Važiuoja "britva" trys draugeliai. Vienas iš jų mikčiojantis. - Ggg... Gg... - Greičiau? Gerai. Vairuotojas padidina greitį. - Gggrr... Grr... - Dar greičiau? Gerai. Jau lekia beveik ma ... |
| Marrijuss 2006-2-18 19:30 |
Perdaryto moto registracija [quote][i]Cituoju: sniivel[/i] o dabar man iškilo irgi klasimukas. Vasarą pasitaikė labai geras pasiūlymas ir paėmiau motociklą voshod 2 už juokingus pinigus 70lt, o jei dar pridėsim stovį ... |
| Marrijuss 2006-2-14 15:22 |
Apklausa: Iš kur sužinojai apie [i]www.motomanai.lt[/i]? Kokiu tiksliu būdu čia patekau nebepamenu, bet lyg tol lankydavausi bitės motomanuose, motociklai.tk. Matyt iš pastarojo ir atradau Dar tuomet puslapis buvo šviežias ir forumo neturėjo, tik ... |
| Marrijuss 2006-1-27 21:14 |
Kaip pasigaminti lankus (engine guards)? [quote][i]Cituoju: Night[/i] O jūs man tada pasakykit neišmanėliui - kuo skiriasi chromavimas nuo nikeliavimo? [/quote] Nikelis gelsvas ir dažnu atveju eina kaip sluoksnis po chromu. Chromas ... |
| Marrijuss 2006-1-27 09:22 |
Variklio dažymas Bikeboy> ar tau labiau neapsimokėtų variklį nušveisti ir nupoliruoti, ir dar pigiau būtų. Vaizdas visai kitas. Juk jis aliumininis, tai kam jį dažyti aliuminio spalva... |
| Marrijuss 2006-1-9 15:36 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Balzebubas[/i] IX fortas [/quote] Taip "Lenktynės Kaune senaisiais tarpukario laikais ties IX fortu. Čia A. Ilgauskas su savuoju "H-D" - vienvaldis lyderis" |
| Marrijuss 2006-1-9 15:31 |
Atsakyta: 1925 Excelsior Ladies Delux 1477 Laimėtojas tas, kuris pasako pilną atsakymą - šiuo atveju markę ir modelį. Taigi laimėtojas - Talkee |
| Marrijuss 2006-1-9 15:27 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Balzebubas[/i] Tai toje vietoje yra kokia trasa ar tai siaip tik vietove? [/quote] Matyt, kad nelabai. Gerai, palengvinu - tos vietos pavadinimas susideda ne vien is zodžių ... |
| Marrijuss 2006-1-9 15:16 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Balzebubas[/i] Vieta gal Lampedziai? [/quote] Taip, tai Kaune, nors as nelabai pažįstu tą miestą, bet ta vieta vadinasi kitaip. |
| Marrijuss 2006-1-9 14:50 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Balzebubas[/i] Tai gal sitas senukas. Vardo deja nepamenu pavarde berods Ilgauskas. Ralio aplink Lietuva vykusio 34 ar tai 35 metais cempionas. Uz tai apdovanotas H.D. apranga ku ... |
| Marrijuss 2006-1-9 12:30 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Maiden[/i] Gal čia Nemuno Žiede veiksmas vyksta? [/quote] Ne, bet jau šilčiau |
| Marrijuss 2006-1-9 12:08 |
[b]Mąstom apie maikutes.. GALITE ATSIIMTI![/b] Ir turėjau omenyje, kad visiškai be rankovių. Nuo rankos riešo iki pečių nebūtų |
| Marrijuss 2006-1-9 12:02 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: Sennis[/i] Gal Vladas Nikolskis [/quote]Ne. |
| Marrijuss 2006-1-9 11:58 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas [quote][i]Cituoju: mune23[/i] bandyciau speti kad tai ralis aplink Lietuva,o mocas Harlis.Kas vairuoja nebandysiu speliot. [/quote] Taip, tai "Harley-Davidson" Kad čia ralis aplink Lietuv ... |
| Marrijuss 2006-1-9 11:46 |
[b]Mąstom apie maikutes.. GALITE ATSIIMTI![/b] Paimsiu vieną L ir vieną M, su galas 1. p.s. o nėra galimybės, kad maikonas būtų be rankovių? |
| Marrijuss 2006-1-9 10:34 |
Atsakyta: A. Ilgauskas su "H-D" Kaune, IX fortas Lenktynių akimirka. Nuotraukoje pavaizduotas: "Lenktyninkas (...) su savuoju motociklu (...) - vienvaldis lyderis". Trys klausimai: 1) kur vyksta lenktynės; [b]Atsakyta: Kaune, IX fortas[/b] 2) ... |
| Marrijuss 2006-1-8 20:54 |
Atsakyta: 1925 Excelsior Ladies Delux 1477 Excelsior arba Anzani, nors pastarasis turbūt tokio mažo variklio neturėjo. Daugiau nežinau kas gali būti |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

Mat jam dviguba ištysinė juosta neegzistuoja...
visai neblogi krepšiai.
