Žinučių paieška: Marrijuss
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marrijuss 2007-4-17 12:16 |
Genuine Parts Šiaip reikia rašyti jiems į emailą - tokiu būdu viską smulkiai sutarsit. Greitai atrašo Vienu žodžiu užsisakai, pervedi pinigus į jų sąskaitą ir lauki kol atsiųs (UK per kelias dien ... |
| Marrijuss 2007-4-17 11:26 |
Genuine Parts http://www.davidsilverspares.co.uk/ Pirkom Hondai variklio dalis - jokių problemų nebuvo |
| Marrijuss 2007-4-16 07:32 |
[b]motomanai.lt marškinėliai (2007-2009)[/b] Jamam ir mes du džemperius su kapišonais (M ir L dydžio) |
| Marrijuss 2007-4-16 07:25 |
Gražūs kadrai [quote][i]Cituoju: osve[/i] poliruotas [/quote] Noriu truputį pataisyti - rėmas dažytas chromo dažais. |
| Marrijuss 2007-4-12 06:55 |
Širvintų dienoraštis.[b] Harley Davidson kaNpelis.[/b] Gražiai padaryta, bet tas numeris kreivai kabantis, tai nelabai žiūrisi |
| Marrijuss 2007-4-12 06:12 |
Pagelbėkit dėl registracijos [quote][i]Cituoju: bladeris[/i] bet geriau registruok ant savęs o drausk ant tėvo, aš taip darau, tai daug pigiau gausis [/quote]Jei neklystu, tai tokių šposų dabar neleidžia daryti |
| Marrijuss 2007-3-29 15:16 |
Tamsinimo plėvelės stikliukams Nežinau kaip su tom plėvelėm, ar apsimoka, bet savo Lazer'iui nusipirkau originalų tamsintą stikliuką (60 procentų) ir kiek jau šiemet važinėjau, likau patenkintas ir prieblandoje dar pu ... |
| Marrijuss 2007-3-29 05:55 |
Televizijos laida apie mocus Bevartydamas žurnalą "Keturi ratai" aptikau maloniai nuteikiančią reklamą
Gal kas plačiau pakomentuos? Dar prekyboje nemačiau |
| Marrijuss 2007-3-29 05:46 |
Kawasaki Zephyr 750 Kawasakis1, gal ne taip kažką supratai, bet aš saviškio nei keičiu nei parduodu ir morališkai jis man dar nepaseno . Tenkina visus mano poreikius, ir dar ne
vieną sezoną su juo atsipūtę ... |
| Marrijuss 2007-3-28 20:01 |
Kawasaki Zephyr 750 Apie Zephyrus buvo truputi šnektelta [url=http://www.motomanai.lt/moto-forumas/moto-tema.2437.page-4.html]čia[/url] nuo 84 žinutės. p.s. gal moderatoriai tas žinutes iš tos temos perkeltų į ... |
| Marrijuss 2007-3-16 20:07 |
2007 sezonas - kas kada planuojat išlyst? Šiandien pirmuosius 30km naujo sezono prasukau Tik baisiai daug policijos
sutikau, tai kaip be draudimo - neramu |
| Marrijuss 2007-2-28 21:18 |
Atspėta - Jawa 650 Style [quote][i]Cituoju: artutas[/i] [quote][i]Cituoju: Marrijuss[/i] Lietuvoj - 16 500.00 lt. [/quote] Ar lietuvoje kas nors oficialiai iveza JAWA? Jei taip tai kas? Norisi pasiziureti ka JAWA siai ... |
| Marrijuss 2007-2-22 08:48 |
Ižo sankaba kalanas, tai trosa per ilga padarei - patrumpink. RonelyBaiku, o tu bent pažiūrėjai - nuėmus dešinį dangtį spaudžiant sankbą ten bent kas vaikšto? gal ten išsinėrė ar iš vis trosas nutr ... |
| Marrijuss 2007-1-28 09:10 |
Paplepėkim apie nieką O žurnalistai stovėjo su greičio matuokliu ir matavo greitį... |
| Marrijuss 2007-1-26 07:53 |
Kokia spalvą pasirinkt? Kaip sakoma - dėl skonio nesiginčijama, bet Jawai ta žalia, ar tas margutis - nors velykos jau ir ne taip toli... |
| Marrijuss 2007-1-26 07:51 |
Auto degimas JAWA'i Nu tai ten tegul paaiškina - nevienas matyt su patirtim... |
| Marrijuss 2007-1-26 07:17 |
Kokia spalvą pasirinkt? Man tai praeina ir originali O jei jau keisti spalvą, tai kaip rašė Kryžius -
į raunoną kito atspalvio. Pavyzdžiui tokią raudoną truputį į vyšniavą - sodresnę ir ryškesnę |
| Marrijuss 2007-1-25 22:41 |
Auto degimas JAWA'i Apie tokius burtus gali bandyti daugiau pasiskaityti [url=http://www.motociklai.com/forum_viewtopic.php?10.9952]čia[/url] |
| Marrijuss 2007-1-5 22:42 |
Ar nikeliuojama plastmasė? [quote][i]Cituoju: dievaz[/i] o seip ilgaamziskumo ir kainos santykiu kas geriau,ar detales tais chromo dazais dazyt,ar naujai nuchromuot? [/quote]Lietuvoje tokios praktikos dar nėra (dažym ... |
| Marrijuss 2007-1-1 01:16 |
Sveikinimai (f) Su Naujais kolegos... |
| Marrijuss 2006-12-30 08:54 |
Galinis ratas Dneprui ir šakių ilginimas [quote][i]Cituoju: Jaymz[/i] Čia apie stabdžius kalbant... man įdomu pasidarė, ar žmones vazinejantys rusiška technika, kur visur būgniniai stabdžiai, stabdo priekiniais stabdžiais? Klausiu ... |
| Marrijuss 2006-12-28 19:55 |
Žiemos džiaugsmai 2: Drepno atgaivinimas Puikus darbas Ir spalvos viena prie kitos labai gerai dera |
| Marrijuss 2006-12-28 19:47 |
Valymas smėliu Prie gariūnų 868515890, arba 868653778. Kažkuris vienas telefono numeris arba abu tinka |
| Marrijuss 2006-12-23 21:28 |
atsakyta - jawa 125 chopper type Kad jau labai lengva ir pavadinimą ant bako beveik imanoma suprasti... p.s. Spausk prie savo pirmos žinutės "Taisyti" ir ten galėsi pakeisti pavadinimą |
| Marrijuss 2006-12-23 21:14 |
atsakyta - jawa 125 chopper type Jawa 125 Chopper type 810 |
| Marrijuss 2006-12-23 20:05 |
atsakyta - Izh jupiter 2 Tas pats, tik kitu kampu p.s. Temos pavadinimą gali pakeisti. |
| Marrijuss 2006-12-23 16:39 |
atsakyta - Izh jupiter 2 Izh jupiter 2, būtent šitas yra UK. |
| Marrijuss 2006-12-1 23:27 |
Žiemos džiaugsmai 2: Drepno atgaivinimas Tas žibintas, iš agrotiekimo, su viena ar dviem lemputėm? p.s. Ant moco galo bus abu posūkiai, o ant kaliaskos nebus - tokia idėja? |
| Marrijuss 2006-12-1 18:39 |
Ar skaičiuojat išlaidas motociklui? O aš ėmiau ir paskaičiavau Per sezoną pravažiavau ~6000km, sudeginau ~ 340 litrų benzino ir tam išleidau ~ 1100 litų. Bet tai nieko nereiškia, - prisiminus kiek nuostabių akimirkų paty ... |
| Marrijuss 2006-11-6 14:48 |
Moto filmai per TV Nesakyčiau, kad jų motociklas buvo senutėlis. Pagal tą laikmetį jam tebuvo kiek daugiau nei 10 metų |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]
Tik baisiai daug policijos
sutikau, tai kaip be draudimo - neramu
[/quote]
Ir spalvos viena prie kitos labai gerai dera
