Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-11-2 13:13 |
[b]Sezono uždarymas Motomanai.lt pirtelėj, Alytaus rajone 2006[/b] kaip matosi iš photo tūsas pavyko ir programa įdomi gavosi jau žiūrint nuotraukas šypsena atsiranda.. |
| Marlow 2005-11-2 09:38 |
Motociklai kaip narkotikas [quote][i]Cituoju: Evka[/i] visi kurie supranta ta kaifa narkomanai,paskola ir as emiau,nusipirkau,vazinejeu,finansines bedos prispaude,pardaviau,galutiniam variante depresuoju,bet nenuliaidziu rank ... |
| Marlow 2005-10-27 12:07 |
Kokia Jūsų nuomonė apie "Įvairių gamintojų" šalmus? na as turiu Nitro salma.. viskas ka kolegos apibudino yra tiesa.. Suzis labai
issamiai apibudino ir pritariu kiekvienam jo zodziui. .ta pati ir as norejau parasyti.. dizainas tikrai grazus, ilgoka ... |
| Marlow 2005-10-27 11:07 |
Televizijos laida apie mocus super ideja... manau reitingai tokios laidos turetu buti pakankamai auksti
|
| Marlow 2005-10-13 06:57 |
Hello [quote][i]Cituoju: SAR[/i] Prieš porą metų, kai mokiausi oratorinį meną, tai toks dėstytojas Bielinis aiškino kokie galingi yra komplimentai. Pasakojo, kad studijuodami psichologiją su grupi ... |
| Marlow 2005-10-12 12:50 |
Hello [quote][i]Cituoju: gaupis724[/i] [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] įkalbet galima į ausį [/quote]Žinau, moterim patinka komplimentai, ir meilus žodeliai [/quote]niekada neb ... |
| Marlow 2005-10-12 07:39 |
Hello jami... Philadelfia - gerulis.. riebus, gyvatė.. bet skanumas neišpasakytas...
o tu šaunuolis, kad gaminti moki keep it up niu wa.. prasidėjo šneka apie maistą ir mano pilvukas sav ... |
| Marlow 2005-10-12 07:21 |
Hello tu čia specialiai ta mėsa ir bananais erzini mus? aš taip mielai kokį
steikutį pietums įvaldyčiau....mmm.. sakai meilė be praktikos? nesutinku.... praktiką visi turi.. na ok, didžio ... |
| Marlow 2005-10-12 07:13 |
Hello PQO dabar visur katinus prikaišios... Taigi visos paničkos jau pasakėm, kad vyrus mylim labai "nėra taip gerai su jumis, kaip blogai be jūsų"... (jaučiu tas posakis
tinka ir mums. ... |
| Marlow 2005-10-11 14:14 |
Hello visi čia yra gerbiami ..bet, kaip tikriausiai jau teko pastebėti, priimami draugiškai iki tol, kol nepradeda purkštauti... o tada jau, taip pat draugiškai ir palydimi kur nors kitur.. ... |
| Marlow 2005-10-11 13:13 |
Hello netekėjus dar... bet kaip ten sako... niekada nežinai... |
| Marlow 2005-10-11 12:24 |
Hello ...PQO.. prie ko čia špyga taukuota? (beje labai senai buvau girdėjusi šitą posakį.. fainas...) |
| Marlow 2005-10-11 12:20 |
Hello kad įsiliepsnojo diskusija.. aje vaje... pasirodo tai viena aktualiausių ir
nesibaigiančių temų net komentarų nespėju skaityti... berods pats pirmas ilgas komentaras apie priešing ... |
| Marlow 2005-10-11 07:29 |
Hello Hmm.. tobulumui ribų nėra... Galiu netgi ginčytis, kad daugiau vyrai taip mano apie save, o ne moterys (bet iš tikro, tai suabsoliutinti negalima nei vienos, nei kitos lyties...)PQO... pi ... |
| Marlow 2005-10-11 07:17 |
Hello Hei PQO, no offence pas mane namie vyras, o ne katinas.. taip kad...
niu jau feministė iš manęs tikrai ne kokia būtų.. labai jau myliu savo
vyrą beje, katinų niekada net ne ... |
| Marlow 2005-10-11 07:00 |
Hello bikergirl, tai jau tikrai pažiūrėjau į tą kačiuką... iš pradžių juokingai pasirodė kaip jis ten
maskatuojasi bet pažiūrėjus ilgiau atrodo, kad jį ten kas kankina... . ... |
| Marlow 2005-10-10 10:29 |
Hello čia panašiai kaip su katinu... kur nepaliesi - visur plaukai.... |
| Marlow 2005-10-7 10:19 |
Anekdotų Kraitelė Kadangi istojau i univera, tai stai jums anekdotas Pirma scena: Bega lape per miska, mato - zuikis sedi ant kelmelio ir kazka raso: -Ka cia rasai? - Diplomini. - Kokia tema? - Apie tai, kaip ... |
| Marlow 2005-9-21 11:39 |
Hello gal čia kuri nors iš jūsų buvo taip nuspalvintos? |
| Marlow 2005-9-19 11:09 |
Hello a ko nelinksmos? niu antra diena kaip ir dažniausiai būna pati linksmiausia ir pati tusovniausia
|
| Marlow 2005-9-19 10:45 |
Hello labai gražūs o vestuvėse labai patinka balevot |
| Marlow 2005-9-19 07:38 |
A kategorija-kas, kaip, kur, kada? [quote][i]Cituoju: Lee[/i] Marlow, ar gali parasyti kontaktus vairavimo mokyklos kuri ruosia A kategorija. ir beje kiek ten laiko trunka tie kursai, turiu galvoje teorija??? cia manes klausineja vie ... |
| Marlow 2005-9-14 10:47 |
[b]Motociklų laužynai (šrotai) [quote][i]Cituoju: Sennis[/i] Bikergirl, laikas keisti nario statusą iš "nauja motomanė" į "motomanų ambasadorė Ispanijoje" [/quote]super pasiūlymas tegu tik moderatoriai atitink ... |
| Marlow 2005-9-2 06:18 |
Apie aprangą šiaip tai, tiek britvininkams tiek streetams labai REKOMENDUOJAMA vilkėti ne džinsus ir striukę, o normalią, važinėjimams pritaikytą aprangą su apsaugomis.. bet jei Xmen yra bebaimis... ... |
| Marlow 2005-9-1 06:28 |
Hello oij nusimato dar vienas meet'as (nežiūrint ar per uždarymą, ar anksčiau... )
bikergirl, tai prašom informuoti kai jau bus žinoma tiksli buvimo Lietuvoje data |
| Marlow 2005-8-31 06:40 |
Hello ogogogo!!! bikergirl, rimtai? tai smagu! labai laukiam o tai visam laikui ar tik atostogoms... kelioms savaitėlėms? kaip šiaip sveikatėlė? jau lakstai tikriausiai |
| Marlow 2005-8-24 11:27 |
Dėl teisių laikymo aikštelėj? kai aš pradžioj vasaros laikiau teises, tai davė važiuoti su Honda cb250.. pavažinėjau tarp fūrų.. aištelėje pasitreniruoti neleido.. kai paprašiau bent 8 pravažiuoti vieną kartą, nes ... |
| Marlow 2005-8-23 06:57 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune per tokius karščius su apranga.. ne koks jausmas... |
| Marlow 2005-8-22 13:06 |
Anekdotų Kraitelė Sedi psichiatras kabinete, nuobodziauja. Nei vieno paciento - ramu ir tylu. Sprendzia daktaras kryziazodzius viena po kito ir ziovauja. Tik staiga kabineto durys tyliai prasiveria ir i kabineta isliau ... |
| Marlow 2005-8-22 11:47 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune niu wa.. tas neįpratimas prisistatyti kas rašo... o dar galvelė apsvaigus.. kai saka gėrimai gi su laipsniais vartojami buvo.. parašiau tai keliems, nes nežinojau kas bus meet'e, o ka ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

ir programa įdomi gavosi
jau žiūrint nuotraukas šypsena atsiranda..
viskas ka kolegos apibudino yra tiesa.. Suzis labai
issamiai apibudino ir pritariu kiekvienam jo zodziui. .ta pati ir as norejau parasyti.. dizainas tikrai grazus, ilgoka ...
[/quote]
aš taip mielai kokį
steikutį pietums įvaldyčiau....mmm..
bet kaip ten sako...
...PQO.. prie ko čia špyga taukuota?
niu jau feministė iš manęs tikrai ne kokia būtų.. labai jau myliu savo
vyrą
kai paprašiau bent 8 pravažiuoti vieną kartą, nes ...