Žinučių paieška: Yoshimura
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Yoshimura 2007-12-10 16:31 |
Harley davidson (nuo pirkimo aukcione iki tvarkingo motociklo) Kryžiu tu čia labai rimtai kalbi??????? |
| Yoshimura 2007-12-6 15:24 |
Kokią krepšinio komandą palaikote? Atvirai pasakius,tai nei truputį nesidomiu krepšiniu,pasidomiu kartais tik kas laimi,aišku kai būna kažkokios lememos rungtynės. |
| Yoshimura 2007-12-4 20:19 |
Kupiškio motomanai Na reikės kada man i Kupiški atlėkti,draugelis dirba ten važinėja su Yamaha royalstar venture vasaros pabaigoje buvau atlekes su savo honda,bet pasirodė labai jau tuščias miestelis matyt ... |
| Yoshimura 2007-12-2 17:21 |
GPS - motocikle Yra dar vienas klausimas,kaip atsparumas šalčiui tų garminu kur enduroman rašė,kažin važiuojant prie kokių -10 ar daugiau nebus tam GPS aleliuja |
| Yoshimura 2007-12-2 12:50 |
Artėja Kalėdos! Kryžiau kodėl ??Vistiek liksiu ištikimas V2,šitokio aparato senai jau
norėjau,nes į purvus traukte traukė mane tik,kad su kruizeriu nelabai ten kas
gero būtų.Mindazz dėkui už sveiki ... |
| Yoshimura 2007-12-1 17:08 |
Artėja Kalėdos! Na pasidovanojau sau tikrą kalėdinę dovanėlę |
| Yoshimura 2007-11-29 16:03 |
Pirmoji žiemos naktis "Armi servise" [quote][i]Cituoju: mindazzz[/i] [url=http://www.musicuploader.org/MUSIC/5264291196241244.mp3]Pasiklausyt čia[/url] [/quote] neatidaro |
| Yoshimura 2007-11-28 14:14 |
Artėja Kalėdos! 1. Gero kempo 2. Smėliasrovės 3. Didelės įrankių dėžes ant ratukų,žinoma su įrankiais Ir HD night train |
| Yoshimura 2007-11-27 17:24 |
REQ: Veidrodžiai Yamaha XVS Dažniausiai apvagia lietuvaičiai,kai mocas parlekia į uostą. O veidodžių būtent tokiam modeliui kaip ir nėra,šitie veidrodėliai yra universalūs ir gali gauti beveik betkurioje moto krautuv ... |
| Yoshimura 2007-11-25 14:30 |
Harley davidson (nuo pirkimo aukcione iki tvarkingo motociklo) [quote][i]Cituoju: Ziurke[/i] [quote][i]Cituoju: Yoshimura[/i] [quote][i]Cituoju: Kryžius[/i] Yoshimura, a kiek baiku lietuvoje su tiesintais remais? kokiu 80-90 % tai man kazkaip tikrai px. ... |
| Yoshimura 2007-11-24 09:25 |
Harley davidson (nuo pirkimo aukcione iki tvarkingo motociklo) [quote][i]Cituoju: Kryžius[/i] Yoshimura, a kiek baiku lietuvoje su tiesintais remais? kokiu 80-90 % tai man kazkaip tikrai px.... priedo kad mes patys uzsiimam remu lyginimu tai man isvis ramu. ... |
| Yoshimura 2007-11-21 21:30 |
Harley davidson (nuo pirkimo aukcione iki tvarkingo motociklo) Na jeigu rėmas kreivas tai viskas,jau moco nebėr tik bangoi nerašyk nieko,nes tuoj tavo harliui ateiti nuspės,kad rėmas tuoj trūks
|
| Yoshimura 2007-11-19 20:53 |
Harley davidson (nuo pirkimo aukcione iki tvarkingo motociklo) Na pradėjau ir aš aukcijonus po truputi šukuot,kolkas paieškos nesėkmingos |
| Yoshimura 2007-11-13 18:21 |
Old Scool made in Lietuva Gražu ir lenkiu galvą už gerą darbą.Tik man smalsu ar šakių kampas neperstatus?? |
| Yoshimura 2007-11-3 17:10 |
2008 metų renginiai O ir tryskiai yra |
| Yoshimura 2007-10-3 19:02 |
buvo toks.dabar kitoks Cia fotke is atidarymo atkasiau savo archyve |
| Yoshimura 2007-9-23 18:26 |
Spid/Tach/Temp sensorius Romper stomper,manau jog pajungti tikrai eis,o modeliai parodyti motociklu ant kuriu pritaikyti sito spidometro tvirtinimai. |
| Yoshimura 2007-9-23 18:23 |
Spid/Tach/Temp sensorius [quote][i]Cituoju: Mykola[/i] [quote][i]Cituoju: Yoshimura[/i] Na nupirkau sita 3 in 1 bus matyti kas per agregatas,laukiu gryztant dabar
[/quote]Kaip matau iš aprašymo, Accept bei AC/DC tu ... |
| Yoshimura 2007-9-20 17:24 |
Spid/Tach/Temp sensorius Na nupirkau sita 3 in 1 bus matyti kas per agregatas,laukiu gryztant dabar |
| Yoshimura 2007-9-15 18:31 |
Motociklinės liulkos (lopšiai) Taigi,po ilgokos pertraukos atnaujinu tema kadangi savage isleistas i
marcias,tai montuosiu liulka ant savo shadow´o.jei kam idomu tai radau geru nuoroda,su ivairiu motociklu tvirtinimais prie ... |
| Yoshimura 2007-8-20 21:15 |
FireBlade's Street'inimas Pagarba
|
| Yoshimura 2007-8-16 18:24 |
skandinavu motai ir dar viena |
| Yoshimura 2007-8-16 18:22 |
skandinavu motai ir dar |
| Yoshimura 2007-8-16 18:18 |
skandinavu motai dar |
| Yoshimura 2007-8-16 18:12 |
skandinavu motai Čia mano darytos foto suomijoje |
| Yoshimura 2007-6-10 08:16 |
Kelionė į Suomiją Aleliuja,viskas gerai ir mes jau vietoje buvome ta pacia diena kai isvaziavome.Gaila,bet tik dabar kompiuteri pakureme,tai tikiuosi ryt truputi foto imesiu.Spejom jau ir po pacia suomija pakeliauti.Ga ... |
| Yoshimura 2007-5-22 19:16 |
Kelionė į Suomiją Sveiki,ryt anksti ryte išdundu su savo motociklu į Suomiją,važiuoju netik pasivažinėti,bet ir dirbti.Užsibūsiu ten maždaug 3 mėnesius.Važiuojame 3 motociklai. Aš-Honda shadow 1100 ,Aivaras ... |
| Yoshimura 2007-5-21 21:43 |
URAL Tu čia apie Brestą rimtai ar tik šiaip??Pats dažnai ten būnu Galėsim alaus
ikalt |
| Yoshimura 2007-5-1 13:53 |
"Kylantis griausmas" 2007 . |
| Yoshimura 2007-3-9 22:25 |
Daiktai/įranga kelionei? [quote][i]Cituoju: Stinger[/i] O aš kaip žydas į klausimą klausimu Ant britvos kaip pritaisyti kelioninius krepšius, turėtų jų būti pirkti, gal kokių pavyzdžių su nuotraukomis
kas ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

vasaros pabaigoje buvau atlekes su savo honda,bet pasirodė labai jau tuščias miestelis
??Vistiek liksiu ištikimas V2,šitokio aparato senai jau
norėjau,nes į purvus traukte traukė mane
kadangi savage isleistas i
marcias,tai montuosiu liulka ant savo shadow´o.
Ant britvos kaip pritaisyti kelioninius krepšius, turėtų jų būti pirkti, gal kokių pavyzdžių su nuotraukomis
kas ...