Žinučių paieška: Marrijuss
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marrijuss 2005-5-19 18:54 |
Apklausa (!) Koks Jūsų amžius?(h) Pirma rudens sukakos 20 m. |
| Marrijuss 2005-5-16 18:16 |
ATIDARYMAS [quote][i]Cituoju: Talkee[/i] Dar ir video iš atidarymo radau. Jei kam įdomu, tai prisijunkit prie http://post.is.lt/moto/ ir iš ten atsisiųskit. [/quote] he he mano baika stambiu planu uz ... |
| Marrijuss 2005-5-16 17:59 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) visiskai pritariu Talkee. Ne visi turi tiek pinigu, jog uz juos pacius viska darytu kiti - profesonalai. Man asmeniskai butu tragiskai nuobodu jei uz mane techninius darbus atlikinetu kiti (zinoma, y ... |
| Marrijuss 2005-5-16 17:47 |
Diskusijos apie motociklo dokumentus [quote][i]Cituoju: PQO[/i] už seną kai pasaulis lupeną į žemę įaugusią emką su perpuvusiu žalios spalvos varikliu, surūdijusiu vos ne kiaurai rusišku valstybiniu numeriu ir aptriušusia ... |
| Marrijuss 2005-5-15 19:32 |
ATIDARYMAS Wolf> nuotraukos iš atidarymo sudetos i puslapio galerija Aciū Šponkei |
| Marrijuss 2005-5-15 11:26 |
Važiuojam lauk iš savo miesto. [quote][i]Cituoju: XmeN[/i] Gal ir neblogas pasiulymas, taciau vakar Jau matalinau uzmiestyje Rezultate nei daug nei mazai - 200km Siandiena reiks biski kukliau, nes ant benzo
tiek negaunu, kie ... |
| Marrijuss 2005-5-14 22:14 |
Iž 56 surinkimas Dabar turiu semestro pabaiga, po to sesija - laiko minimum. Jei iki vasaros nesurasi kas surenka - tuomet galim sneketis. Galbut galeciau padeti. |
| Marrijuss 2005-5-14 19:36 |
[b]Ratuotas Motomanu MEET'as Trakuose[/b](!) Nors laiko labai ne daug turiu, bet kaip sake mune23, reikia galvoms prasiblaskyti. Jei tik galesiu ir niekas nesutrukdys - mielai sudalyvausiu ir as. Reikia juk su kolegom susipazinti |
| Marrijuss 2005-5-14 19:32 |
ATIDARYMAS [quote][i]Cituoju: Wolf[/i] Man kaip tik ir noresi paziureti fotkes ish Valakampiu. Klausik Mariusss, gal gali man geriausiais fotkes atsiusti i mano 1Gb e-maila: drakon82@gmail.com. Aciu! [/quote ... |
| Marrijuss 2005-5-14 19:03 |
Pastebėtas motomanas [quote][i]Cituoju: izhininkas[/i] Kartais yra gerai,kai ant mocų yra motomanai.lt lipdukas,atpažįsti [/quote] |
| Marrijuss 2005-5-11 17:59 |
Iž 56 surinkimas Jokiu cia specialiu servisu izu surinkimui nera, o jei nuvesi i koki, tai kazin kas dar uzsiimtu, o ir kainuos kelis kartus brangiau nei pats motociklas. Ten visai nieko sudetinga nera ir paciam tikr ... |
| Marrijuss 2005-5-11 17:42 |
ATIDARYMAS Pas mane yra truputi foto is atidarymo, valakampiu ir kolonos bevaziuojant. Pagrinde ciopu ir klasikiniu. Mindazzz> yra galimybe patalpinti i si puslapi? Galeciau atrinkti geresniu. |
| Marrijuss 2005-5-6 19:49 |
ATIDARYMAS [b]Motociklininku[/b] sezono atidarymas http://www.biker.lt/uploads/050507_sezatidarymas.gif O nevien baikeriu. |
| Marrijuss 2005-5-6 19:42 |
Kokius auto vairuojate? [quote][i]Cituoju: Exposer[/i] nu kas nutiko atsukus tepalo ipilimo anga kur yra, ir uzvedus varikli pro ten
iskarto varo dumus juodus nu gal padetu ziedu keitimas bet abejoju [/quote]Nu ... |
| Marrijuss 2005-5-6 19:36 |
Kokius auto vairuojate? [quote][i]Cituoju: Exposer[/i] VW passat caravan gl :} 1990 1.8 pilnas ipurskimas ) rida jau 200 000 variklio dienos jau suskaiciuotos ziedai, cilindrai, stumokliai.. [/quote]O kas tam ... |
| Marrijuss 2005-5-5 22:42 |
ATIDARYMAS [quote][i]Cituoju: Talkee[/i] Teko man su tėčiu dviračius Šventojoj išsinuomot prieš pat liūtį. Pradėjom važiuot į palangą, pradėjo lyti, atvažiavom iki pusiaukelės - pila kaip iš ki ... |
| Marrijuss 2005-4-27 19:52 |
BIKE SHOW MILLENNIUM Siais metais prisidesiu ir as - butinai dalyvausiu |
| Marrijuss 2005-4-27 19:50 |
Gariūnų dragai Kiek zinau 28 d. pirmieji dragai - tuo paciu ir atidarymas, o 30 d. cempionato pirmasis etapas. |
| Marrijuss 2005-4-23 18:25 |
Motociklo kojelė dar |
| Marrijuss 2005-4-23 18:24 |
Motociklo kojelė dar |
| Marrijuss 2005-4-23 18:21 |
Motociklo kojelė Savagamybe kojele jawai senutei |
| Marrijuss 2005-4-17 18:56 |
Užėjo didelė didelė parkė.. :-/ Kaip matau, tai ne vienam dar problemos su mocais . Mano taip pat stovi garaze
isardytas - laukiu trukstamu daliu . Tik tikiuosi iki atidarymo suspeti
susitvarkyti, nors tragiskai nera laiko ... |
| Marrijuss 2005-4-17 18:37 |
Motociklo kojelė Tevas yra pasidares jawai senutei sonine kojele. Nieko ten labai sudetinga, tokia labai paprasta ir primityvia. Siaip tik paciam reikia susigalvoti dizaina kojeles, kad dar ir puostu motocikla Per ... |
| Marrijuss 2005-4-17 18:19 |
Variklio pritaikymas aukštesnio oktano benzinui [quote][i]Cituoju: Puzlis[/i] Okur dabar rasti degalinese 76 bezo??? Kiek maciau bent jau Vilniuje kaip ir nera net ir
92 .Kaip ji paciam pasigaminti? [/quote]Nu jau vilniuje 92 be ... |
| Marrijuss 2005-4-4 18:42 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] Ir dar [b]A[/b] - 3 vnt., Edd uzsakimu |
| Marrijuss 2005-4-4 17:01 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] mindazzz>>> rezervuok man [b]A[/b] - 3 vnt. [b]B[/b] - 1 vnt. p.s. kai tik galesiu butinai paimsiu |
| Marrijuss 2005-3-22 19:09 |
Koks buvo pirmas? Pirmas - mopedas Ryga, veliau - Jawa "staruska" . |
| Marrijuss 2005-3-19 19:03 |
Kokius auto vairuojate? [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] varavau : mitsubishi galant poto honda civic. poto mitsubishi pajero baigiau nissan terrano. poto seke mocas. masinu nebemegstu.. baisu kazko viduj sedet ypac sportinese. ... |
| Marrijuss 2005-3-19 18:48 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] Paimsiu ir as viena |
| Marrijuss 2005-3-19 18:35 |
DNEPR detalių poliravimas [quote][i]Cituoju: Vitto[/i] kaip maciau cia buvo parasyta kad poliruoja aliumini, bet juk pvz variklio blokai taigi yra siektiek grubus (bent jau izo). Ar isvis apsimoka poliruot varikli? [/quote] ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

mano baika stambiu planu uz ...
nu gal padetu ziedu keitimas bet abejoju [/quote]
ziedai, cilindrai, stumokliai.. [/quote]
. Mano taip pat stovi garaze
isardytas - laukiu trukstamu daliu
. Tik tikiuosi iki atidarymo suspeti
susitvarkyti, nors tragiskai nera laiko
