Žinučių paieška: nuoviras
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| nuoviras 2010-1-28 07:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 8 |
| nuoviras 2010-1-28 07:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 7 |
| nuoviras 2010-1-28 07:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 6 |
| nuoviras 2010-1-28 07:57 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 5 |
| nuoviras 2010-1-28 07:57 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 4 |
| nuoviras 2010-1-28 07:57 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 3 |
| nuoviras 2010-1-28 07:56 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) 2 |
| nuoviras 2010-1-28 07:56 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) sveiki rebiatos. vakar tik gavom abrozdėlius (jau galvojau atsiimsim per metines ), tai prisegu keletą susipažinti |
| nuoviras 2009-10-14 06:57 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Robin H[/i] Labas rytas,o kas per progos,ką laistysim,mažu vėl kas nors galą darosi,turiu omenį ženijasi [/quote]kaži, bet kažkam buvo užvakar mėnesio gimtadienis ... |
| nuoviras 2009-10-12 09:21 |
[b]"Metų motomanai 2009"[/b] [quote][i]Cituoju: ezhiukas[/i] i metu slapuka siulau Senni [/quote]jo jo, sennis dingęs kaip į vandenį |
| nuoviras 2009-10-9 15:19 |
2010 Honda VFR1200F [quote][i]Cituoju: misterX[/i] Chm, automatas gerai, beto yra galimybė ir rankinių būdu junginėti pavaras, bet tada pas jį būtinai koks nors virtimo daviklis turėtu būti, kuris užgesintu va ... |
| nuoviras 2009-10-8 12:19 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Klebonas[/i] romantiskoje aplinkoje gymei?po zvaigzdetu dangumi [/quote]seniai buvo, neatsimenu |
| nuoviras 2009-10-8 11:56 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Klebonas[/i] Pasiteisinimu negali buti,tau visada tai padanga kiaura,tai kaskas tavo kibira salia kitu kibiru pastate ir savojo nebegalejai atskirti,nes niekuom nesiskiria,tai kel ... |
| nuoviras 2009-10-8 11:26 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Klebonas[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] ne į temą: uždarymo koloną iš televizijos bokšto stebėjome, įspūdingas reikalas per visą laisvės prospektą netilpo : ... |
| nuoviras 2009-10-8 08:58 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) ne į temą: uždarymo koloną iš televizijos bokšto stebėjome, įspūdingas reikalas per visą laisvės prospektą netilpo |
| nuoviras 2009-10-1 17:12 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) rytoj planuojam į vilnių važiuoti, su mašina. jei kam reikia galim terbelę kokią paimti, nes manau į uždarymą užsuksim |
| nuoviras 2009-10-1 14:37 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: antik[/i] [quote][i]Cituoju: nuoviras[/i] ką gi, šiandien likus vos 500m. iki kelto nutrūko akseleratoriaus lynas . taip,
kad sezonas mums jau baigtas [/quote]tavo ba ... |
| nuoviras 2009-9-30 13:20 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) tai toks ir nuostolis, kol tuos lynus atveš bus jau žiema čia gi ne tik, kad kawasaki, ale dar ir klaipėda, kur nieks nieko parduotuvėse neturi |
| nuoviras 2009-9-30 12:48 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) ką gi, šiandien likus vos 500m. iki kelto nutrūko akseleratoriaus lynas . taip,
kad sezonas mums jau baigtas |
| nuoviras 2009-9-28 13:18 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) smagiai šiandien pasivažinėjom, su gera apranga |
| nuoviras 2009-9-25 15:35 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) sveiki gyvi. daug čia rašliavos pas jumi, tai sunku viską perskaityti. žodžiu grįžom iš šiltų kraštų, patenkinti, nežinau labiau pailsėję ar pavargę ačiū visiems tada pasveikinti ... |
| nuoviras 2009-9-10 07:33 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) sveiki. būsima žmona įtikino (padarė įtaką, jau prasideda ), kad matociklą iki
vestuvių geriau laikyti ramiai, kad netektų link altoriaus kaip mister'iui X vežimėliu važiuoti, maža k ... |
| nuoviras 2009-9-7 17:55 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) tai praneškit forume kur ir kada planuojat, nulėkčiau iki klaipėdos, bo vestuvių proga esu atostogose |
| nuoviras 2009-9-7 17:32 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: Robin H[/i] Tai kokios paskutinės naujienos,ryt planuoju užlėkti aplankyti Antano,nes turiu išeiginę. [/quote] kelintą valandą, prisijungčiau.. |
| nuoviras 2009-9-7 16:29 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) ką gi čia nuveikus, gal išgėrus..o gal į baką supylus.. |
| nuoviras 2009-9-7 16:16 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) vajezau kaip baisu. reikia ketvirtadienį važiuoti ir taksistams veidrodėlius nuspardyti kol kuris nors prisipažins, dušmanai su..ti.. bet aš čia po pertraukos ne dėl to į forumą užsukau. ... |
| nuoviras 2009-8-28 08:29 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) tai visi į nemirsetą traukiat? ar būtų norinčių ir šiaip kokį ratuką prasukti? |
| nuoviras 2009-8-27 06:37 |
Automatinė greičių dėžė [quote][i]Cituoju: Doozgle[/i] O tarpinis variantas tarp automatines ir mechanines nedomina? http://www.aprilia.com/en-US/Model/39/MANA+850/Technical.aspx manau puiki apternatyva. [/quote] hond ... |
| nuoviras 2009-8-27 06:06 |
Automatinė greičių dėžė pagaliau, honda DN-01 įdomu kada taps įperkamas |
| nuoviras 2009-8-21 08:20 |
Moto pasivažinėjimai Klaipėdoje(h);) [quote][i]Cituoju: DREAMS[/i] [quote][i]Cituoju: Gabse777[/i] Prasom pasigereti,koks saldus Dariaus miegelis [/quote]Kaip jis tilpo i vaikiska lovyte [/quote]kaip 10 pijok ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

), tai prisegu keletą susipažinti
[/quote]
[/quote]
[/quote]
per visą laisvės prospektą netilpo : ...
. taip,
kad sezonas mums jau baigtas
[/quote]
ačiū visiems tada pasveikinti ...