Žinučių paieška: Yoshimura
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Yoshimura 2007-3-8 19:15 |
naujas darbelis Čia vėl pasakysiu,jog yra kiekvieno asmeninis reikalas,ir viskas priklauso nuo važnyčiotojo skonio,pvz man labai patinka oldskūls Manau jog iš to ir gimė čioperis,tai tokį jį ir reikia p ... |
| Yoshimura 2007-3-7 20:51 |
naujas darbelis Aš manau jog praktiškumą reikia derinti su grožiu,pats per sezoną prasuku ~12000km.Tikrai nematau kažko baisaus hardtail'e.Aišku nekalbu apie ilgesnes,kelių dienų keliones,bet manau jog liet ... |
| Yoshimura 2007-3-7 18:42 |
naujas darbelis Na aš manau kiekvienam pagal skonį,asmeniškai aš palikčiau hardtaila |
| Yoshimura 2007-3-6 18:09 |
naujas darbelis Na mano manymu iš hardtail'o gali išlaužti tikrai nemažai,pats perdirbimas bus lengvesnis dėl galinės pakabos ir aplamai HD lengviau darosi nei samsungai O ką nori padaryti turi pats spręs ... |
| Yoshimura 2007-3-6 16:12 |
Naminiai gyvūnėliai O čia manasis Baksas |
| Yoshimura 2007-3-6 16:04 |
FireBlade's Street'inimas O aš galvoju,kad nepersūdei! Fighteris turi būtį pakėles uodegą |
| Yoshimura 2007-2-25 13:55 |
:Z :Z Motomanų [b]pagyrų puodas[/b] :Z :Z Nusipirkau naują motociklą Greit pamatysit tuning/coustum skiltyje |
| Yoshimura 2007-2-17 15:00 |
Motociklinės liulkos (lopšiai) Bandžiau ieškoti,bet visa problema rusų kalba |
| Yoshimura 2007-2-15 20:31 |
Motociklinės liulkos (lopšiai) Labiausiai noriu sužinoti ties kur turi stovėti liulkos ratas,kokiu atstumu tarp priekinio ir galinio.Čia su paint papaišiau,kad aiškiau būtų. |
| Yoshimura 2007-2-15 18:01 |
Motociklinės liulkos (lopšiai) Tai aš taip ir bandysiu daryt,tik ieškau minčių dar kokių patobulinimų.Labiausiai domina kaip padaryti,kad su liulka motociklas lektu stabiliai. |
| Yoshimura 2007-2-14 19:38 |
Motociklinės liulkos (lopšiai) Taigi,senokai jau yra gvildenama mintis prie mano kalnų ožio dalipdyti
liulka,planuoju kitai žiemai iš jo padaryti winterbike,nes planuoju pirkti rimtesnį agregatą,tai šis būtų naudojamas ... |
| Yoshimura 2007-1-25 18:14 |
Širvintų dienoraštis.[b] Harley Davidson kaNpelis.[/b] Kiek žinau goldwing būna tik su lėtais ratlankiais,išskyrus patį pirmąjį modelį. |
| Yoshimura 2007-1-24 20:45 |
Šakių kietinimas Į šakes pili daugiau tepalo ir viskas.Gali bųti jog pramuš salnikus bet motas nėra sunkus manau neturėtų. |
| Yoshimura 2007-1-24 15:41 |
Motociklo keltuvas Dragas pasigamino hidraulini,galima lengvai transportuoti.Įmesiu kada foto kaip atrodo.Savikaina ~60lt |
| Yoshimura 2007-1-24 15:35 |
[b]600cc motociklo variklio Švaistiklio ilgis...[b] Nuo 12 žinutės Ydomo man kam reikalinga tokia informacija?Gal svorio centra nori keisti ar panašaus? |
| Yoshimura 2007-1-24 15:32 |
Važiuojam į Klaipėdą pirkt aprangos Hei,klausimas žmogeliams nuo klaipėdos pusės,gal galite papasakoti kas per parduotuvė yra Lindec UAB Šliutės pl. 103, LT- ... |
| Yoshimura 2007-1-22 15:15 |
iz P5 chopper Kažką su galine pakaba turi daryt,nes tie amortikai kažkaip nesižiūri. |
| Yoshimura 2007-1-16 13:28 |
Širvintų dienoraštis.[b] Harley Davidson kaNpelis.[/b] Jei nuvarysi į tech. apžiūrų centrą ir sakysi,dėdę mano matociklui padarytas naujas rėmas ir dar daug visko tikrai nepraleis.Turi nuvaryti ir nieko nesakyt. |
| Yoshimura 2007-1-14 15:51 |
FireBlade's Street'inimas ylaya nuo ko priekinės lempos??ar užsakinėjai,ar nuo ko nors taikiai?? |
| Yoshimura 2007-1-11 16:49 |
Ką reiškia šis ženklas? Nepiešk.Čia yra vieno lietuvos mc klubų simbolika pavaizduota. |
| Yoshimura 2007-1-11 16:35 |
sendiena suzinojau toke naujenan ir jums bus labai idomu patiems pamatit [quote][i]Cituoju: Kryžius[/i] Gerulis aparatas paskutinis... gal zinot kieno ir kas cia? freimas isskirtinis
tik neatsimenu kokia kompanija tokius daro kur gale lenktas vamzdis o ne shyna sak ... |
| Yoshimura 2006-12-31 11:41 |
Žiemos džiaugsmai 2: Drepno atgaivinimas Patiokai dažniausiai gaunasi užpūtus per daug lako,nebūtinai ant juostelų,būna kad ir plokštumose palieka ant durų ar panašiai.O kerzas nieko blogo,susišveis ir neliks,geriau jau riebiau už ... |
| Yoshimura 2006-12-28 14:55 |
Žiemos džiaugsmai 2: Drepno atgaivinimas Pagarba mindazai,tuoj galėsi užsiimti dažymo darbais |
| Yoshimura 2006-12-11 20:03 |
[b]Kalėdinis[/b] motomanų vakarėlis (gruodžio 16) O iki kelintos val maždaug galima bus ten sėdėti ?? |
| Yoshimura 2006-12-11 17:44 |
[b]Kalėdinis[/b] motomanų vakarėlis (gruodžio 16) Būdamas blaivioje pasamonėje,esu tikrais visais 99% kad šeštadienį puikiausiai vairuodamas 3ios laidos VW golf valst. nr. ANR 123 pasieksiu Trakus ir ........ |
| Yoshimura 2006-12-10 18:29 |
[b]Kalėdinis[/b] motomanų vakarėlis (gruodžio 16) Kadangi gruodžio 17d. turiu paimti iš Vilniaus orouosto draugelį,tai pakeliui galiu drąsiai sukt į mytą butu smagu su jum pirmą kart sudalyvauti . |
| Yoshimura 2006-12-10 18:03 |
Britvos priekinių šakių išmatavimai Žinok skirtingų motociklų skirtingi ir išmatavimai bus. |
| Yoshimura 2006-12-9 11:47 |
Bendravimas su keleiviu (Intercom) Daug kas priklauso kokiu motociklu važinėji,koks jo tipas.Jei lakstai su kokiu čioperiu kur glušai kiauri ir nei stiklų nieko tai ir nieko negidėsi.Bet jei turi koki royal star venture ar pan ... |
| Yoshimura 2006-11-23 21:27 |
Užmesiu biški handcrafted kvapo į naują forumą Man atrodo atvirkščiai manau,kad tas žmogus kuris nupirko tikrai važinės. |
| Yoshimura 2006-11-22 21:00 |
Užmesiu biški handcrafted kvapo į naują forumą [quote][i]Cituoju: Luxor[/i] atvirai pasakius man jo gaila kad jis ten atsirado [/quote] Gal galėtum pasakyti konkrečiai kodėl gaila,kad jis LT ? |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

Manau jog iš to ir gimė čioperis,tai tokį jį ir reikia p ...
gal zinot kieno ir kas cia? freimas isskirtinis
tik neatsimenu kokia kompanija tokius daro kur gale lenktas vamzdis o ne shyna sak ...
ir nei stiklų nieko tai ir nieko negidėsi.Bet jei turi koki royal star venture ar pan ...