Žinučių paieška: nuoviras
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| nuoviras 2009-8-20 06:28 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Atvaryk šiandien pasivažinėti ir manau susitarsite su važiuojančiais į Siguldą. Tarp kitko šiandien mes pakatuškę turėsime kartu su šilutiškiais, dėl mar ... |
| nuoviras 2009-8-19 08:16 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: asta[/i] [quote][i]Cituoju: Robin H[/i] [quote][i]Cituoju: asta[/i] Labas rytas visiems besituokiantiems ir dar neapsisprendusiems [/quote]Labutis ,kaip tau reikalai su ... |
| nuoviras 2009-8-19 05:51 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) vestuvių metas.. šeštadienį į panevėžį važiuosim draugų veselę atšokti tai niekur nebesudalyvausim |
| nuoviras 2009-8-18 11:52 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Tadass79[/i] Čia sumečiau vakar dienos [url=http://picasaweb.google.lt/tadass79/Ventspilis090816#]foto iš pasivažinėjimo po Latviją [/url] [/quote]o kaip nuotraukas ... |
| nuoviras 2009-8-18 09:47 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] [quote][i]Cituoju: Klebonas[/i] butynai atvaziuosiu i nuovyro vestuves,nu tu Nuovyrai dar jaunas toks visas,juk dar galejai gyventi ... |
| nuoviras 2009-8-18 08:43 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Klebonas[/i] butynai atvaziuosiu i nuovyro vestuves,nu tu Nuovyrai dar jaunas toks visas,juk dar galejai gyventi ir gyventi,ai tiek jau to ,pats kaltas [/quote]lyginant su vid ... |
| nuoviras 2009-8-18 08:33 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Na jei nelietingas rugsėjis labai, galima būtų pavažiuoti, nes nesu buvęs Estijoje. Bet kaip sup ... |
| nuoviras 2009-8-18 07:22 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Tu rimtai? Apsisprendei susisaigstyti santuokos saitais su viena moterimi? Aš tai bijau to [/quote]su viena moterimi grėsmingai skambaai bet ką čia dab ... |
| nuoviras 2009-8-18 06:38 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Na jei nelietingas rugsėjis labai, galima būtų pavažiuoti, nes nesu buvęs Estijoje. Bet kaip suprantu tas vyktu savaitgalį? Aš turiu rugsėjį vienose vestuvės ... |
| nuoviras 2009-8-18 06:12 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: misterX[/i] kada planuoji važiuoti iki to Talino ir keliom dienom? [/quote] važiuotųme rugsėjį. viena diena nuvažiavimui, viena pabūti, pasivaikščioti ir viena grįžti. ... |
| nuoviras 2009-8-18 05:17 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Tadass79[/i] Čia sumečiau vakar dienos [url=http://picasaweb.google.lt/tadass79/Ventspilis090816#]foto iš pasivažinėjimo po Latviją [/url] [/quote]jopšichmat kaip k ... |
| nuoviras 2009-8-17 13:13 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) gal bus šiemet norinčių vienu ypu iki talino? |
| nuoviras 2009-8-17 05:46 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] [quote][i]Cituoju: Minkas[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] na ką, dėkui ventsipilio chebrai. kur toliau ? [/quote]Tikrai geras ratukas gavosi, beve ... |
| nuoviras 2009-8-16 18:22 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) na ką, dėkui ventsipilio chebrai. kur toliau ? |
| nuoviras 2009-8-15 10:59 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Tadass79[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] [quote][i]Cituoju: karmanass[/i] ka ponas Nuoviras siandien Sabelijoj pirko ? [/quote] kitoj gatvės pusėj nusipirkau araj ... |
| nuoviras 2009-8-15 09:34 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: karmanass[/i] ka ponas Nuoviras siandien Sabelijoj pirko ? [/quote] kitoj gatvės pusėj nusipirkau arajų, pavažinėjęs supratau, kad
triukšmingas su atidarytom ventili ... |
| nuoviras 2009-8-14 10:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) šiandien iki liepajos galim palėkti bokalui alaus |
| nuoviras 2009-8-14 10:19 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) pasivažinėsiu matau vienas oficialiai iki darbo pabaigos liko valandžikė su biškiu, tai jau sunku nusėdėti |
| nuoviras 2009-8-14 06:30 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) šiandien bus važiuojančių? |
| nuoviras 2009-8-12 12:07 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) pvz. aš tai darbe sėdžiu |
| nuoviras 2009-8-12 09:52 |
Motomanų veikla ir paslaugos - kas tai yra? manau dalykas naudingas, tik galima būtų sukurti formą panašią į "motokatalogas". ir klausimas kaip tie 125cc didėja, nes mano tai jau kelinti metai tas pats |
| nuoviras 2009-8-12 09:32 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) viskas normaliai |
| nuoviras 2009-8-10 06:07 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) nu šaunuoliai. mes tai kol kas niekur neišlekiam (išskyrus estiją pavasarį ir dabar lenkijoj kai buvau), bo labai karšta važiuoti.. |
| nuoviras 2009-8-5 10:12 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Mekigis72[/i] [quote][i]Cituoju: GSF600[/i] O pasakojo tą prikolą apie varles? Tipo aplink pelkynai buvo ir varlių koks milijonas garsus leisdavo, tai oficieriai jas nuodais ... |
| nuoviras 2009-8-5 05:42 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: GSF600[/i] O pasakojo tą prikolą apie varles? Tipo aplink pelkynai buvo ir varlių koks milijonas garsus leisdavo, tai oficieriai jas nuodais ištručyjo, dučė vakare eina pas ... |
| nuoviras 2009-8-5 05:34 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: GSF600[/i] Gerai tie bunkeriokai atrodo , sienų ir su buldozeriu nepastumsi [/quote]mes ten gidą nusisamdėm, už 40 zlotų, tai papasakojo kažką ir buvo žymiai įd ... |
| nuoviras 2009-8-5 05:31 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Tadass79[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] o mes čia buvom ratuką pro lekiją prasukę. nedaug, bemaž 950 mylių, bet pamatyti buvo ką.. [/quote] Gerą kelionę pasio ... |
| nuoviras 2009-8-4 10:08 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) žalgirio mūšio vieta |
| nuoviras 2009-8-4 09:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) prie didžiojo vado bunkerių |
| nuoviras 2009-8-4 09:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) prie didžiojo vado bunkerių |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]Labutis ,kaip tau reikalai su ...
[/quote]
[/quote]
?
kitoj gatvės pusėj nusipirkau araj ...
, sienų ir su buldozeriu nepastumsi 