Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-3-10 18:06 |
Kaklo apsauga.. Privalau ypač saugoti kaklą, ta prasme - apsivinioti šalikais, skarelėm ir pan (net vėsesniais vasaros vakarais), nes pūsteli vėjelis koks ir jau gerklė raudona... jau užkimus... Tai m ... |
| Marlow 2005-3-9 17:16 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] va 15 visai nieko |
| Marlow 2005-3-9 12:20 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] niu man iš visų šitų - TIK 11.... gal ir nuvalkiotas, bet vienintelis su "cinkeliu"... turintis kažką įdomaus.. reikia pasižiūrėti, gal aš kokį šriftą sumąstysiu ir galėsiu pasiūlyt ... |
| Marlow 2005-3-8 18:20 |
Parduodami [b]MOTOMANAI.LT lipdukai [/b] aš jau mačiau mašiną (Vilniuje) važinejant su šitu lipduku ant galinio stiklo, apačioje per vidury... tikrai super atrodė (nors ten buvo ne ant tokios prabangios tačkos ) Pamenu, šypsena ... |
| Marlow 2005-3-7 18:03 |
VISI Į KAZIUKĄ [quote][i]Cituoju: Sennis[/i] [quote][i]Cituoju: mune23[/i] Sennis,o kokia proga gavai?Kas per mocas? [/quote] Gavau Kaziuko proga mocas neaiškios šalies gamintojos kilmės lopšys tuš ... |
| Marlow 2005-3-7 15:10 |
Kokius auto vairuojate? gerokai prieš Naujus vairavau BMW3, 1993m .... |
| Marlow 2005-3-4 20:38 |
Kaip aprengti merginą? :) bikergirl999, papasakok kaip aprangą išsirinkai ir kur ieškojai? |
| Marlow 2005-3-4 20:30 |
Hello Ricis - išsprendėm tavo bėdą vienbalsiai! kitą kartą žinosi kaip nutildyti, kad nebezystų |
| Marlow 2005-3-4 20:23 |
Kelionė aplink Europą super! pagirtinas poelgis niu ir pavydėtinas bet aš tokioms kelionėms mėgstu patogiai - bent jau su mašina sakysi daug prarandu? .... taip saugiau jaučiuosi.. sėkmės kelionė ... |
| Marlow 2005-3-4 14:34 |
VISI Į KAZIUKĄ Mano ofisas Vokiečių g, tai aš lėkdama reikalų tvarkyti žvilgteliu kas ten gero .... niekada nieko ten nepirkau.... niu kad nieko neįsireikė iš to mugės
o šlamšto namo nevelku |
| Marlow 2005-3-4 10:30 |
Hello [quote][i]Cituoju: Ricis[/i] O kaip siulot elgtis tokioj situacijoj, kai gale sedi mergina ir zyzia, kad parodytum kaip eina tavasis aparatas? [/quote] ........guldyk |
| Marlow 2005-3-3 14:31 |
Kaip aprengti merginą? :) holy s.h.i.t.... niu kad pana gatava sėstų už vairo.. - dar to neteko
matyti.. oij..gyvatė.. niu aš jums linkiu kuo greičiau sveikti!!! |
| Marlow 2005-3-3 10:21 |
Gyvenimo ant dviejų ratų malonumas (straipsniukas (v)) oij... užjaučiu...niu tai sveik greičiau! |
| Marlow 2005-3-3 10:04 |
Kaip aprengti merginą? :) [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] [quote][i]Cituoju: Baikas[/i] Taip, reikia gerai apsirenkt ir ne tik. Reikia mokėt ir griut o prieš griunant įvertint situacija kad kuo mažiau būtų žalos ... |
| Marlow 2005-3-2 14:56 |
Racer'ės! į meet'ą ;) [quote][i]Cituoju: mune23[/i] Na jai norit kad meetas gautusi grinai moteriskas,tai darykit tyliai,bo po to taip kazkaip netycia atsiras daug motomanu vaikinu,tame paciame bare [/quote]niu ... |
| Marlow 2005-2-26 18:56 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] gera pradžia - galimybė padaryti tai tradicija mune23 - juk bus dar progų, nepaskutinis kartas, tiesa kolegos? |
| Marlow 2005-2-26 18:49 |
Racer'ės! į meet'ą ;) Čia meet'ai vienas po kito tik vyksta... reikia paničkoms baikerėms susiorganizuoti savąjį susitikimą!!! manau rastume apie ką pakalbėti kad ir prie bokalo alaus (niu ar kas ką ten mė ... |
| Marlow 2005-2-26 18:40 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] mune23, kokios rimtos priežąstys tave sustabdė prisijungimui? |
| Marlow 2005-2-26 18:38 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] hei mažuliai, manau apie meet'ą vieningą nuomonę turim - buvo SUPER buvo verta, nors aš dabar su 38 celsijais... vaikščiojanti bakterija malonu buvo susipažinti!!!! dėl kabak ... |
| Marlow 2005-2-25 14:08 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] joa joa... čia iš tos serijos - "mnie by tvaji problemy..." visi čia turi marias reikalų ir rūpesčių.. |
| Marlow 2005-2-25 09:55 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] [quote][i]Cituoju: CBR600[/i] Ne prekinė išvaizda,o kompanijos gausa manau didžiausia esmė [/quote] na gausa kai ... |
| Marlow 2005-2-25 08:31 |
Hello [quote][i]Cituoju: Ricis[/i] Baisu ir prasiziot visi agresyvus....... [/quote]nė velnio!!! visi labai geranoriškai nusiteikę |
| Marlow 2005-2-25 08:29 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] niu reiks prisirengti šiltai ir bandyt atvaryt niu bet jei susirgsiu, tai ne prekinės išvaizdos būsiu |
| Marlow 2005-2-25 08:16 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] niu va... laikiausi laikiausi, kad nesusirgčiau bent iki tusovkės ir vat darbe
dabar žiūriu, kad ne kokia savijauta... jei po darbo nevarysiu tiesiai į lovą, tai bus ok... |
| Marlow 2005-2-23 15:53 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] pliurpaliukai... didysis užsivertimas darbais šią savaitę.. dėl to tyluma iš mano pusės...To oblius -> tai suinicijavom i fsio.. ką čia dar barškėt?... svaigt
atsisėdus ir ... |
| Marlow 2005-2-20 16:27 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] [quote][i]Cituoju: Delta[/i] o ko ten rinktis? [/quote]niu....ir aš taip sakau....ir kam iš viso su žmonėm bendrauti????? ....... |
| Marlow 2005-2-18 16:13 |
Saugokitės žąsinų kelyje siaubas........ ...... gyvatė... ... bet tai ką ten matysi, koks loxas iš užpakalio atvaro.... |
| Marlow 2005-2-17 12:38 |
Gyvenimo ant dviejų ratų malonumas (straipsniukas (v)) IŠVADA - vienodai pamišę ..... .... ir priešnuodis dar nesurastas.. |
| Marlow 2005-2-17 12:32 |
[b]MEETas ivyko, Buvo linksma[/b] niu jeigu jau AŠ sutikau eiti i Židinį, tai jau nebedvejokit - jau nuspręsta
ir tiesą sakai... kitą kartą galėsim meet'intis kur kitur, paįvairinimui |
| Marlow 2005-2-15 19:12 |
Gyvenimo ant dviejų ratų malonumas (straipsniukas (v)) [quote][i]Cituoju: Baikas[/i] Taip, galima ir eilėraščius apie motus rašyt [/quote]kažkur vieną turėjau... kaip tik ketinau tokį sveikinimą su Meilės diena įdėti.. Bet kol ieškoja ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

jau užkimus...
Tai m ...
) Pamenu, šypsena ...
mocas neaiškios šalies gamintojos kilmės
lopšys tuš ...
niu ir pavydėtinas
bet aš tokioms kelionėms mėgstu patogiai - bent jau su mašina
.... taip saugiau jaučiuosi..
o šlamšto namo nevelku
niu kad pana gatava sėstų už vairo.. - dar to neteko
matyti.. oij..gyvatė..
visi labai geranoriškai nusiteikę
niu va... laikiausi laikiausi, kad nesusirgčiau bent iki tusovkės ir vat darbe
dabar žiūriu, kad ne kokia savijauta... jei po darbo nevarysiu tiesiai į lovą, tai bus ok...
didysis užsivertimas darbais šią savaitę.. 