Žinučių paieška: Ristune
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Ristune 2015-8-17 12:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki, Galbūt šiandien kuris nors iš patyrusių motomanų galėtų skirti porą valandų 17.30-19.30 ir su manimi apžiūrėti porą motociklų? Negali draugai, o jau susitarusi buvau. Paimčia ... |
| Ristune 2015-8-11 16:35 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki, esu girdėjusi, kad track day renginiuose galimas tik šalmas, kurio užsegimas yra žiedas, o ne toks kaip nuorodoje esančiame šalme. Gal kas žinote tiksliau ar čia tik mitas ar tiesa? ... |
| Ristune 2015-8-6 16:45 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Maaarko foto kaip visada nerealios, puikiai atspindinčios emocijas Džiugu, kad vėl sujudo KMB, daug keliaujate, bendraujate, baltai pavydžiu... ir labai nekantrauju greičiau prie jūsų prisi ... |
| Ristune 2015-8-4 20:25 |
2015 08 07-09 Dainuvos slėnis Anykščiai, Bike X Dream, BikeXride K1600 [quote][i]Cituoju: VYTAS J[/i] [quote][i]Cituoju: bmw325[/i] Gal galima placiau apie ta slenį? jei mes atvaziuotume iš kito miesto su keliomis britvomis bei lydinciu automobiliu ir palapinemis a ... |
| Ristune 2015-7-15 18:38 |
As. LMK kviečia į tradicinį ralį "APLINK LIETUVĄ 2015" Oi kaip laukiam |
| Ristune 2015-7-14 21:32 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Darenas[/i] Su gimtadieniu Agne Rumi ! P.s. gavai parpalą kokį? [/quote] Ačiū P.S. aha, už belekiek pinigų išsinuomuosiu Vilniuje iš GTV group Nes noras
sudal ... |
| Ristune 2015-7-13 14:18 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki motomanai, Kas iš jūsų galėtų liepos 16-19 d. paskolinti man šalmą M dydžio? Atvažiuočiau šiom dienom pasiimti, sekmadienį vakare gražinčiau. PM arba telefonu, dėkoju. |
| Ristune 2015-7-9 12:05 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: Suvalkietis[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Labas vakaras, Reiktų pagrobti vieną šviesiaplaukę dailią merginą liepos 11d .apie 13.15 val iš Aviečių g. 14, Martin ... |
| Ristune 2015-7-7 13:43 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Laba visiems, Rašau su tikrai dideliu prašymu jau iš paskutinių vilčių, ko gero, neatsiras nė vieno, bet parašyti šį laišką, manau niekas per galvą neduos. Taigi kaip žinia neturiu ... |
| Ristune 2015-6-26 13:08 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Nordas[/i] But idomu isgirsti koki pasiulyma. [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] kaskas kaska orgavizuoja savaitgaliui? [/quote] [/quote] Mano dviratis daug netraukia, bet p ... |
| Ristune 2015-6-23 16:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki motomanai, Gal kas iš jūsų ar artimų draugų turi patirties su daužtais mocais jų tvarkyme, pardavime ir pan.? Reikia konsultacijos, sprendžiasi mano Kawasakio likimas Rašyti ... |
| Ristune 2015-6-17 18:45 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Tikrai nėra nė vieno mano kursioko, kuris taip praleido paskutinį vakarą prieš valstybinį egzaminą Jūs nuostabūs! Ačiū JUMS labai labai labai!!! |
| Ristune 2015-6-17 14:19 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: DiKingas[/i] Iš 13 dalyvių foto tik 6-ios... Šiais laikais daugiau nei 50% merginų vis dar neturi sawo foto? Ar tiesiog nenori mūsų mopedų gąsdinti? [/quote]Sak ... |
| Ristune 2015-6-17 14:14 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Suksim ratuka snd.18.45 prie funiko Suksim ratuka snd.18.45 prie funiko [/quote]Ratuka ... |
| Ristune 2015-6-16 19:21 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: Zilvinas[/i] jamam? o jeigu lyja? [/quote] Tada nežinau |
| Ristune 2015-6-16 11:05 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: liukiuxx[/i] kartais ne Renatos vesele ? [/quote]Ne, kažkokios Aistės Aš pati Neringą pažįstu.Sakė panos bus sexy hipės, tai jungiamės |
| Ristune 2015-6-16 09:03 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] slapstaisi? [/quote Jau sėdžiu oro uoste, skrisiu į kokią Gruziją vėl ir pasislėpsiu tarp kalnų |
| Ristune 2015-6-16 08:34 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Manęs jau ieško policija.... [/quote]ziede virsijai geiti? [/quote]Nygali būūūti |
| Ristune 2015-6-16 08:13 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Manęs jau ieško policija.... |
| Ristune 2015-6-15 10:33 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Maaarka[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] [quote][i]Cituoju: Seneliux[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] [quote][i]Cituoju: Spliteris[/i] o mle tai iki 1000cc dar nemazai ... |
| Ristune 2015-6-15 09:50 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Seneliux[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] [quote][i]Cituoju: Spliteris[/i] o mle tai iki 1000cc dar nemazai nuvirst reikes [/quote]Galvoju ar verta neskaudėtų ta ... |
| Ristune 2015-6-15 08:51 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Spliteris[/i] o mle tai iki 1000cc dar nemazai nuvirst reikes [/quote]Galvoju ar verta neskaudėtų tada gal dzin būtų. |
| Ristune 2015-6-15 07:52 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Kuris posukis cia tau lemtingas buvo? [/quote] P.S. po nukritimo motomanuose pas mane 400cc pasidarė tai dabar žinosiu kaip čia kas vyksta |
| Ristune 2015-6-14 20:05 |
Mergvakaris Kaune Dėmesio geros valios motomanams! Beldžiamės į jūsų širdis dėl vienos gražios kol kas dar vienišos mielos merginos svajonės išsipildymo. Artėjant gražiai šventei reikalingi 13 gražuoli ... |
| Ristune 2015-6-14 19:23 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Dzastis[/i] Bet jai ir nesiseka.. cia jos mocas nujucia kad atsikratyt juo nori tai zapadlo ir gaunas [/quote]Žvelgiant pozityviai tai man tipo netgi LABAI SEKASI lieku ... |
| Ristune 2015-6-11 14:24 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: DiKingas[/i] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Registruojames kurie pavyzdingi buvo teorijoj http://crmoto.lt/lt/renginiai/nemokami-saugaus-motociklizmo-kursai---praktika [/quot ... |
| Ristune 2015-6-11 11:20 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Registruojames kurie pavyzdingi buvo teorijoj http://crmoto.lt/lt/renginiai/nemokami-saugaus-motociklizmo-kursai---praktika [/quote] Man tą dieną final exam ta ... |
| Ristune 2015-6-10 18:25 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Labas vakaras Birželio 20 d. dar vienas renginys - Retro ralis po Lietuvą 2015. Info: http://www.voraimc.lt/ Gal yra norinčių dalyvauti kartu? |
| Ristune 2015-6-6 22:49 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] 02:20 būsiu prie funiko. Gal kartais atsiras beblūdijančių naktį? |
| Ristune 2015-6-2 20:22 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Kad nepasimestumėte renginių gausoje: - birželio 6 d. vtx13 vestuvės!!!! - birželio 13-14 d. Kazlų rūdoje --> http://www.biker.lt/drag-days-2015/ - birželio 13d. CR track day Ir ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

...
Nes noras
sudal ...
[/quote]
[/quote]
[/quote]