Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-8-22 10:30 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] peržiūrėjau meet'o nuotraukas.. super visos! [/quote]o kur gi tu buvai, aa? kaip tai neteko taves ten matyti [/ ... |
| Marlow 2005-8-22 07:28 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune peržiūrėjau meet'o nuotraukas.. super visos! |
| Marlow 2005-8-18 12:23 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: Britwa[/i] [quote][i]Cituoju: Gonsaless[/i] vsio apsisprendziau ,nes ir beto galva prikimsta myte nebusiu! ir taskas [/quote]ISADVIKAS [/quote]ko taip griežtai? ... |
| Marlow 2005-8-18 12:02 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune motomanės vis dar šokiruoja mūsų vyriokus??? |
| Marlow 2005-8-18 07:30 |
Hello Beveik 100% garantuota, kad aš Kaune, Lapėse jau 5-dienį būsiu.. bet nžn kaip su atvykimu iki meet'o bus.. varom pas giminę visam savaitgaliui ir gali būti, kad netgi be moto varysiu.. vienam ... |
| Marlow 2005-8-17 13:05 |
Hello Kas iš merginų planuoja vykti į meet'ą šį šeštadienį (08 20)?? |
| Marlow 2005-8-17 13:03 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune dabar gi neprisipažins kartais net netyčia gaunasi koks "kazusas"... |
| Marlow 2005-8-17 12:48 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune Man pats šlykščiausias važiavimas yra kolonoj... aišku yra protingai
važiuojančių.. bet yra ir visiškai neprognozuojamų... tada jau geriau arba
kolonos prieky, arba gale... |
| Marlow 2005-8-17 10:55 |
Anekdotų Kraitelė Kuo skiriasi motociklininkai nuo vairuotojų? Vairuotojams avarijos metu, pirma lūžta metalas paskui kaulai,o motociklininkams pirma kaulai paskui metalas... |
| Marlow 2005-8-10 07:34 |
Pirma avarija:( [quote][i]Cituoju: mune23[/i] O as savo griuvimu nesuskaiciuociau,nebent tik tuos kurie uzfiksuoti video kamera,nes nuo 96 iki 00 metu,nebuvo savaites kai vazinedamas negriuciau. O kai neperseniausi ... |
| Marlow 2005-8-10 06:29 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: Darius.m[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] [quote][i]Cituoju: Darius.m[/i] [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] ar cia tema - "paklauskime kas ko netingime klausineti" ??? [/qu ... |
| Marlow 2005-8-10 06:16 |
Pirma avarija:( mane motas irgi buvo vieną kartą paguldęs ant dešiniojo šono... irgi
stovint... tik per vidurį pedagoginio tilto.. tai gerai, kad mašina buvo
pakankamai toli ir spėjo sustabdyti, nes bū ... |
| Marlow 2005-8-9 14:32 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune Mindazz, manau išeis ir ne vienas juk šitiek motomanų planuoja atlėkt |
| Marlow 2005-8-9 14:03 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: gyvatukas[/i] Labai gaila... labai norečiau atvaryti tik vat pasiėmes atostogas jau į užsienį nuo 12d išvarau... davai dar ir rudenį susitinkam?! [/quote] tai manau, jei ... |
| Marlow 2005-8-9 12:01 |
Pirma avarija:( [quote][i]Cituoju: Gonsaless[/i] marlow maciau parduodi jau saviski,gal ka kita pirksi,ar jau su visam apsisprendei [/quote] jei nori, į privatą parašysiu neterškime temos, ok? |
| Marlow 2005-8-9 10:54 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: PQO[/i] Nu bet gi pvz. ir The Crow, ir H_lileikis, ir donoras ir kiti yra ir čia užsiregistravę, nors, tiesa, seniai čia nesirodė... [/quote] nepamenu nei vieno, kad bū ... |
| Marlow 2005-8-9 10:42 |
Pirma avarija:( mano pirmasis kontaktas su žeme buvo labai laimingas ir paprastas.. ir atsipirko tik mėlyne ant kairės alkūnės, o motui nežymiu įbrėžimu (kur jau n jų buvo.. nes nieko nedažiau kai nusipirk ... |
| Marlow 2005-8-9 08:36 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: SAR[/i] Teta Marlow... [/quote] labai baisiai skamba..... ..... P.S. grįžtant prie meet'o temos.. gaila būtų jei sutartą susitikimui dieną lytų ta ... |
| Marlow 2005-8-9 08:15 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: Darius.m[/i] [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] ar cia tema - "paklauskime kas ko netingime klausineti" ??? [/quote]nesikabinėk prie žodžių, bus geriau.... [/quote]ras ... |
| Marlow 2005-8-9 08:11 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune [quote][i]Cituoju: Šponke[/i] [quote][i]Cituoju: mindazzz[/i] Kilo tokia mintis, kad reikia padaryt panašų iššokanti "bannerį" pirmam motomanai.lt puslapyje...[/quote] jau šviečia [/ ... |
| Marlow 2005-8-8 06:59 |
Motomanai.Lt [b]Meetas[/b] Kaune joaaa... simpatijos motams dėka ir aš pažinau nuostabų žmogutį o kas liečia pirmąjį meet'ą su motomanais, tai mano buvo pats juokingiausias tikriausiai jis buvo "Židiny" Vil ... |
| Marlow 2005-7-21 07:00 |
Kur važinėjat ir kur dažniausiai važiuojat su motociklu ? labai teisingai mune23... nėra ko lėkti didžiausiais greičiais ir pradedantiesiems skubėti lygiuotis į profesionalus, tuo labiau, kad dar nesi tikras ar suvaldysi motą lekiant bet kokiu greiči ... |
| Marlow 2005-7-14 13:06 |
Hello [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] Na ziurek, po truputy ir prisisnekesiu Visai neblogai butu....''meet'ukas ispanijoje'' [/quote] bet mes tikriausiai greičiau tavęs sulauk ... |
| Marlow 2005-7-14 08:29 |
Hello [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] [quote][i]Cituoju: Sennis[/i] [quote][Uz tai ir isgersime [/quote]Kada ir kur
[/quote]Kad ir dabar,bet cia... [/quote] atidedam išgė ... |
| Marlow 2005-7-14 08:15 |
Sveikinimai (f) Tokią nuostabią Tavo dieną linkiu visada turėti tiek daug energijos ir geros nuotaikos ir dar, kad gyvenime atsirastų tai ko trūksta ir dar daugiau būtų tų gerų dalykų, kurių jau tur ... |
| Marlow 2005-7-13 13:54 |
Hello [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] bikergirl999, kur dingus? senai jau girdėta forume [/quote]Na ,kad nedingus prisedu karts nuo karto Pasiziuriu ka ... |
| Marlow 2005-7-13 11:58 |
Hello bikergirl999, kur dingus? senai jau girdėta forume |
| Marlow 2005-7-12 11:22 |
Motomanai.lt klaidos, klausimai, pasiūlymai [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] tai kad kito kelio kaip ir nebelieka Talkee as irgi ta pacia technika naudoju
[/quote]niu aš panašiai .. tik pelę į darbą įkinkau |
| Marlow 2005-7-12 10:31 |
Visų MINDAUGŲ Karūnavimo diena 05/07/05 [b]Meetas Alytaus raj., prie ežero (!) axaxa oij čia jūs gerai pavarėt unitazai.. plastmasinės taros.. juodžkiai.. joaa.. naujų vardų sužinai..
|
| Marlow 2005-7-11 10:52 |
Motomanai.lt klaidos, klausimai, pasiūlymai xixi.. viskas puikiai veikia, kol naudojuosi šypsenėlėmis iš šalia esančio pasirinkimo bet jei noriu įdėti kitą veiduką ir neatsimenu kaip jį užrašyti, paspaudus [Daugiau šypsenėli ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

super visos!
[/quote]
[/ ...
[/quote]
[/quote]
kartais net netyčia gaunasi koks "kazusas"...
aišku yra protingai
važiuojančių.. bet yra ir visiškai neprognozuojamų...
tada jau geriau arba
kolonos prieky, arba gale...
[/qu ...
irgi
stovint... tik per vidurį pedagoginio tilto..
tai gerai, kad mašina buvo
pakankamai toli ir spėjo sustabdyti, nes bū ...
[/quote]
jis buvo "Židiny" Vil ...
