Žinučių paieška: sane
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| sane 2007-12-6 17:20 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] |
| sane 2007-12-6 17:19 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] R1 |
| sane 2007-11-30 06:39 |
Radviliškio motociklininkai :S ratai taip pat nesveika . negi jau taip per vasara mocus suedet ,kad neuztenka
tik uzkonservuot ? o gal rimtai tiunint uzsiemet ? ir kiek ten jusu ,kad vis daugiskaita ... |
| sane 2007-11-29 18:35 |
Radviliškio motociklininkai :S ir ka garaze veikiat. nesakyk ,kad tik geriat. |
| sane 2007-11-29 16:10 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ...tesiant multiku ir salmu tema... |
| sane 2007-11-29 16:01 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] dazai alsa corporation(UAB"RIKUSTA") , dar siek tiek standox. spalvas maisyt reikia- dazus ,jei maisosi |
| sane 2007-11-28 19:12 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: stigass[/i] va tas pats salmas kitam apsvietime, vertink pats kas cia negerai tom nuotraukom
ir as visai nestumiau ant tavo ugnies [/quote]... ..........visks ok( ... |
| sane 2007-11-28 18:35 |
Radviliškio motociklininkai :S [quote][i]Cituoju: Dainius_M[/i] Matau daug važinėjančių po šį miestą, bet motomanų gretose nelabai matosi, nebent aš klystu, atsiliepkit. [/quote] alio, jei ka ,tai ir sezonas jau baig ... |
| sane 2007-11-28 18:23 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: stigass[/i] sane, tavo ugnis visa vienos spalvos [/quote] ............uz gera geru atsilyginama - stigass ar tavo ugnis ant salmo ne nukritusiu lapu spalvos ?... o g ... |
| sane 2007-11-28 17:27 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: Kawasakis1[/i] an tamsaus visi sviesesni dazai dengia sunkiai. as taip pat su masininiais dazau [/quote] kiek praskiesi, tiek ir dengs ... ant juodo gali visai balta linija ... |
| sane 2007-11-22 19:57 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: mindazzz[/i] [quote][i]Cituoju: sane[/i] ne velnio , visa menesi po truputi dirbau .... paskaiciavau apie 40 valandu
darbo ... jei spesiu dar ir nupoliruot reiktu ... [/ ... |
| sane 2007-11-19 17:47 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ne velnio , visa menesi po truputi dirbau .... paskaiciavau apie 40 valandu
darbo ... jei spesiu dar ir nupoliruot reiktu ... |
| sane 2007-11-19 17:32 |
Iskom 4-iu savanoriu, duoti savo salmus AEROGARFIJOS varzyboms ..........t.y. -kibiru konkursas... |
| sane 2007-11-16 20:24 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ka nors sugalvosim ... kaip tik 18- 19 d . turetu but baigtas... |
| sane 2007-11-11 20:58 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] kazikaip neteko pamatyt ,kad kas in LT pinstriping technika naudotu ... ....jei sudomino kokia nors konkreti " Mack" produkcija mestelkit zinute man i u2u... |
| sane 2007-11-9 17:19 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] SIULAU isigyti "Andrew Mack and Son brush Co," produkcijos . (pinstriping teptukai ,rinkiniai aerografu ir pulveriu prieziurai ir t.t.) www.mackbrush.com |
| sane 2007-11-7 18:56 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] .......tai jau kas poranka papuole, is to ir sukrapsciau... |
| sane 2007-11-6 16:04 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ...siandien pasto dezute sukaliau... |
| sane 2007-10-25 19:28 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ...siaip, ant plastiko gabalo........... |
| sane 2007-10-19 18:56 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] arba sita...... |
| sane 2007-10-19 18:48 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: stigass[/i] sane, tavo ugnis visa vienos spalvos [/quote] gal sita kiek geresne? |
| sane 2007-10-16 17:48 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: stigass[/i] sane, tavo ugnis visa vienos spalvos [/quote] mano ugnis - kaip noriu taip paisau .................... manau,kalta fotke......... |
| sane 2007-10-15 05:01 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] nematau jokios problemos |
| sane 2007-10-14 18:23 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] ir dar........ |
| sane 2007-10-14 18:11 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] truputis ugnies.......... |
| sane 2007-10-9 18:22 |
Iskom 4-iu savanoriu, duoti savo salmus AEROGARFIJOS varzyboms pritariu stigass-geriau nieko nezinot . .........ir taip aisku :konkreciam salmo tipui atskiros temos . gi nedabinsi motokrosinio salmo baikerskom temom. va cia ir bus prikolas- pataikyt i tema, te bu ... |
| sane 2007-10-9 10:29 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: Liūtas[/i] Na, darbštuoliai, kuris man nupaišys vat taip su pagrindu tipogi. Alvydai?
[/quote]galima ir taip , ir kitaip .......... kaip tik nori. |
| sane 2007-10-5 17:47 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: trackboy[/i] vyrai-as dar jum toki pasiulyma-jei reikia kam "tuscios drobes" tai pas mane kaip ir mintis buvo issipaisyt motocikla. domintu ka nors? [/quote] domintu........ ... |
| sane 2007-10-4 18:57 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] [quote][i]Cituoju: Romper Stomper[/i] [quote][i]Cituoju: sane[/i] prduodu aerografa. dirbau su juo metus. viskas ok. kaina 150lt. derybos priimtinos. [/quote] Domina , kaip su tavim susisiekt ... |
| sane 2007-10-4 18:13 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] dalivauciau ir as. seniai laikas varzituvems . gal tai taps kasmetiniu renginiu ?...... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

. negi jau taip per vasara mocus suedet ,kad neuztenka
tik uzkonservuot ? o gal rimtai tiunint uzsiemet ? ir kiek ten jusu ,kad vis daugiskaita ...
geriat.
... jei spesiu dar ir nupoliruot reiktu ... [/ ...
.................... 