Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-12-29 09:13 |
Racer'ės! į meet'ą ;) Sauniai atrodai Nidule blondy gretos dideja gaila tik tavo ilgu garbanu.. bet viena yra gerai - nebereiks bijoti, kad vejas
suvels po salmu netilpusius plaukus O svarbiausia, kad pati gerai ... |
| Marlow 2005-12-22 14:25 |
Racer'ės! į meet'ą ;) hmm... gerai turet tokia s. salte.. as irgi megstu gauti daaaaug daaaug
dovaneliu.. tai paziuresim kaip ten su s. salciais bus |
| Marlow 2005-12-22 14:09 |
Racer'ės! į meet'ą ;) oij laukiam laukiam, mes nuotraukytes laukiam papasakokit ka planuojate sventems? ka veiksite? Kur Naujuosius sutiksite? Geru svenciu panickos!!!! (jei kartais cia nebeuzsuksiu... ) gaukit ... |
| Marlow 2005-12-22 13:34 |
Racer'ės! į meet'ą ;) Tai idek nuotraukele jau smalsu darosi pasiziureti i ta grazuolele |
| Marlow 2005-12-22 13:06 |
[b]Motomanai.lt nariai[/b] devil_racer, o daugiau visokiu sypseneliu negalejai prideti?... per mazai cia dar
mirga marga.... |
| Marlow 2005-12-20 14:39 |
Kokius auto vairuojate? Niu wa.. kazkas yra pries bemsus.. o as kaip tik BMW ir vairuoju.. ir siaip mano dabartinej seimoj bemsai dominuoja.. BMW 318i; 523i ir 735 ir dar merso banginukas yra.. Ir visos masinos juodos, ... |
| Marlow 2005-12-16 11:39 |
Moto panelės - nuo ko pradėjot? .. pasakiska ramuma pasidare kai is viso nebevazineju.. ir nebera moto garaze...
|
| Marlow 2005-12-16 08:26 |
Moto panelės - nuo ko pradėjot? David, manau negali spresti ka geriau pirkti -ienei pagal musu issakytus komentarus.. kadangi cia 100 proc priklauso nuo pacio zmogaus, ko jinai nori ir ka gali suvaldyti.. jei panicka stipri, suvaldy ... |
| Marlow 2005-12-13 13:46 |
Akvariumas namie - ramybės įsikūnijimas... [quote][i]Cituoju: DaviD[/i] beje Marlow-koki "galinga" nori isitaisyti? ar tai turio prasme-ar zhuvu gausa bei floros ivairove? turbut planuoji kokiu 300L aqua [/quote]niu zinok, kuo didesni ... |
| Marlow 2005-12-13 11:16 |
Akvariumas namie - ramybės įsikūnijimas... o as nidai priestarausiu... geriau tikrai investuok i aqua, o ne i -ienes moca
tada ne tik ramybe tau ir -ienei namie bus, bet ir taika pati jo neturiu, esu siek tiek girdejusi.. bet to nep ... |
| Marlow 2005-12-9 13:06 |
Hello Nida, teisingas poziuris liuks gerbiu tokias moteras!!!! kiekviena sau gali
pasakyti - "as pati graziausia, geriausia, nuostabiausia..." |
| Marlow 2005-12-8 14:19 |
Hello joa.. zveriukes.. .. grizus bikergirl i LT nusimato siautimas.. |
| Marlow 2005-12-8 08:52 |
Hello oij nebeprasysiu Santos dovanu.... nepatikimai man jis atrodo... jauciu paveluos i
Kaledas.. arba uzsves.. |
| Marlow 2005-12-8 08:51 |
Hello oij sitas "senis" jau gal 10 kartu i mano maila atkeliavo.. populiarus ziuriu.. galva nuemus, visa kita gal ir nieko... stangrus kunas visada grazus 458 daug graziau atrodo nei 459.. manau re ... |
| Marlow 2005-11-30 14:18 |
Hello [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] Sveikute Marlow Kur tu pradingus,taip retai aplankai mus Kaip sekasi? [/quote]Gal ir rečiau užsuku.. darbe ir dirbu, ir mokausi nes vakare nei ... |
| Marlow 2005-11-29 13:25 |
Mečiau rūkyti Talkee, kol cigarečių gamintojai ar perpardavinetojai bankrutuos - tai tu pragyvensi dar 58 gyvenimus nebent nenusisektu jiems verslas, dviguba buhalterija ar pakištu konkurentai... (kaip ka ... |
| Marlow 2005-11-29 12:49 |
Grįžtu prie vairo ir tikiuosi Jūsų patarimų! motas sveria 200kg? Andže, neimk sunkaus nepakelsi.. kuo lengvesnis tuo geriau.. ir važiuojant, ir šiaip majačinantis po aikštelę ar garažą... ...ir ne daugiau 600 cc - sočiai per ... |
| Marlow 2005-11-29 11:53 |
Hello O Nida su bikergirl žiūriu gerai darbuojasi čia naujas nares judina ir renka
į krūvą Labas, su kuriomis dar nesisveikinau |
| Marlow 2005-11-22 15:14 |
Anekdotų Kraitelė [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] Vyru intymaus gyvenimo metu laikotarpiai - kaip automobiliai: nuo 20 iki 30 metu: kaip PORSCHE - greitas ir galingas; nuo 30 iki 40 : kaip VOLVO - techniskai isba ... |
| Marlow 2005-11-11 12:02 |
Mečiau rūkyti axaxaxa... Suzi, super .. bėgu prisiimti paskolų kokiai 50 metų į priekį, nusiperku
motą.. chatą.. dar ką nors... ir mėgaujuosi gyvenimu ... |
| Marlow 2005-11-11 11:57 |
Mečiau rūkyti [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] nu va kazkokia liudna zinia penktadieni.. optimizmo daugiau.. [/quote]niu jeigu taip jau kreiptum į viską dėmesį, tai senai į kapus butum save nuvaręs... ... |
| Marlow 2005-11-11 11:53 |
Mečiau rūkyti taip kad Nida, mesk rūkyt, nes tuoj už nuodėmes reiks atsakyt.. |
| Marlow 2005-11-11 11:51 |
Mečiau rūkyti [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] Nida, tau padovanos 9 mėnesių atostogas ok ok... juokauju... [/quote]pabelsk i medi triskart, ok? 9 menesiai... tai ... |
| Marlow 2005-11-11 11:43 |
Mečiau rūkyti Nida, tau padovanos 9 mėnesių atostogas ok ok... juokauju... |
| Marlow 2005-11-11 08:47 |
Mečiau rūkyti Nida, mesk rūkyti!!!!! Suzi, kol ji pati nenorės, tol nemes... ir tu jos niekaip neįkalbėsi.. nei gražiuoju, nei piktuoju.. aš jau pagal save žinau... nors negalima sakyti, kad pastovu ... |
| Marlow 2005-11-11 08:30 |
Hello SAR, tik pagalvok kaip tau dabar gerai... po darbo gali sau ramiausiai važiuoti namo, ar planuoti vakarą ką gero ir įdomaus nuveikti.. o aš dar iš darbo anksčiau išeinu kad į paskaitas spėč ... |
| Marlow 2005-11-10 14:09 |
Hello tai kam reikia popieriaus - tipo kad magistrą turi, nors galvoje vėjai po to švilpia , o kam reikia žinių, kad pvz darbe jos labai pasitarnautų... pvz teisės du dalykus mokomės ir abu man ... |
| Marlow 2005-11-10 13:49 |
Hello [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] zinai kas yra kaifas? kai nieko nesupranti, sedi egze ir ziuri kaip kiti nieko
nesupranta, suka smagenis ir po to gauna sesetus, o tu laimingas sedi, nes zinai kad ga ... |
| Marlow 2005-11-10 13:04 |
Hello hmm.. SAR visai nesupykčiau jei už mane išlaikytum tą egzą mažiau
nervatriovkės būtų... niu bet manau viskas bus gerai... dar taip stipriai savęs nenuvertinu.. o šiaip, tai mokytis y ... |
| Marlow 2005-11-9 09:50 |
Hello Aš čia - gyva... darbai užspaudė... pats bumas o dėl mokslų tai SAR tu teisus..
jau šį 5-dienį pirmas egzas.. - makroekonomika anglų kalba.. šioks toks nerimas ima..Se ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

blondy gretos dideja
gaila tik tavo ilgu garbanu.. bet viena yra gerai - nebereiks bijoti, kad vejas
suvels po salmu netilpusius plaukus
O svarbiausia, kad pati gerai ...
(jei kartais cia nebeuzsuksiu...
) gaukit ...
jau smalsu darosi pasiziureti i ta grazuolele
per mazai cia dar
mirga marga....
oij nebeprasysiu Santos dovanu....
nepatikimai man jis atrodo...
Kaip sekasi?
, o kam reikia žinių, kad pvz darbe jos labai pasitarnautų... pvz teisės du dalykus mokomės ir abu man ...