Motomanų Diskusijos » OBIs anketa

 Motomanai.lt nario OBIs anketa

OBIs avataras
Narys
250cc **

 Kontaktinė informacija
Gerbiame privatumą! Asmeniniai kontaktai matomi, tik nariams nuo 125cc
El. kontaktai:Narys OBIs parašė 0 komentarus puslapyje ir 48 žinutes forume (ieškoti visų nario OBIs žinučių)
 
Nario OBIs paskutinės žinutės forume (3 paskutinės):
 
 • Kas kvailiausia ar juokingo buvo nutikę su moto?
    Forumas Ne į temą ... (205 atsakymai ir 252974 peržiūros) - Paskutinė žinutė rafis
  Praėjusios vasaros pabaigoje apturėjau gan kvailą situaciją iš to nepatyrimo ir technikos nesupratimo.. su vienu pažįstamu ilgai derinome bendrą pasivažinėjimą street'ais, pagaliau suderinome, po darbų lekiam Vilnius-Trakai.. Kai staiga jaučiu vos vos trukčioti pradeda variklio darbas laikant stabiliai rankeną.. Pradėjau atidžiau sekti.. ir kuo toliau tuo ryškesni tie trūkčiojimai.. tik nesuprantamas momentas, kai gazuoji - išsilygina variklio darbas ir dingsta trūkčiojimai.. Tik palaikai tolygiai ar stabdai, ir pradeda trūkčioti.. nu jau prisigalvojau kuro įpurškimo gedimų plius dar ECU galvoju svaigsta.. mintyse skaičiuoju tūkstančius, kiek čia kainuos viską keisti.. Į Trakus įvažiavus ir pradėjus mažinti greitį.. mocas išvis nebestabilus.., instrumentų skydelis prigesta - paryškėja.. tada jau galvoju ir elektros problemos, akumas dar kas.. sustoju šalikelėje, aišku jokių įrankių nieko neturiu (..nors jei ir turėčiau nieko su jais nemokėčiau padaryti.. ) nusiimu sėdynę, susinervinęs net nežinau nuo ko pradėt žiūrėt, akumas pajungtas.. daugiau nieko nematau.. bandau kurti - nesikuria.. visiškai nereaguoja.. kaip be akumo.. pastūmiau mocą giliau į šalikelę, patovėjom 5 min su draugu, pakalbėjom, kad rimtos bėdos čia bus.. dar labiaus išsigandęs ieškau traliuko tel. nr... dar desperatiškai bandau užkurt.. užsikūrė! Nieko negalvodamas, šoku ant žirgo, galvoju, kuo arčiau Vilniaus privažiuosiu, gal mažiau traliukui mokėti reiks.. važiuoju ir vėl tas pats momentas.. kol gazuoji - dirba variklis tolygiai, viskas gerai.., tik palieki stabilias apsukas arba lėtini, pradeda trūkčioti ir prietaisų skydelio apšvietimas mirksėti.. taigi sprendimas - nuolat iš lėto palaikyti gazo didinimą ir važiuoti iki Vilniaus.. aišku, greičio viršijimo tokiu būdu niekaip neišvengsi.. visas šlapias nuo streso ir susinervinęs parvažiavau iki garažo, pastačiau mocą, suderinau laiką, kada meistras priims.. ir nuimu sėdyne, sakau parsivešiu akumą pasikrauti.. ir žiūriu, ogi akumo vieno klemo varžtelio veržlės nėra.. prisuku veržlę, užkuriu mocą, išvažiuoju - dirba kaip bitė.. tai ne kartą teko draugams prie alaus pasipasakoti, koks "puikus" esu moto technikos žinovas..
 • Teisininku pagalba motomanams
    Forumas Motomanų pagalba (743 atsakymai ir 228810 peržiūros) - Paskutinė žinutė Myndoza
  Cituoju: WinstoN Cituoju: OBIs Cituoju: Escaline Sveiki, man 15, gyvenu kaime, ir turiu 125cc motociklą. Aišku teisių ant jo neturių, bet važinėjų po laukus, ir po kaimo gyvenvetes ir mestelius. Ir iškylo klausimas. Aš ant 16m. laikisiuos teises ant 125cc, bet jeigu mane, iki tol pagautu su tuo motociklų ( be teisių ) kurnors mestelyje, ar gavęs bauda, galėčiau laikytis teises po pusmečio vis tiek? Ar typo gausiu kokia nuobaudą kuri nebeleis laikytis teisiu kai man bus 16m? ( maždaug pusmetys liko ). ps: Maždaug kokia baudą būtu jei mane pagautu be teisių ir su netvarkingų motociklų? Bauda vairuojant mocą neturint teisės vairuoti, būtų nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų arba administracinis areštas. Teisės vėliau laikyti vairavimo egzaminą neriboja tokios nuobaudos. Ždžiu, galėsi laikytis teises net ir turėdamas tokių nuobaudų. Bauda teisinga, bet dėl tolimesnio laikymo klysti. Kadangi mane buvo sustabdę kai man dar buvo gaminamos A kat. teisės, turėjau keliaut į teismą dėl transporto priemonės vairavimo neturint tos kategorijos ir tą progą išsinagrinėjau kas gresia, tai jei pagaus važinėjant be teisių dar gausi papildomai 1 metų baną laikyt bet kokį egzaminą regitroj. Taip, kad pagalvok ar apsimoka. Winston, gal gali patikslint teisės akto nuorodą? Įdomu pažiūrėt būtų, kaip ten tiksliai reguliuojama.
 • Teisininku pagalba motomanams
    Forumas Motomanų pagalba (743 atsakymai ir 228810 peržiūros) - Paskutinė žinutė Myndoza
  Cituoju: Escaline Sveiki, man 15, gyvenu kaime, ir turiu 125cc motociklą. Aišku teisių ant jo neturių, bet važinėjų po laukus, ir po kaimo gyvenvetes ir mestelius. Ir iškylo klausimas. Aš ant 16m. laikisiuos teises ant 125cc, bet jeigu mane, iki tol pagautu su tuo motociklų ( be teisių ) kurnors mestelyje, ar gavęs bauda, galėčiau laikytis teises po pusmečio vis tiek? Ar typo gausiu kokia nuobaudą kuri nebeleis laikytis teisiu kai man bus 16m? ( maždaug pusmetys liko ). ps: Maždaug kokia baudą būtu jei mane pagautu be teisių ir su netvarkingų motociklų? Bauda vairuojant mocą neturint teisės vairuoti, būtų nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų arba administracinis areštas. Teisės vėliau laikyti vairavimo egzaminą neriboja tokios nuobaudos. Ždžiu, galėsi laikytis teises net ir turėdamas tokių nuobaudų.

Narys OBIs aktyviausias šiose forumo temose:
  Narys OBIs pradėjo šias forumo temas:
 

Nario OBIs įkeltos nuotraukos:P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 


71.040.604
+22.361
VisoVakar
Nariai24.490+9
Temos4.653+2
Žinutės353.849+256
Komentarai100.193+27
Gyvadėžė678.090+799
Nuotraukos72.891+54
Video3.719+4
Motokatalogas4.174+17