Žinučių paieška: Ristune
Puslapiai:
| Paieška | |
|---|---|
| Ristune 2014-7-14 21:48 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] ~600km ratukas senuoju Panemunės keliu ir galutinis tikslas - Nida pasiektas
atšvęstas bday ir išpildyta dar viena mini svajonė Nors ir du motomanai, bet kelionė super |
| Ristune 2014-7-10 22:15 |
Mano nuotrauka... Sveiki, O štai ir aš |
| Ristune 2014-7-10 22:08 |
Apklausa (!) Koks Jūsų amžius?(h) Šį sekmadienį bus 24, pasveikinkit |
| Ristune 2014-7-10 22:04 |
Kuo užsiimat? Sveiki, Studijuoju gydomąją mediciną Kaune LSMU, esu VI-ursė tad už metų jau būsiu gydytoja Galite kreiptis jei reikia iššifruoti ką parašė gydytojai jums ar jūsų artimiesiems, jei ... |
| Ristune 2014-7-10 21:43 |
Tėvų požiūris į motociklizmą Aš įrodžiau tėvams, kad galiu išsilaikyti teises iš pirmo karto, tuomet kokius metus laiko ruošiau moco pirkimui, "pratinau prie šios žinios", o kai buvo išvykę iš Lietuvos paskambinau i ... |
| Ristune 2014-7-10 09:37 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki motomanai, Penktadienį apie 13 val. vykstame į Nidą savaitgaliui, planuojame važiuoti ne autostrada, o panemunės keliu stabtelint lankytinose vietose. Gal bus norinčių prisijungti ... |
| Ristune 2014-7-6 21:49 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Sveiki, Gal kas turite paskolinti liepos 11-13d. dvi arba bent vieną spynas/ą? Skolinga nelikčiau, susitartume [/quote] ... |
| Ristune 2014-7-6 19:46 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki, Gal kas turite paskolinti liepos 11-13d. dvi arba bent vieną spynas/ą? Skolinga nelikčiau, susitartume |
| Ristune 2014-6-29 10:19 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: DiKingas[/i] [quote][i]Cituoju: Vytukass[/i] Palydėjom kaiką link sostines. [/quote]Atvažiavo Vytukas prie funiko. Pakeliui, tik pasisveikint. Po pusvalandžio pilasi ... |
| Ristune 2014-6-28 20:03 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: skautasx[/i] mačiau Trakuose Kauno ratukininkų mocus priparkuotus netoli kibininės, tik pačių nemateu, paskui jau gryžtant namo už Aukštadvario pora pralenkė - XJ900 iš ... |
| Ristune 2014-6-27 21:10 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: DiKingas[/i] Ryt ryte, ~11:00-12:00 Birštonas, Trakai, Vilnius. Bus prisijungiančių? [/quote] Gal 12.30? Tada spėčiau prisijungt ;] |
| Ristune 2014-6-27 15:03 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: lewaslt[/i] radau. normaliai visai, visai dienai uztektu, jei oras padorus galima nustatyt keliones tikslu [/quote]Jei ne į Rygą tai varau su jumis ąžuolo pažiūrėt, ... |
| Ristune 2014-6-27 13:57 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] [quote][i]Cituoju: lewaslt[/i] dw sekmadieni pasiorganizuojam kur toliau prasukt? reikia kilometrus rinkt pradet
[/quote]Gal ... |
| Ristune 2014-6-27 12:42 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: lewaslt[/i] dw sekmadieni pasiorganizuojam kur toliau prasukt? reikia kilometrus rinkt pradet
[/quote]Gal jau turi suplanavęs kokį maršrutą? Baigėsi man egzaminai, nor ... |
| Ristune 2014-6-19 17:56 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Arnelis[/i] Nestipriai lyg, nemate ir pradejo vaziuot i kita juosta kurioj as stovejau, tai spejau nusokt ir vsio [/quote] Svarbu optimistiškai nusiteikęs Ir sveikas Be ... |
| Ristune 2014-6-17 18:58 |
Kawasaki ER-5 Pirmasis ir dabartinis mano motociklas Kawasaki ER-5 tai manau jis tikrai tinkamai pradžiai: manevringas, lengvas, gerai mokintis + patogus važiuoti ilgesnius atstumus, mieste. Bet galingumo ir g ... |
| Ristune 2014-6-9 13:47 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Y O L O[/i] I bikeshow pavieniai ar susikoperave keliausit ? [/quote] Aš to paties norėjau klausti. Vienai nesinori |
| Ristune 2014-6-8 14:24 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Arnelis[/i] Kaip siandien nieks niekur nelekiat? [/quote] Planuoju išlįst mini ratukui. 19.30 norintys susitinkam kaip įprastai prie funiko |
Puslapiai:
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

atšvęstas bday ir išpildyta dar viena mini svajonė
[/quote]
Ir sveikas 