Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-5-25 12:20 |
Kaip aprengti merginą? :) dydis tai geras.. tik tiek kad vyriškas modelis.. skirta platesnėms rankoms nei mano o šiaip viskas super na gal kada susimatysim, galėsi įvertint... |
| Marlow 2005-5-25 11:23 |
Kaip aprengti merginą? :) ne dėl iškrytimo iš aprangos... bet jei per platu ar laisvoka kai kuriose vietose, nukritus ar čiuožiant gali apsaugos nusisukti nuo ten, kur turėtų būti ir ką turėtų labiausiai apsaugoti.. ... |
| Marlow 2005-5-25 10:21 |
Druskininkų miesto šventė Būtų smagu... bet yra keletą variantų, kur jau nebežinau ką pasirinkti.. gali būti, kad rytoj vėl išskrendu į Londoną, tada grįžčiau tik pirmadienį.. jei ne - tada gal ryt varau tėv ... |
| Marlow 2005-5-25 10:12 |
Kaip aprengti merginą? :) Na įsigijau jau.. tipo... su geltona spalva.. apsaugom ir t.t. vyriškas modelis
kelnės tinka puikiai, striukė iš esmės irgi... tik kad rankovės vienoj vietoj truputuką platokos... ar ver ... |
| Marlow 2005-5-25 10:04 |
Tattoo [quote][i]Cituoju: PQO[/i] marlow, kodėl skaitai mano mintis garsiai? [/quote]oooo... pasirodo ir tokių sugebėjimų dar turiu manau ne vienintelė gi pasaulyje esu, kuri taip mano |
| Marlow 2005-5-25 09:52 |
Tattoo Aš tatoo neturiu ir nemanau, kad kada nors gyvenime užeis noras pasidaryti..
man tai tikrai atrodo savanoriškas savęs žalojimas ir nereikalingos kančios
ir dar manau, kad tatoo ar auskara ... |
| Marlow 2005-5-18 12:21 |
Apklausa (!) Koks Jūsų amžius?(h) na man 05 03 suejo visi 24 XmeN, sveikinu iš anksto, nes nesusimatysim savaitgalį Būtinai išgersiu į
tavo sveikatą |
| Marlow 2005-5-18 12:02 |
Hello [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] Jio marlow as taip irgi pagalvojau. juk as viena be moto.. uztej visas mano laikas yra prie PC. ir darbas ir laisvalaikis. [/quote] niu kai aš su lengvu gipseliu ant ko ... |
| Marlow 2005-5-16 10:59 |
Hello [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] idejau savo foto i motomises tikiuosi akmenim neuzmetys kaip laikotes merginos? ilgai cia ramu kazkaip... [/quote] faina nuotrauka prabalsavau reiks ir man ... |
| Marlow 2005-5-16 10:44 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) Joaa.. kaip tik sakiau išbandysiu tą kelią į Ignaliną ... teks vėliau...Na bent jau gerai, kad lyja ramiau... vistiek nevažiuočiau per lietų...Vakar kaip tik turėjau išvaryti du m ... |
| Marlow 2005-5-16 10:32 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) [quote][i]Cituoju: PQO[/i] Marlow, nieko, iki vestuvių sugis [/quote] na tuo tikrai tikiu! Bet kad norisi jau vėl sėst ant moto ir važiuoti |
| Marlow 2005-5-16 10:28 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) Ačiū niu manau daugiau tai nepasikartos.... trečiadienį kaip tik planavau į Ignaliną su motu važiuoti, aplankyti draugus, pasikeisti tepalus... ot kaip žlunga planai.... o pen ... |
| Marlow 2005-5-16 10:21 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) Na galiu pradėti nuo idiotiškiausios situacijos, kokia tik gali pasitaikyti ir kokia pasitaikė būtent man šeštadienį (manau čia aktualiau būtų silpnosios lyties atstovėms vairuojančioms su ... |
| Marlow 2005-5-16 09:19 |
[b]Ratuotas Motomanu MEET'as Trakuose[/b](!) Na manau šį kartą man neteks prisijungti šį savaitgalį su draugu su motais
varom į fazendą - senai planuotas jo giminės susirinkimas tai nusimuilinti
niekaip neišeis penktadienį i ... |
| Marlow 2005-5-16 08:54 |
Siūlau pamiršt tradicinius lietuviškus bruožus ir pasidalint patirtimi (y) Nors, kaip sako Monza, iš svetimų klaidų sunkiai ir retai mokaisi, bet pasidalinimas patirtimi manau tikrai nepakenkia aš taip pat UŽ |
| Marlow 2005-5-12 15:30 |
O kaip policija? Kiek kartų esam varinėję su motais po visą Lietuvėlę - niekada mentai nestabdė.... Nesenai nufotkino mane aparatukas Ozo g važiuojant su motu... truputuką
viršijau leistiną greitį : ... |
| Marlow 2005-5-9 12:38 |
Hello manau, kad turi jai padėti jei čia tik trumpalaikis užsidegimas - jis dings
tik pradėjus mokytis jį vairuoti daug kas užsimano moto, kai praveža balasto
vietoje... o jei rimtas ketinimas ... |
| Marlow 2005-5-9 09:46 |
ATIDARYMAS [quote][i]Cituoju: mune23[/i] Na ir as sudalyvavau,buvau atlekes i svanorius apie 16 -17 val,bet nieko is motomanu nesutikau,tad 19 val jau sedejau pirtyje Anyksciuose. [/quote] niu wa.... na i ... |
| Marlow 2005-5-9 08:05 |
[b]:Z MOTO MISS 2004 SUPERFINALAS [/b] sveikinu nugalėtojas matėsi, kad publika negalėjo apsispręsti, kuriai
skirti pirmą vietą aij, abi labai fainos |
| Marlow 2005-5-6 08:44 |
Vilniaus britvininkai. :) o.. aš irgi vis pamirštu pasiimti fotika einant į garažą... niu
pasistengsiu kuo greičiau nufotkinti savo lady.. |
| Marlow 2005-5-6 08:43 |
Vilniaus britvininkai. :) XmeN, geras pasirinkimas sveikinu!o dėl matalinimo, tai truputį buvau išvariusi motą iš garažo kai čia buvo geras oras, bet pati dar savo aprangos neturiu (tada pasiskolinau), žiauriai tr ... |
| Marlow 2005-5-6 08:18 |
ATIDARYMAS [quote][i]Cituoju: mune23[/i] Nematau jokio tolko vaziuot per lietu,tad jai lis arba bus slapia,as pasuoju. [/quote] praneša, kad tikrai lis.. tokiu atveju aš irgi pasuosiu... šiaip ar taip b ... |
| Marlow 2005-4-21 06:18 |
Renkam pavadinimą forumui visiškai nieko nepajutau - kokie buvo kamščiai iš ryto ir po darbo, tokie ir liko (man jie nė kiek nepadidėjo)... tik vat Vokiečiovkė visiškai tuščia pasidarė |
| Marlow 2005-4-20 14:11 |
Suzuki bandit +/- [quote][i]Cituoju: DRUZBA[/i] Sveiki, reikalas labai paprastas. Turejau moto, bet tai buvo senokai ir krosinis. Esu tvirtai apsisprendes isigyti Suzuki Bandit 600 (kokiu 2002m), manau kaip griztanc ... |
| Marlow 2005-4-11 13:44 |
[b]MEETas2 - Talkee kūryba[/b] idomu.... vilma@post.com |
| Marlow 2005-4-9 09:59 |
[b]MEETas2 ivyko, laukiam sezono atidarymo[/b] meet'as gerulis atvažiavau jau su lagaminu geros nuotaikos, bet ten jos ir taip netrūko ačiū Talkee už rožes |
| Marlow 2005-4-8 13:12 |
[b]MEETas2 ivyko, laukiam sezono atidarymo[/b] joa.. aš irgi pusiau pesh.com... būtų faina jie kas pro Jeruzalę lėkdamas
pro šalį prigriebtų ir mane bet gi toks puikus oras - smagu pesh.com |
| Marlow 2005-4-6 17:38 |
[b]MEETas2 ivyko, laukiam sezono atidarymo[/b] [quote][i]Cituoju: izhininkas[/i] Jeigu nebutų izhininkas priejas ir pakvietes prie motomanų tai ir liktum sedet,tarp tikru baikeriu [/quote]... niu jau mačiau kad kažkas ni to.... bū ... |
| Marlow 2005-4-4 13:06 |
[b]MEETas2 ivyko, laukiam sezono atidarymo[/b] [quote][i]Cituoju: Talkee[/i] [quote][i]Cituoju: mindazzz[/i] Matyt aš vėl atsivešiu motociklą su motomanų vėliava [/quote]Tai gal dar ir tų vėliavyčių kur ant stalų dedasi bus ... |
| Marlow 2005-3-29 10:55 |
[b]MEETas2 ivyko, laukiam sezono atidarymo[/b] hmmm.. reikia priminimą užsistatyti kada meet'as, nes kai galva užimta mln
reikaliukų, tai galiu netyčia nugrybauti į kitą pusę |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

o šiaip viskas super
jei ne - tada gal ryt varau tėv ...
ar ver ...
[/quote]
ir dar manau, kad tatoo ar auskara ...
Būtinai išgersiu į
tavo sveikatą
prabalsavau
teks vėliau...
ramiau... vistiek nevažiuočiau per lietų...
niu manau daugiau tai nepasikartos....
matėsi, kad publika negalėjo apsispręsti, kuriai
skirti pirmą vietą
...