Žinučių paieška: Ristune
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Ristune 2015-6-1 21:34 |
Baikerių Naktys 2015 [quote][i]Cituoju: Decoy[/i] Na, kas dalyvavo, kur nuotruakos/naujienos? [/quote]What happens in Baikerių naktys, stays in Baikerių naktys Buvo superinis renginys! |
| Ristune 2015-5-31 18:19 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Super duper Baikerių naktys, užskaitau Ačiū chebrai už viską, o ypač Vidui už mėsytes, agurkėlius ir busiką Ir vieninteliam mūsų vairuotojui Juliui - P.S. visi sveiki g ... |
| Ristune 2015-5-29 19:36 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Turiu dar viena lova keturvieciam kambary rytoj baikeriu naktyse. Lova 15 euru. Rasykit i pm, kas pirmas tam |
| Ristune 2015-5-25 18:41 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Mini ratukas Buvo smagu, ačiū! P.S. maniškis be sparno tikrai gerai atrodo |
| Ristune 2015-5-25 12:37 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: juodulys[/i] [quote][i]Cituoju: Dzastis[/i] Gal kas siandie ratuka apie 17h? [/quote] Galim sukt, nes ryt lietu praneša. Busiu 17.20. [/quote] Būsiu 17.30, kas vėliau? ... |
| Ristune 2015-5-22 12:49 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Planuojat šiandien kas lįst ratukui? |
| Ristune 2015-5-21 13:49 |
LIETUVOS MOTOCIKLININKIŲ DIENA [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] ok,tada skambinu ir uzsakau gera ora [/quote]Būtinai! Lauksim jūsų |
| Ristune 2015-5-21 13:47 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: 4xRG[/i] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] [quote][i]Cituoju: Bonnu[/i] Koks planas savaitgaliui? Kaip spėti į moteriskiu show milennum ir i rising thunder? Bandys kasnors ir t ... |
| Ristune 2015-5-20 23:53 |
Perku priekinį sparną Kawasakiui ER 5 2003 m. Labas vakaras, Skubiai perku priekinį sparną Kawasakiui ER 5 2003 m. 869846755 |
| Ristune 2015-5-20 23:51 |
Kawasaki ER-5 Sveiki, Gal kas žinote kas išparduota dalimis arba turi sparną Kawasakiui ER 5 2003 m.? |
| Ristune 2015-5-20 21:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Kelios Kauno motomanės irgi yra "Stiliaus" žurnale, zviozdai, elitas, žinai... |
| Ristune 2015-5-12 19:43 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: svukas[/i] labai baisiai baigesi sitam motomanui [/quote] Kaip? Gal be aprangos buvo? |
| Ristune 2015-5-12 05:14 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Saugumo sumetimais post'as dingo. Kam įdomios detalės - pm. |
| Ristune 2015-5-11 11:56 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Nordas[/i] Sukuosenas darysite? [/quote]Ir kaip tu atspėjai |
| Ristune 2015-5-11 11:39 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Labas visiems, Šiandien 17:45 dvi motomanės susitinka Lytagros Neste kolonėlėje (ten pat, kur atidarymui rinkomės) ir judam iki Vilniaus, ten apie valandą savo reikalus susitvarkom ir grįžt ... |
| Ristune 2015-5-10 19:42 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Video iš vakar dienos! https://www.youtube.com/watch?v=9ymafwywSvU |
| Ristune 2015-5-10 09:57 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] as zvengdamas is taves pats perskridau 140 [/quote]Kai aš su mocu tai 99% būnu laiminga nu ir linksma, smagu ir man su jumis
|
| Ristune 2015-5-10 09:43 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Svarbu ristune,kad mento neissigandai [/quote]Ai nu biški 160 perskridau aš jį, nepastebėjau |
| Ristune 2015-5-10 09:36 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Jra[/i] [quote][i]Cituoju: yla[/i] [quote][i]Cituoju: Jra[/i] [quote][i]Cituoju: yla[/i] [quote][i]Cituoju: Jra[/i] ka issivaliau tai gryzdamas i Kauna su Ristune ir Vidu ... |
| Ristune 2015-5-9 20:18 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Jra[/i] ka issivaliau tai gryzdamas i Kauna su Ristune ir Vidu prisidariau dar daugiau nei turejau [/quote]Paraganėjom truputį kelyje |
| Ristune 2015-5-9 19:34 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Nu ką, susipažinom su Dzūkijos motomanais, pamatėm daug gražių vietų, į kai kurias kelias buvo sunkus... Merkinės piramidėje visi motomanai "išėjo su aureolėmis virš galvų", padėjom ... |
| Ristune 2015-5-8 19:39 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: SwolaciuS[/i] Tai į kurią puse judėjimas vyksta? Varėna ar Burbiškės? [/quote]Tai rytoj susirinksim prie funiko ir pagal daugumos nuomonę manau Aš pati
labiau u ... |
| Ristune 2015-5-8 19:16 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] 10.33 sestadieni renkames . [/quote]Būsiu |
| Ristune 2015-5-7 19:42 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Breinas[/i] Nors persiplesk... I Dzukija vaziuoti pliusu siek tiek daugiau yra - nebus koncerto...))) Tik reikia ko nors, kas moka dzukiskai... Kad pavertejautu...) Idomu, ten ker ... |
| Ristune 2015-5-7 19:25 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Breinas[/i] Ar po "Sestadieniui organizuokim" turejo buti sita nuoroda? Kad tik i darba nereiketu...: https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/1510069_163605543 ... |
| Ristune 2015-5-5 20:28 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: rutija[/i] Super oras, super ratukas, super kompanija Aciu visiem vaziavusiems, didelis ACIU
palydejusiems iki garazo nelaimes atveju, jus NEREALUS [/quote]O kas nutiko? |
| Ristune 2015-5-3 13:49 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki visi išsimiegoję draugai, Ar ryt yra žadančių važiuoti į Aukštadvario kartodromo treniruotę? Mąstau varyt ar ne, nes reik susimokėt dar iki 18 val. Kaip visada oras kliūna... |
| Ristune 2015-5-2 19:59 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Agne turiu atliekama gumyte,biski nesiota,bet viena karta Life style vadinasi,gal nevarom ieskot [/quote] Blem bet mano plaukai labai stori, tai manau greit plyš : ... |
| Ristune 2015-5-2 19:46 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Agne pamete zalia plauku gumyte palei panevezi,blem gal lekiam surasim,bet jauciu Kestas paeme,plastikus renka ir visoki srota is musu byranti,gumyte tikrai bus paemes ... |
| Ristune 2015-5-1 22:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: rutija[/i] As tai neuzmiegu, nes galvoju, kaip ta lietu isjungt [/quote]Pas mane jau nebelija, tai tikiuos iki ryto bus sausa |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]