Žinučių paieška: Fukifuki
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Fukifuki 2013-6-4 17:50 |
Darbų pavyzdžiai: TJ STUDIO Super darbeliai |
| Fukifuki 2013-6-4 16:36 |
Mergvakaris Kaune |
| Fukifuki 2013-6-4 15:30 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: e30[/i] nesnenek tokiu baisiu siaubo istoriju [/quote]Aš iš patirties,veždavau vis i garažą akumu pakraut,tai jau 2 vaikus turiu |
| Fukifuki 2013-6-4 13:27 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: Darenas[/i] Man patinka šita skiltis, praskaidrina niūrius moto manų pašnekesius. Beje Pirmokaz ir aš susimasčiau dėl kilimo [/quote]Va va prisivežiosit mergas,žiur ... |
| Fukifuki 2013-6-4 13:23 |
Panevėžio motomanai [quote][i]Cituoju: kubikaz[/i] numeri parasysiu kai tel susitvarkysiu,klaviatura nebeveikia [/quote]Pas mane yra dar tas rusiskas su sukamais skaičiais,vaikas db žaidžia-galiu paskolint |
| Fukifuki 2013-6-4 10:45 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: mozek[/i] o gal Alexandro malka geresne nei Jusu visas miskas?! [/quote] |
| Fukifuki 2013-6-2 09:01 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: West[/i] [quote][i]Cituoju: Dragz1L[/i] 10-12 cioperiu [/quote]Kur mums ten su savo "panasonikais" [/quote] |
| Fukifuki 2013-6-1 22:06 |
Benzino suvartojimas Mano banditas (1200cc) uzmiestyje iki 100km/h-6,8l,mieste su gera nuotaika 8,7l |
| Fukifuki 2013-5-31 16:56 |
[b]Avarijos[/b] Tiekto tuos mužikus svarbu vyrai ir merginos,kad tik avarijų mažiau butų |
| Fukifuki 2013-5-26 19:01 |
Apklausa (!) Koks Jūsų amžius?(h) Aš priklausau 5-o punkto kategorijai,bet širdyje 21 |
| Fukifuki 2013-5-26 18:27 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Northern[/i] [quote][i]Cituoju: Fukifuki[/i] [quote][i]Cituoju: JaponasA[/i] [quote][i]Cituoju: arasyzf[/i] http://www.delfi.lt/news/daily/crime/perejoje-zmogu-suzalojes-mot ... |
| Fukifuki 2013-5-26 10:45 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: JaponasA[/i] [quote][i]Cituoju: arasyzf[/i] http://www.delfi.lt/news/daily/crime/perejoje-zmogu-suzalojes-motociklininkas-spruko-is-avarijos-vietos.d?id=61473314 [/quote] Vo č ... |
| Fukifuki 2013-5-25 18:01 |
Suzuki Bandit gerbėjų "klubas" Tai,kad baką nuimti kaip 2 pirštus apm.....ti |
| Fukifuki 2013-5-25 17:56 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Decoy[/i] [quote][i]Cituoju: Fukifuki[/i] Man vieną kartą gerai padakė pareigūnas:-visada lauk iš kito to,ko niekada nepadarytum pats [/quote] ...ir israse kysiui PVM sa ... |
| Fukifuki 2013-5-24 22:04 |
[b]Avarijos[/b] Man vieną kartą gerai padakė pareigūnas:-visada lauk iš kito to,ko niekada nepadarytum pats |
| Fukifuki 2013-5-24 16:31 |
[b]Avarijos[/b] Dėl pažeidimų sutinku,visi mes ne šventi.Tik nepateisinu šioje situacijoje abiejų vairuotoju,butu lėtai važiaves kaip sraigius,tikrai žurnalistam dabar nebutu ka rasyti |
| Fukifuki 2013-5-24 14:47 |
[b]Avarijos[/b] Ne visos taisyklės sukurtos tam,kad jas kiti laužytu.Poto ir lūžta patys.Šioje situacijoje "motociklisto"neikiek negaila |
| Fukifuki 2013-5-24 13:27 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Zilvinas[/i] http://www.delfi.lt/news/daily/crime/bandes-spusti-aplenkti-motociklininkas-trenkesi-i-mercedes-benz.d?id=61466566 [/quote] Na kiek matosi ant foto,kirsta dviguba i ... |
| Fukifuki 2013-5-23 12:43 |
Mergvakaris Kaune Apgavo jumim |
| Fukifuki 2013-5-19 21:41 |
Mergvakaris Kaune As manau baikai ir vestuves gali palideti,jei jaunikis sutinka |
| Fukifuki 2013-5-19 04:33 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: DainiusM[/i] [url=http://www.diena.lt/naujienos/kriminalai/avarijoje-luzo-motorolerio-vairuotojo-kaulai-495945?utm_source=feed_reader&utm_medium=rss&utm_campaign=rss_feed] ... |
| Fukifuki 2013-5-18 19:27 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: DiKingas[/i] [quote][i]Cituoju: mancefas[/i] nieko pasivažinėjom (pavėžinom) ir per lietų [/quote]Man tai super išvyka buvo! Ir merginos visos fainos bei gražios ... |
| Fukifuki 2013-5-16 15:12 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: e30[/i] visi cia tik atsimazina matau [/quote]Jūs klystate,kolega,kartais nutinka ir nenumatytų atvėjų |
| Fukifuki 2013-5-16 05:55 |
Mergvakaris Kaune Japonai nedrysk Jau aš ksip atsarginis atkritau,pagailėk mergaičių |
| Fukifuki 2013-5-13 18:02 |
Mergvakaris Kaune Salmas yra |
| Fukifuki 2013-5-13 06:08 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: yla[/i] ....Aš taip pat mielai pavežiočiau Paneles....Bet važiuot nemoku [/quote]Didelė čia bėda,galėsi iš paskos ant rankų nešti |
| Fukifuki 2013-5-11 20:11 |
Mergvakaris Kaune Na manau jei manes prireiks,parasys i PM.As jau turiu savo puse,man tik dėl smagumo pasikatalint faina ir pagelbėciau prie to paties |
| Fukifuki 2013-5-11 04:25 |
Kaip renkat (rinkot) $bapkes$ mocui??? Aš dėjau skersai,kadangi nebrangų nusižiūrėjau,paėmiau kreditą ir nusipirkau.O kada gyvent?Senatvėj per langą galėsiu žiūrėt,bet nors užtai nesigailėsiu |
| Fukifuki 2013-5-11 02:31 |
Mergvakaris Kaune Konkurencija |
| Fukifuki 2013-5-11 00:27 |
Mergvakaris Kaune Pupos nesinervuokit,jei pritruksit 1-o,aš dėl jusų ir iš Panevėžio atvažiuosiu.Nebent street baikas netinka |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]
...
[/quote]