Žinučių paieška: Fukifuki
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Fukifuki 2013-7-18 15:55 |
Pastebėtas motomanas [quote][i]Cituoju: proline[/i] [quote][i]Cituoju: Fukifuki[/i] 2013-07-17 Panevezys [/quote] Malonu ir save cia rasti [/quote]Jei dazniau pasirodytum,tai dazniau ir rastum |
| Fukifuki 2013-7-18 15:53 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: turistux[/i] Įdomus statistikos sprendimas: http://www.mceinsurance.com/resources/uk-motorcycle-accident-hotspots/ [/quote] Tu amerikosu nerodyk,surask Lietuvos statistika.Bu am ... |
| Fukifuki 2013-7-17 16:41 |
Pastebėtas motomanas 2013-07-17 Panevezys |
| Fukifuki 2013-7-11 00:42 |
Panevėžio (ir aplinkinių rajonų) motomanų sąrašas Fukifuki Alfredas Suzuki Bandit 1200n Panevežys 861875040 |
| Fukifuki 2013-7-10 04:41 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Indrut[/i] Aciu visiems uz grazius zodzius ir palaikyma,jus nuostabus! Taip,turejau galimybe nukraujuoti,bet gerieji daktarai isgelbejo mane nuo to,jokiu komplikaciju neivy ... |
| Fukifuki 2013-7-9 18:45 |
[b]Avarijos[/b] Yra ir musu tarpe nelabai mastancių,vienas veikėjas mane tą pacią dieną 2 kartus pavojingai lenkė,kai as paprasiau būt atsargesniu,jis atsovė kad nebijociau nes jis viską mato.Bet as tai bl.. ... |
| Fukifuki 2013-7-7 19:33 |
[b]Avarijos[/b] [quote][i]Cituoju: Wing[/i] [quote][i]Cituoju: 4xRG[/i] http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vel-didele-avarija-traku-rajone-susidure-du-automobiliai-ir-motociklas-sunkiai-n ... |
| Fukifuki 2013-7-6 11:26 |
Suzuki Bandit gerbėjų "klubas" Šeip,kai pradės apsukos šokinėt reik sinchronizuoti,prie topacio turėtu ir pravalyt |
| Fukifuki 2013-7-6 07:12 |
Suzuki Bandit gerbėjų "klubas" [quote][i]Cituoju: becrap[/i] nusipirkau sendien motocikla suzuki bandit gsf650 (pirmas mano motas) priregistravau, praejau technikine, du kartus sulijau (stipriai), koki 10 masinu ejo ant lenktyniu ... |
| Fukifuki 2013-7-2 17:22 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: Nordas[/i] Dedam,dejom ir desim visas pastangas joms padeti . Tai va,jei busiu prie vietos -
desiu [/quote]Nordas,tik skerso nedėk |
| Fukifuki 2013-7-2 00:36 |
Panevėžio motomanai Na daugiau neesu girdėjas,ir dėl berzu100% negarantuotas.Gal kol grysi,kasnors daugiau suteiks info |
| Fukifuki 2013-7-1 07:31 |
Panevėžio motomanai [quote][i]Cituoju: marjaxxx[/i] Ar yra kur panevėžy gali numontuot motociklui R19 padangą nenukramtant dažų? [/quote] Kiek girdėjau,tai beržų g.buvusioje Juozapo parduotuvėje.Bet pats dar ... |
| Fukifuki 2013-6-28 22:12 |
Nesimiega (lunatikų kampelis) Visi nemiegantys-gyvadėžėj |
| Fukifuki 2013-6-26 13:45 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: mancefas[/i] Fukifuki - čia Kaunas, o nePanevežys čia pačios paskambina [/quote] Dabar
žinosiu |
| Fukifuki 2013-6-26 02:20 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: mancefas[/i] išvariau į ratuką. o kitas dalykas, tai kam reikia pagalbos ? jom ar man ? antras dalykas - ratukas mieste ir 17h... nieko malonaus manau [/quote]Tai j ... |
| Fukifuki 2013-6-25 18:28 |
Mergvakaris Kaune Taigi davė nr,pasuk ir pasnekėsi,ar labai sarmatlyvas esi? |
| Fukifuki 2013-6-25 18:21 |
Mergvakaris Kaune Tai gal man Panevėžyje paieškoti pagalbos,jei jusų vyrai pasyvūs |
| Fukifuki 2013-6-21 20:26 |
[b]Avarijos[/b] Tai jau praeitis,o aš nuvažiavau ir uždegiau pora žvakių.Niekas dabar nežino,gal jie būtu kada gyvenime į getą pusę pasikeitę.Užuojauta tėvam |
| Fukifuki 2013-6-21 07:35 |
Mergvakaris Kaune Šaunuolės panos,padėjo į vietą |
| Fukifuki 2013-6-14 22:16 |
[b]Avarijos[/b] Pstikėk,ne visi turintys CE kategorija yra profai,didzioji dalis mano-jei mano didesnė tai aš ir teisus.Furavau ir ta teorija ne iš piršto laužiu |
| Fukifuki 2013-6-14 07:11 |
[b]Avarijos[/b] Labai daug bėdų ivyksta todėl,kad vairuotojai gave teises,iškart pamiršta apie 2.2 taisyklę. |
| Fukifuki 2013-6-13 10:55 |
Mergvakaris Kaune Nu tiesiog ciotko |
| Fukifuki 2013-6-13 05:49 |
[b]Avarijos[/b] Aš supratau tik vieną dalyką-turi motocikla ir tu jau iškarto kaltas |
| Fukifuki 2013-6-11 06:01 |
Anykščių motomanai :) Gal su dvirka |
| Fukifuki 2013-6-11 05:45 |
Apie paminklą „Baltijos šalių žuvusiems motociklininkams“ Nu sorry kolegos,aš matomai labai išvėpęs vairuotojas-katik pro Vievį atvažiavau į Vilnių ir nepastebėjau tos vietos,kur turėtų stovėti paminklas O gal strategiškai ir vieta nekokia, ... |
| Fukifuki 2013-6-10 15:20 |
Mergvakaris Kaune |
| Fukifuki 2013-6-10 14:26 |
Mergvakaris Kaune [quote][i]Cituoju: Pirmokaz[/i] Ir dar viena savaitė praėjo, o nuotraukų kaip nėr taip nėr. Apsileidusios mergaitės [/quote]Ne apsileidę,o labai gudrios Pamaitino pažadais ir dingo :- ... |
| Fukifuki 2013-6-6 17:23 |
CRASH [quote][i]Cituoju: JaponasA[/i] [quote][i]Cituoju: Sraigius[/i] Buvo man toks varijantas, kai audine be šviesų naktį viaduku skrido, o aš iš šalutinio važiavau, čiut nenunešė. Kaži kas ... |
| Fukifuki 2013-6-5 14:58 |
Mergvakaris Kaune Jei dėl kompany,tai gal ir aš su savo malkyte atlėkčiau |
| Fukifuki 2013-6-5 04:40 |
Mergvakaris Kaune Išdykeliai |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

[/quote]
. Tai va,jei busiu prie vietos -
desiu
Dabar
žinosiu
