Žinučių paieška: Marlow
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Marlow 2005-7-8 10:16 |
Dėl odinių kelnių dydžio kai pirkau savo aprangą, kelnės buvo truputį per siauros vietomis (čia tikriausiai todėl, kad į vyrišką modelį bandžiau įsprausti savo moterišką ), bet gan greitai prasitampė ir daba ... |
| Marlow 2005-7-7 13:34 |
Hello tikra tiesa, kad ne metų skaičiuose esmė.. turiu ir aš šiokią tokią
patirtį... o tai SAR, kur vestuvės? kiek jūs čia dar vaidinsit šeimą? patapkit gi pagaliau!!! Suzi - pava ... |
| Marlow 2005-7-7 13:20 |
Hello [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] savo gyvenimo meilę galiu matyti ir važiuodamas motociklų [/quote]neužsižiopsok tik į kelią žiūrėk |
| Marlow 2005-7-7 13:18 |
Hello Suzi - ne per vėlai gi lyg tais dar... PQO - niu tvarkyk netvarkęs - kaip sako, širdžiai neįsakysi... SAR - niu wa kur šaunuolis vertina žmogų šalia savęs... niu bet mergaitė i ... |
| Marlow 2005-7-7 11:30 |
Hello [quote][i]Cituoju: PQO[/i] Suzi, tu kaip matau vis dar padebesiuose Matyt ta Nida kažką savyje iš tikro
turi
Smagu kai žmogui smagu... [/quote]na tai ir taip jau matosi, kad mergin ... |
| Marlow 2005-7-7 11:10 |
Hello [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] ačiū ačiū galėtumėt ir kokią tai dovanėlę sakyčiau ta proga... [/quote] niu tai jei jau atlėksiu į svečius, tai reiks įkurtuvėms ką nors su ... |
| Marlow 2005-7-7 10:32 |
Gyvenimo ant dviejų ratų malonumas (straipsniukas (v)) [quote][i]Cituoju: Darius.m[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] IŠVADA - vienodai pamišę ..... .... ir priešnuodis dar nesurastas.. [/quote]priešnuodis surastas- baikas [/qu ... |
| Marlow 2005-7-7 08:23 |
Hello [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] na, girtis nemėgstu, bet... taip, tai aš taip kad jei būsit kas Alytuj - prašom į svečius [/quote]ėėėė kaip fainai! sveikinu šaunią porelę ... |
| Marlow 2005-7-7 07:09 |
Hello [quote][i]Cituoju: Suzis[/i] kadangi pati Nida truputį negali prieiti prie interneto, tai galiu pasakyti pora pakitimų - Nida gyvena Alytuje, čia jau rado darbą ir gyvena su žavingu vaikinuk ... |
| Marlow 2005-7-7 07:06 |
Visų MINDAUGŲ Karūnavimo diena 05/07/05 [b]Meetas Alytaus raj., prie ežero (!) wau.... labai graži vietelė...gaila tik, kad truputį tamsi nuotrauka... |
| Marlow 2005-7-7 05:59 |
Hello [quote][i]Cituoju: NIDA[/i] pakitimai po pakitimu. as ir apie nauja darba galvoju [/quote]ar jau įvyko kokie pakitimai? |
| Marlow 2005-7-7 05:56 |
Visų MINDAUGŲ Karūnavimo diena 05/07/05 [b]Meetas Alytaus raj., prie ežero (!) dėk nuotraukas, kad visi matytų įdomu gi |
| Marlow 2005-7-4 14:20 |
Anekdotų Kraitelė Dienos frazė: "pas mus namuose viską sprendžia tėtė, o kas pas mus tėtė - sprendžia mama" |
| Marlow 2005-7-1 08:48 |
Hello regis paničkas apžavėjo nuostabus vasaros oras ir sedėti namie prie kompo bei naršyti motomanai.lt nebesinori dingo visos kaip į vandenį... |
| Marlow 2005-7-1 08:27 |
Prapučiam triūbikes [quote][i]Cituoju: Talkee[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] kažkodėl tikėjosi bičo už vairo.... rodos nuvyliau xixixi [/quote]Tai gal jis koks "spalvotas"? Aš tai nudžiugčiau panel ... |
| Marlow 2005-6-30 13:59 |
Prapučiam triūbikes nesenai mane vienas vijosi bet pasirodo truputi apsipažino kažkodėl tikėjosi bičo už vairo.... rodos nuvyliau xixixi |
| Marlow 2005-6-30 12:21 |
"Ekipažas" - dėl mirksėjimo šviesomis čia vadinamasis "savo tikslo pasiekimas bet kokia kaina" nesvarbu kaip, svarbu
išsisukti.... |
| Marlow 2005-6-30 07:33 |
"Ekipažas" - dėl mirksėjimo šviesomis [quote][i]Cituoju: mune23[/i] Absurdas visiskas,niekaip jie protingo zmogaus nenubaustu uz tai,nes 1 sakyciau kad mirksejau trumpomis sviesomis,o tai istatymas leidzia 2 Galima sakyt net ir kad il ... |
| Marlow 2005-6-30 07:06 |
Ar vežiojatės su savimi raktus? aš irgi turiu komplektą.. kažkada galvojau, reikia įsimesti dėl visa ko... bet taip jis ir liko namie |
| Marlow 2005-6-30 07:02 |
"Ekipažas" - dėl mirksėjimo šviesomis nu bet tie mentai blin... žinau, kad jie turi dirbti savo darbą.. ir gerai, kad
jie yra.. kitaip čia visi lakstytų ir galvas nusisukinėtų... bet jau iki tokio lygio... nebeužsidirba kitaip ... |
| Marlow 2005-6-23 07:40 |
Motomanai.lt klaidos, klausimai, pasiūlymai [quote][i]Cituoju: Talkee[/i] Kartais rašant žinutes "Greito Atsakymo" lange, neveikia šypsenėlės. Jos pradeda veikti tik spustelėjus nuorodą "daugiau šypsenėlių". Bet spustelėjus nuo ... |
| Marlow 2005-6-22 11:40 |
Tattoo oij kaip žiauriai ir šlykščiai man atrodo ta tatoo kur per petį eina...
pasirodo aš ne tokių jau ir stiprių nervų... man atviros žaizdos kelia
šleikštulį.. jaučiu ir nualpt galė ... |
| Marlow 2005-6-15 11:11 |
Su amžium - naujas mąstymas, taigi pamąstykime... O aš manau, kad nieko nėra nepakeičiamo... Kad motai (galų gale adrenalinas) yra liga - tai tikrai taip.. Bet.. Pvz. vienas draugas buvo žiauriai pasinešęs dėl kašio... nieko daugiau nematyd ... |
| Marlow 2005-6-13 08:48 |
BIKE SHOW MILLENNIUM [quote][i]Cituoju: mune23[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] O beje, jeigu jau moteris tai garantuotas batonas?? ot požiūris... kažkaip
nuvylei.... suabsoliutinti negalima... [/quote]M ... |
| Marlow 2005-6-10 13:03 |
BIKE SHOW MILLENNIUM uiijjj...skausmingai čia pavarė.... užuojauta.. O tie, kas prašosi pamokomi važiuoti - tegu eina pas instruktorių O beje, jeigu jau moteris tai garantuotas batonas?? ot požiūris... ka ... |
| Marlow 2005-6-9 08:05 |
A kategorija-kas, kaip, kur, kada? [quote][i]Cituoju: PQO[/i] mažule, kaip tu nesupranti - kuo greičiau išsilaikysi, tuo greičiau sueis tie du metai ir būsi laisvas paukštis. Nevažinėk be teisių, patariu, nes daug problemų ... |
| Marlow 2005-6-8 13:23 |
A kategorija-kas, kaip, kur, kada? aš jau įpusėjau su A teisėmis teorinę išsilaikius, dabar tik reikia
praktinės egzui užsiregistruoti - ir wualia teisės yra gerai |
| Marlow 2005-6-6 12:40 |
Hello [quote][i]Cituoju: bikergirl999[/i] [quote][i]Cituoju: Marlow[/i] niu kai aš su lengvu gipseliu ant kojytės dabar, be to lietutis lyja ir dar + aš atostogauju iki 06 01, tai lieka daugiau laiko ... |
| Marlow 2005-5-31 13:33 |
O kaip dėl dviračių? net neturėčiau čia kur važinėti... į darbą tikrai nea ... po darbo kiti
reikalai, tai irgi nea ... o savaitgaliais tūsai, motai arba relaxas... tai irgi nea
.... |
| Marlow 2005-5-31 11:12 |
Tattoo Jei žmogutis nesivaiko aklai madų, o turi savo stilių, tada tikrai šaunu.. manau tuomet tikrai gali spręsti kas jis per žmogus iš apsirengimo stiliaus juk ką mes mėgstam, kokie esam, taip ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

), bet gan greitai prasitampė ir daba ...
turiu ir aš šiokią tokią
patirtį...
[/quote]
vertina žmogų šalia savęs... niu bet mergaitė i ...
.....
[/quote]
kaip fainai! sveikinu šaunią porelę ...
labai graži vietelė...
įdomu gi
žinau, kad jie turi dirbti savo darbą.. ir gerai, kad
jie yra.. kitaip čia visi lakstytų ir galvas nusisukinėtų... bet jau iki tokio lygio...
nebeužsidirba kitaip ...
oij kaip žiauriai ir šlykščiai man atrodo ta tatoo kur per petį eina...
pasirodo aš ne tokių jau ir stiprių nervų... man atviros žaizdos kelia
šleikštulį.. jaučiu ir nualpt galė ...
ot požiūris... kažkaip
nuvylei....
