Žinučių paieška: Yoshimura
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Yoshimura 2008-3-13 08:39 |
VT1100 piktinimas Na ežiuk,nesiginčysiu su tavimi,aš tik pasakiau kaip man atrodo.Suomijoje buvau sutikes tikrai nemažas grupeles vikingu keliaujančių su minkštaisiais hardtail'ais ir apsikarsčius tašėmis ... |
| Yoshimura 2008-3-12 20:03 |
VT1100 piktinimas ežiuk,patogiai pakeliauti galiu ir su savo antruoju motociklu,tačiau pirmumo teisė skiriama bus šitam motociklui.Skandinavijoje mačiau kokiais motociklais žmonės keliauja ir nieko,dedu jiems di ... |
| Yoshimura 2008-3-12 18:43 |
Atsakyta - HD Sportster Iš pirmo žvilgsnio tai sportsteris |
| Yoshimura 2008-3-12 18:10 |
Red Bull muilinių lenktynės Na renginys nors ir ne motociklų tematika,tačiau vertas dėmesio.Sakau gal bus dalyvių iš motomanų pusės.Mūsu chebryte jama šita darbą http://www.redbullmuiliniulenktynes.lt |
| Yoshimura 2008-3-12 14:59 |
VT1100 piktinimas Dar vienas nedidelis tiuningas Bakas bus truputį ilgesnis. |
| Yoshimura 2008-3-2 21:37 |
Kaliningradas??? Kartą teko važiuoti automobiliu,tai buvo prieš kokius 3 metus,gal ir daugiau,tai situacija tokia buvo.Dabar gal ir kitaip,tiksliai negaliu pasakyti.Kasnors gal geriau papasakos,jei buvo nesenai. |
| Yoshimura 2008-3-2 18:39 |
Kaliningradas??? Kaip kada ir ant kokių dėdžių užtaikysi Turi pasiruošt nemažai
rašyti.Gali tekti deklaruot dantų šepetuką,ausų krapštukus ir koines . |
| Yoshimura 2008-2-29 15:07 |
VT1100 piktinimas Eziuk,zinok pats žinau,kad tai nėra gerai,bet kažkaip norisi to plataus vairo,išneštų pakojų,trumpo galinio sparno ir t.t. |
| Yoshimura 2008-2-28 20:25 |
VT1100 piktinimas Čia radau foto,kai važiavom į suomiją ir pirmoji mano hondos perdarymo stadija
reikėjo skubėt į suomiją,tai tiuninga per porą dienų padarėm |
| Yoshimura 2008-2-27 17:00 |
Suzuki rf600 atstatymas Sėkmės chebryt toliau darbuose |
| Yoshimura 2008-2-26 18:39 |
Paplepėkim apie nieką O aš šiandien su savo undura beveik 200km pralėkiau |
| Yoshimura 2008-2-26 17:55 |
Tornado šalmas iš vidaus Na kas netiki,kas čia per gaminys,tai patarčiau paimti į rankas ir pačiupinėti,galbūt nereiks kad ant žemės nukristų,užteks stipriau spustelti ir prašom,turite du šalmus |
| Yoshimura 2008-2-25 18:36 |
Atsakyta - Gitara... Išpradžių galvojau čia masę pajungėt,bet paskui skaitydamas temą toliau pagalvojau,kad čia protingo kažko nebus pabandysiu į šią temą kada pabimbes užeit |
| Yoshimura 2008-2-25 18:20 |
VT1100 piktinimas Fazė visu gražumu |
| Yoshimura 2008-2-25 18:17 |
VT1100 piktinimas Darau temos update Šiandien turėjau laisvą dieną tai pradėjau rinkti jau
nudažytą rėmą.Kolkas nelabai daugiau ką galiu ir daryti,nes laukiu parvažiuojant žiedų su gumytem.Tada jau gal ... |
| Yoshimura 2008-2-23 10:31 |
Streetfighter's Vienas iš gražiausių |
| Yoshimura 2008-2-20 16:18 |
[b]Išsirinkite savo nario statusą![/b] mindazas tikriausiai stunteris |
| Yoshimura 2008-2-20 15:25 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] Na bent pas mus dažytojai jau perdaro kameras,kitur jau sunkiau rasti dažų kokių reikia,nes iš tiekėjų neina gauti pigmentų visų.Pažystamas jau darė pakeitimus kameroje,jau stovi vandenini ... |
| Yoshimura 2008-2-19 18:29 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] Dabar nežinau iki kurio laiko iš apyvartos turi išimt visus acetoninius dažus ir t.t. Kas dažo kamerose,reikės perdaryti kameras.Lakas kiek girdėjau bus tas pats tik dažai vandeniniu pagrindu. |
| Yoshimura 2008-2-19 17:16 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] Tuoj galėsi pradėt vandeniniais paišyt |
| Yoshimura 2008-2-19 17:08 |
Kelionė po Latviją 2008 Kažkaip vis laukiau kol šitą temą kas užves Kadangi praita vasara buvo
ubagiška man ant kelionių,neskaitant suomijos,bet kas iš to,kad ten mačiau tik šiltnamius ,tai šią vasara sakiau ... |
| Yoshimura 2008-2-18 16:18 |
Trumpa 500-650 ccm klasės enduro motociklų apžvalga Aš tai sakyčiau xt arba dr |
| Yoshimura 2008-1-31 17:18 |
VT1100 piktinimas Darbai apmire buvo,teko savaitėlei Lietuva palikt.Nuo kitos savaitės vėl pradėsiu judint |
| Yoshimura 2008-1-26 14:34 |
Kokiais motociklais keliaujate? [quote][i]Cituoju: mazas[/i] keliavau i Suomija su hd sporster vidutines sąnaudos 4ltr 100 km, vibaracija apmazeja prie 100 km/h tada malonu vaziuoti. Truputi kietokas blogesniais keliais per ilg ... |
| Yoshimura 2008-1-24 20:45 |
[b]AEROGRAFIJA[/b] Galėčiau tau paspausti ranką ir pasakyt kad tobulėji |
| Yoshimura 2008-1-21 11:46 |
VT1100 piktinimas Na,Kryžiau,pagyvensim pamatysim kaip čia bus,dabar turiu rimtesnių problemų,nerandu kur raseiniuose rėmą reikia nusmėliuot jaučiu teks kažkur kitur vežt. |
| Yoshimura 2008-1-20 12:18 |
VT1100 piktinimas Dėlto kad čia mtz detalė,tai net neimu in galva žinau žmonių kurie ant hd
iš tokių mtz sparnų dizainą yra gamine Ir kažkaip niekas net negalvoja nieko
blogo kad čia mtz sparnas. |
| Yoshimura 2008-1-19 16:20 |
apie klubus Aš tai manau,kad nestok į jokį klubą,nes ten visi pikti dėdės,visi žiūri piktais žvilgsniais,ir siuntinėja alaus parnešti. |
| Yoshimura 2008-1-19 16:14 |
VT1100 piktinimas nieko tokio kryžiau,kritika priimsiu visada sparnas plokščias nėra,gal tik
foto taip atrodo,nežinau labai lenkto ir nenorėjau.Bandžiau gamint kažką panašaus į šitą. |
| Yoshimura 2008-1-19 09:24 |
VT1100 piktinimas Taip pons aivarai,negali tau nieko sakyt,dar pavogsi mano šakę su ratu |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

ir apsikarsčius tašėmis ...
http://www.redbullmuiliniulenktynes.lt
jaučiu teks kažkur kitur vežt.
