Žinučių paieška: Marrijuss
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marrijuss 2008-5-5 13:32 |
[b]"Tenai už miško leidos saulė"[/b] Motomanų meetas sezono atidarymo proga + Mindazzz gimtadienis pas Sennį so Dėkui organizatoriams ir visiems dalyvavusiems už puikiai praleistą laiką Iš tinginystės fotoaparato rankose beveik nelaikiau, bet kelias foto patalpinau [url=http://download.yousendit.com ... |
| Marrijuss 2008-5-4 15:31 |
Sezono atidarymas - meetas Pušynėlyje 2008 05 03 (Jau įvyko) Dėl motomanų kolonos, tai kaikuriems buvo visai nesuprantamos važiavimo kolonoje po du taisyklės. Gal dėl naujokų.. Bet privalu jas žinotis ir jų laikytis. O antra, dėl greičio - kas buvo vi ... |
| Marrijuss 2008-4-28 15:38 |
[b]Keliaukime po Lietuvą![/b] Norint sužinoti apie lankytinas vietas, reikia užeiti į to krašto (rajono) puslapį, arba www.pilys.lt - ten galima pasirinkti pagal savivaldybę ar tipą, kas domina |
| Marrijuss 2008-4-25 14:02 |
Vilniečiai, gal vakarais prie kokio (b) susėdam? Tai jei ka, luktelsim |
| Marrijuss 2008-4-25 13:53 |
Vilniečiai, gal vakarais prie kokio (b) susėdam? Siūlau 18:30 rinktis statoile (prie VW), o 19:00 būtų galima pajudėti pavyzdžiui pro Pūšynėlį Į Trakus kibinų su alum ar panašiai Būsiu aš, Žalias, gal dar Edd.. |
| Marrijuss 2008-4-25 09:50 |
Vilniečiai, gal vakarais prie kokio (b) susėdam? Man tinka bele kada ir bele kur |
| Marrijuss 2008-4-24 14:33 |
Vilniečiai, gal vakarais prie kokio (b) susėdam? Kitas variantas - alų į tašes, šokam ant mocų ir kur į gražias vietas, gamtą.. o ten jau tarą galime ištuštinti išeitis yra. |
| Marrijuss 2008-4-24 14:19 |
Vilniečiai, gal vakarais prie kokio (b) susėdam? Jau dabar ne prie alaus reikia sėsti, o prie motociklo vairo.. |
| Marrijuss 2008-4-23 19:24 |
Koks yra tikras MOTOMANAS/MOTOMANĖ? Vat čia tai pritariu visu šimtu procentų <MOZE> išsakytai nuomonei. Kaip sakoma, gyveni tam kad važiuotum, važiuoji tam, kad gyventum.. Ar panašiai |
| Marrijuss 2008-4-23 11:26 |
Sezono atidarymas - meetas Pušynėlyje 2008 05 03 (Jau įvyko) Vėluojančių visada buvo ir bus. Čia nieko nepakeisi. Nuo BIGo pajudam 9:30, o kas vėluoja, tai tiesiai į Pušynėlį. O dėl sąrašiuko, tai nebent tų žmonių, kurie valgytų cepelinus, kad ... |
| Marrijuss 2008-4-22 08:12 |
Valstybinė techninė apžiūra Vakar saviškiui atlikau TA. Patikrino stabdžius ant stendo, šviesas su aparatu, posūkius, signalą ir lipduką užklyjavo. Dėl įlenkto bako ir kiaurų duslintuvų nieko nesakė - gal nepastebėj ... |
| Marrijuss 2008-4-22 06:55 |
Tai gal išlenkiam vakare po bokalą, KAD JAU GIRTADIENIS? Tinkames 0421 Statoile Priesais VW centra 19:00, rausim pusynelin!!! [quote][i]Cituoju: Žalias[/i] [quote][i]Cituoju: devil_racer[/i] brr kaip sušalom o jūs tai dar vėliau išvažiavot.. [/quote]Aš asmeniškai visai nesušalau Šaunus meetukas gavos ... |
| Marrijuss 2008-4-14 18:49 |
Likau nusivylęs Alterna bei Champion produkcija Aš bent jau Champion produkcijos apskritai nenaudoju - per daug neigiamų atsiliepimų. Žinoma maža kaina, bet matyt ir atitinkama kokybė. |
| Marrijuss 2008-4-13 18:29 |
Sezono atidarymas - meetas Pušynėlyje 2008 05 03 (Jau įvyko) Manau tradicijas reikia išlaikyti ir Pušynėlį aplankyti Tik pirma reiktų sulaukti oficialiosios dalies programos, tuomet ir laiką nuspręsim. |
| Marrijuss 2008-3-31 13:55 |
[b]"Tenai už miško leidos saulė"[/b] Motomanų meetas sezono atidarymo proga + Mindazzz gimtadienis pas Sennį so Traukit mane ir Edd į sąrašus. Prisijungsim |
| Marrijuss 2008-3-31 13:51 |
Alkuninis velenas jawa 350 6v Tokiu atveju jau reikia keisti pilnai švaistiklius. Anksčiau yra tekę matyt parduodamą komplektėlį. Bet kas labiau apsimoka, tai pats skaičiuok. Švaistiklių komplektas 50lt + perpresavimas + ... |
| Marrijuss 2008-3-29 08:39 |
Jawa is born Tai neuždėjęs grandinės pabandyk ratą pasukti, kaip tuomet suksis. Gal stabdžius užveržei ar ratą surinkinėdamas kažką netaip sudėjai ar suveržei Čekiška grandinė būna dėž ... |
| Marrijuss 2008-3-29 08:21 |
Yamaha XJ 600 prikėlimas- UŽBAIGTA [quote][i]Cituoju: Theo[/i] O skirtingos padangos nera blogai, nes vien masinom rekomenduojama visas vienodas deti? Ir em, tie posukiai nesilanksto? tai nugriuvus gali liudnai baigtis, ar ne? ... |
| Marrijuss 2008-3-29 08:16 |
1969 BSA custom Luxor, kokio dydžio ratlankiai priekyje ir gale? p.s. padangos tai |
| Marrijuss 2008-3-28 16:33 |
Pasiūlykit [quote][i]Cituoju: Lekiam[/i] o galit atsakyt i toki klausima: Ar ausinimo skystis visiem moto tinka toks pat ? [/quote] O kuom jis gali skirtis. Tas pats motocikluose, tas pats ir automobiliuose. ... |
| Marrijuss 2008-3-28 16:30 |
Ar motociklas transporto priemonė, ar žaislas? Motociklas ne žaislas ir retai kada transporto priemonė - tiesiog laisvalaikis, hobis ir gal kažkas daugiau. Dėl plovimo, tai po važiavimo per lietų visad nusiplaunu (LT keliai, ypač mieste, ... |
| Marrijuss 2008-3-28 15:53 |
1969 BSA custom Bus idomu pamatyti priekinių amortizatorių konstrukciją Kokio dydžio ratai naudojami? |
| Marrijuss 2008-3-28 15:48 |
Jawa is born Apsaugos yra gerai, jei sandariai viskas sudėta - grandinė neaplimpa dulkėmis ir purvais, žymiai rečiau reikia tepti, neapsitaško tepalais ratlankis. O šiaip užsidėk normalią grandinę (nauj ... |
| Marrijuss 2008-3-28 12:18 |
Jawa is born Dėl galinio žibinto, tai skonio reikalas, bet man gražiau žiūrisi kai stovi originaliai iškištas. O dėl grandinės, tai aš taip ir palikčiau kaip yra - platesnė padanga, o grandinė visišk ... |
| Marrijuss 2008-3-27 23:40 |
Jawa is born [quote][i]Cituoju: ezhyk[/i] [quote][i]Cituoju: Marrijuss[/i] Tai kad šitai Jawai akumas dedasi ne į bardačioką, o po sedyne į tokią plastmasinę dėžutę. p.s. tokia dėžutė tai yra pas ... |
| Marrijuss 2008-3-26 16:43 |
Jawa is born Tai kad šitai Jawai akumas dedasi ne į bardačioką, o po sedyne į tokią plastmasinę dėžutę. p.s. tokia dėžutė tai yra pas mane. |
| Marrijuss 2008-3-26 16:33 |
"Fortepionas" arba "Kaip atgimė Jamaka" Savo guolin tokius žibintus esu susidėjęs . Gariūnuose po 50 lietuviškų
kaštavo. Iš praktikos - turi keletą minusiukų: gana plonas stiklas ir pagavęs akmenuką greit įtruko (nors kas ten ... |
| Marrijuss 2008-3-16 09:13 |
[b]"Tenai už miško leidos saulė"[/b] Motomanų meetas sezono atidarymo proga + Mindazzz gimtadienis pas Sennį so [quote][i]Cituoju: DariusM[/i] O gal gali nuotrauką įdėt, įdomu žvilgtert į tą kluoną, gal dar šiaudiniu stogu? Beje gal kas projektuojate pastatus, kokios kvadratūros pastatatą galima st ... |
| Marrijuss 2008-3-12 07:50 |
Ar jau (dar) važinėjate? Ir kas galėjo pagalvoti, jog kovo pradžioje galėsime sezoną atidaryti asfalto
sezoną |
| Marrijuss 2008-3-11 20:00 |
Naujos žvakes +/- Tai jo, galima ten pravalyti su dratiniu šepečių, tarpeli pareguliuoti, po to dar su lietlempe pakaitinti ir bus antram naudojimui Žinoma juokauju Kažką panašaus darydavo anais laikais s ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

o jūs tai dar vėliau išvažiavot.. [/quote]
Šaunus meetukas gavos ...
