Žinučių paieška: mazuxx
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| mazuxx 2014-1-30 07:26 |
SMART-BMW DIESEL O koks tavo, gerbiamas tamsta suvokimas apie ji? Ir is ko jis kiles? Koks tamstos techninis issilavinimas ir patirtis sioj srity? Labai paprasta paimt ir drebt zmogui i akis is pirsto lauzta "fakta" ... |
| mazuxx 2014-1-29 17:56 |
SMART-BMW DIESEL Siaip tai mano manymu isvis reikejo saut aftermarket ar ranku darbo EMS, o ne is masinai skirto bandyt daryt Taigi cia common rail- reikalingi tik keli pagrindiniai elektriniai parametrai, kad vari ... |
| mazuxx 2014-1-21 21:19 |
Ar yra Motomanų elektrikų? Rusiska ta tokia apvalia aliumine? Ant ju paprastai budavo varztelis(is apazcios ir neretai uzkistas plastilinu ar uzdazytas), kuri sukant reguliuojasi mirksejimu daznis. Jos budavo kaitrines/bimetalo ... |
| mazuxx 2014-1-16 18:18 |
customas A jus (du paskutiniai) bent matet temos ir zinuciu data??? |
| mazuxx 2014-1-16 18:09 |
Sugadinta priekine lempa ar imanomas remontas? Kaip sakoma "negrazu juoktis is svetimo nelaimes, bet besijuokdamas is jo kvailumo- nors plysk pusiau" Bet jug is klaidu mokomasi, bent tiek gyvenime pravers |
| mazuxx 2014-1-8 09:20 |
Šiaulių enduro (WBR) [quote][i]Cituoju: Dariusss[/i] [quote][i]Cituoju: arvis LG[/i] Šaunuoliai, matau turiningai laiką praleidot. Aš truputį gal ne į tema, bet ši forumo tema dažniausiai lankoma, todėl pakla ... |
| mazuxx 2014-1-7 23:15 |
Atsakyta: dailininko fantazija Britten-Indian [quote][i]Cituoju: CerBeR[/i] bmw R, panigale, naujas monster irgi be remo. paveiksliuke britten. [/quote] Kad R serijos BMW turi laikancia ir sutvirtinancia konstrukcija, kuri sujungia priekine ... |
| mazuxx 2014-1-7 22:56 |
Atsakyta: dailininko fantazija Britten-Indian Atsiprasau uz neisprusima, bet asmeniskai manes ant tokio nepasodintum- variklis monstriskas, o tvirto ir vientiso daikto tarp priekines ir galines vaziuokliu nera, priekine sake tvirtinas prie galvos ... |
| mazuxx 2014-1-7 22:44 |
Sulankstyto vairo (clip on) vamzdzio pakeitimas Ir apskritai vairas, remas ir kitos esmines konstrukcijos- ne ta vieta kur eksperimentuot... |
| mazuxx 2014-1-7 22:27 |
Atsakyta: dailininko fantazija Britten-Indian Virsutine dalis i koki tai ducati nesa, lempa, posukis ar kas ten bebutu i busos "apvalumus" nesa, o plugas tai nuo dedes Petro kumeles nukinkytas P.S.: Noreciau pamatyt, kaip dailininkas va ... |
| mazuxx 2014-1-7 22:15 |
Cilindro šlifavimas ir naujo stūmoklio taikymas... [quote][i]Cituoju: Lukas123123[/i] Sveiki,noreciau paklaust ar dar butu imanoma ji slifuot kad nereiktu perkalt gilzes nes ji labai brangiai iseina,cia aprilia rs 125. [/quote] Be sansu. gilze niko ... |
| mazuxx 2014-1-7 22:11 |
Cilindro šlifavimas ir naujo stūmoklio taikymas... Arba per didelis stumoklio laisvumas ir kai stumoklis buna gilzes apacioj, susiskersuoja ir kildamas, kol issitiesina, kliuva uz sijono kampu. Matuokis, kurie cilindro elementai (langai, sijono krasta ... |
| mazuxx 2014-1-7 22:06 |
Cilindro šlifavimas ir naujo stūmoklio taikymas... Panasu i astriu langu briaunu pasekmes. Greiciausiai bus kaltas "cilindro valymas"- kas ji ir su kokiais irankiais dare? |
| mazuxx 2013-12-18 13:36 |
suzuki vx800 laisvalaikio zaislas Uuuu, pikc matoras- dydžiūles kavalkos i da po 4 ventylius ant galvos |
| mazuxx 2013-11-23 16:49 |
[b]Avarijos[/b] "Ons nemate, kad as vaziouno, nes anuo lungiels bov aprasuojs. Must kuo smarkiau vazioun, tuo labiau rasuo- tai tudie ir aisko, kad lieke. Tep i tam protinga atruodontiam zornalistou papasakuojau" : ... |
| mazuxx 2013-10-2 11:51 |
[b]Avarijos[/b] Nu, dar prikurkit analogisku temu su rusiskais, vokiskais ir dar bala zino kokiu kalbu pavadinimais, is kuriu saliu tik ir bus ivykiai... Kadangi avarija uzsienyje jau ne avarija o "crashas"... |
| mazuxx 2013-10-2 08:22 |
[b]Avarijos[/b] http://www.youtube.com/watch?v=wNOyDMzn2bY O dar skundziames, kad pas mus idijotu pilna... |
| mazuxx 2013-9-30 21:13 |
Šiaulių enduro (WBR) Vaziuoji ir nezinai, kada koks pridurkas atleks arba boba is degalines neapsizvalgius issuks... |
| mazuxx 2013-9-15 11:14 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: piktazJDS[/i] Pareklamuok koki salma naudojai? Sveik! [/quote] Sena gera NOLAN N81 |
| mazuxx 2013-9-12 13:02 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Dariusss[/i] "Apet dvacat pet" .... ir vėl į kairę suka ... ir iš priekio atvažiavusio nepraleidžia ... http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelai ... |
| mazuxx 2013-4-30 17:16 |
SMART-BMW DIESEL Nebus nebus, del to problemu nekils. Tokios virvutes naudojamos katiliniu peciu durelems sandarinti ir nedega. |
| mazuxx 2013-4-30 16:12 |
SMART-BMW DIESEL Is duslerkos pusles naudos tiek pat, kiek is ozio pieno- uzpildo(virves) tankis per didelis, kad efektyviai sugertu garsa. verciau butum paskerdes koki duslintuvo bakeli ir is jo sudejes vata... Kita ... |
| mazuxx 2013-4-30 08:07 |
Valstybinė techninė apžiūra Nezinau, gal ir buvo kur rasyta, bet kaip reikalai su ktm hardo TA? Registruotas ir yra prieky lempa, daugiau nieko... |
| mazuxx 2013-4-24 13:41 |
Peugeot Trekker - non standard Karbiuratorius - Dellorto PHBG19 replica Nepatinka man tas zodis "replica"... |
| mazuxx 2013-4-18 06:03 |
SMART-BMW DIESEL Geriau pritaikyk kazka elektrinio. O dabar uzdet papildoma irengini vienam mielaciui paleist butu kvailyste. Nebent vakuumo reikes ir turbinos valdymui. |
| mazuxx 2013-4-17 18:18 |
Pasibaigė:Multibandana Skull jaw 7 |
| mazuxx 2013-4-17 17:31 |
SMART-BMW DIESEL 4xRG, mano fiatas JTD, jei nori, atlek i Siaulius- atidarysiu kapota LAMDA 100%
eina pas visus dyzelius, kurie su "kommon rail" kuro sistemom ir pas dauguma varikliu, kuriu siurblys turi elektron ... |
| mazuxx 2013-4-17 17:20 |
Šiaulių enduro (WBR) Ne nu chebra rimtai siaura...minciai. Kiekvienas motociklizmo savokas interpretuojat savaip ir priskiriat jas grieztai toms riboms pagal asmenini suvokima. Ar nera endurininkas tas zmogus, kuris tured ... |
| mazuxx 2013-4-17 05:52 |
Šiaulių enduro (WBR) [quote][i]Cituoju: Enduroster[/i] nu jo su banditu tik ir endurint , ko maziau plentu tuo maziau problemu su
neadekvaciais auto vairuotojais ir mentais, kur mes vazinejam ten su banditais ner ko ... |
| mazuxx 2013-4-17 05:46 |
Šiaulių enduro (WBR) [quote][i]Cituoju: Enduroster[/i] jiai 2 morkiniai adventure tai AUTOGEDAS.LT [/quote] Yup, 2 adventurai. Praleke kaip i uzpakali gave Spalva vos spejau pamatyt |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

Taigi cia common rail- reikalingi tik keli pagrindiniai elektriniai parametrai, kad vari ...
Kadangi avarija uzsienyje jau ne avarija o "crashas"...
, ko maziau plentu tuo maziau problemu su
neadekvaciais auto vairuotojais ir mentais, kur mes vazinejam ten su banditais ner ko ...