Žinučių paieška: Ristune
Puslapiai:
Kitas puslapis
| Paieška | |
|---|---|
| Ristune 2014-8-27 20:35 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Vytukass[/i] [quote][i]Cituoju: Nordas[/i] Drasiai tu cia Vycka , itariu si sezona jau taves nematysim [quote][i]Cituoju: Vytukass[/i] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i ... |
| Ristune 2014-8-23 17:43 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] Ristune nu,nepaminejai,kad pirma vieta paemem motokliurizmo rally [/quote]Nepyk, šlovė užtemdė protą |
| Ristune 2014-8-23 16:31 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Vytukass[/i] Aplanket Birstona? O mes aplankem Nemuno zieda ir Pavilki,keltu i Vilkija ir namo SASLA kepi. Aciu, Arunui uz kompanija. [/quote]Aplankėm Birštoną, Ka ... |
| Ristune 2014-8-22 23:40 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] [quote][i]Cituoju: JaponasA[/i] Gerai būtų ... bet jau viršįju 0,2 promiles [/quote]As turbut ir 3,2 viršiju [/quote]Aš čia turbūt viena s ... |
| Ristune 2014-8-22 20:50 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Gal kas nori night ride? |
| Ristune 2014-8-22 12:54 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Tai ryt susitiksim tada Nemuno žiede, nes aš žadu vėliau važiuot, kokią 15-16val. |
| Ristune 2014-8-21 20:28 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Vytukass[/i] Sveiki.Gal kas sestadieni i Nemuno zieda paziopsoti. Vaziuoju,tik del laiko dar nezinau,bet manau apie 10-12 val. [/quote] Planuoju važiuoti, bet galvojau kaip ... |
| Ristune 2014-8-21 19:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: SmauglysS[/i] Sutikau šiandien keletą motomanų prie funiko, jei orai leis ir išeis, gal ryt kas suks ratuką po darbų? [/quote] Jei ir rytoj palydėsi iki namų tada važi ... |
| Ristune 2014-8-11 20:06 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Šiandien visą diena su mocu maliausi po miestą ir teko grįžti tamsoj namo po galingos audrelės... Ką galiu pasakyti - smagu, ekstremalu, siūlau ir kitiems |
| Ristune 2014-8-10 20:02 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki, Kur rekomenduotumėte važiuoti Kaune, man kaip ir visiems kažkas ne taip su įtampos reguliatoriais, tik nelabai aišku kas. Tai ryt noriu važiuot žiūrėt, nes pati nemoku ;/ |
| Ristune 2014-8-8 14:04 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: Arnelis[/i] sveiki, po darbu judesiu i nemuno zieda keleta ratuku prasukt, kas nori prisijungt ? [/quote] O apie kelintą planuoji? Jei užsikursiu mocą, prisijungčiau. |
| Ristune 2014-8-1 22:21 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: jawaha[/i] Butent sitaip atrodo [color=Red]pilnai[/color] pakrautas akumuliatorius
[/quote]Arba po intensyvaus trijų dienų važiavimo kai lauke +32 ir daugiau... ne ... |
| Ristune 2014-8-1 20:55 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Prie geriausių norų atvaryčiau jei ne maža bėdelė... |
| Ristune 2014-8-1 20:00 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: domantasTi[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Vakar sužinojau kodėl gi sekmadienį maniškis ožiavosi - draugas pasiūlė dėl viso pikta pasižiūrėti akumuliatorių ir št ... |
| Ristune 2014-8-1 17:36 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Vakar sužinojau kodėl gi sekmadienį maniškis ožiavosi - draugas pasiūlė dėl viso pikta pasižiūrėti akumuliatorių ir štai... radome gražuolį pusiau išsilydžiusį, išsprogusį, yeah, p ... |
| Ristune 2014-7-30 17:26 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: AndriusV80[/i] Kas mane dar nudžiugino (na jau po kelionės aišku, šiandiena paskaičiavau) tai mano motociklo apetitas. Iš garažo aplink Lietuvą ir vėl į garažą viso nu ... |
| Ristune 2014-7-29 21:20 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: domantasTi[/i] [quote][i]Cituoju: Shaolino[/i] toks jausmas,kad dalyvavo tik ketvirta kuopa ,bet galiu pridurti,kad buvo dar ir
pirma kuri tikrai nenusileidzia visoms kitoms ... |
| Ristune 2014-7-28 20:03 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Pailsėjus ir išsimiegojus galiu teigti, jog savaitgalio kelionė Aplink Lietuvą 2014 su Lietuvos motociklistų klubu buvo vienas geriausių ir įsimintiniausių šios vasaros nuotykių! ... |
| Ristune 2014-7-28 19:40 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] Sėdžiu sau namie, nikavo nitrogaju...... ir galvoju sau..... medį pasodinau.... butą apastačiau. Moca turiu. Eilinį karta aplink LT chebra apvedziau... ... |
| Ristune 2014-7-28 19:24 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: odontologas[/i] Super renginys. 4-tieji saunuoliai! Dalyvausim vel! [/quote]Bendrumo ir vienybės jausmas visose kolonose nuostabus, bet nesupykit, mano širdis jau pasiil ... |
| Ristune 2014-7-27 16:09 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Didelis AČIŪ organizatoriams ir visiems dalyvavusiems Dalyvavau tokiame renginyje pirmą kartą ir jau nekantriai laukiu kitos kelionės ir dar daugiau šaunių įspūdžių! |
| Ristune 2014-7-24 18:11 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: AndriusV80[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Sveiki keliautojai Turiu problemą: taip gavosi, kad neturėsiu penktadienio naktį palapinės ir miegamos vietos...(kaip supra ... |
| Ristune 2014-7-24 14:21 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Sveiki keliautojai Turiu problemą: taip gavosi, kad neturėsiu penktadienio naktį palapinės ir miegamos vietos...(kaip supratau šeštadienį merginos galės nakvoti nameliuose) Gal kas draugi ... |
| Ristune 2014-7-21 18:40 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją [quote][i]Cituoju: AndriusV80[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Ar pirmą naktį Saločiuose būsime netoli Mūšos upės? Nes norėsis išsimaudyti, nusiprausti [/quote]Prie Mūšos bus ... |
| Ristune 2014-7-21 13:33 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Ar pirmą naktį Saločiuose būsime netoli Mūšos upės? Nes norėsis išsimaudyti, nusiprausti |
| Ristune 2014-7-21 13:24 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: vidas44[/i] [quote][i]Cituoju: Darenas[/i] Arūnai,Ristūne kai link Zarasų trauksit, tai susidėkit maršrutą, kad aplenktumėte kelią Utena -Degučiai- Zarasai, vyksta bja ... |
| Ristune 2014-7-20 19:50 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] [quote][i]Cituoju: arunasreb[/i] [quote][i]Cituoju: Ristune[/i] Sveiki motomanai, Ar yra važiuojančių liepos 25-27d. į renginį "Aplink Lietuvą 2014"? Galbūt kas nors negali išvykti p ... |
| Ristune 2014-7-20 18:28 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Ką tik užsiregistravau į šį renginį pirmą kartą, labai laukiu Tikiuosi padėsite žaliai motomanei jeigu kils kokių problemų. Iki pasimatymo! P.S. prisijungsiu prie jūsų Zarasuose. |
| Ristune 2014-7-20 15:48 |
[b]Kauno motociklininkų būrelis. Funikas valdo :)[/b] Sveiki motomanai, Ar yra važiuojančių liepos 25-27d. į renginį "Aplink Lietuvą 2014"? Galbūt kas nors negali išvykti penktadienį iš pat ryto ir nori jungtis išvykstant iš Kauno apie ... |
| Ristune 2014-7-14 22:14 |
As. LMK renginys "Aplink Lietuvą 2014" - pradedame registraciją Klausimas: kadangi tai būtų I-asis mano dalyvavimas tokiame renginyje jei vykčiau, kiek čia maždaug km gaunasi per tris dienas? Ir kiek plius minus lituoklių šiai visai kelionei paprastai re ... |
Puslapiai:
Kitas puslapis
71.040.604
+22.361
+22.361
| Viso | Vakar | |
| Nariai | 24.490 | +9 |
| Temos | 4.653 | +2 |
| Žinutės | 353.849 | +256 |
| Komentarai | 100.193 | +27 |
| Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
| Nuotraukos | 72.891 | +54 |
| Video | 3.719 | +4 |
| Motokatalogas | 4.174 | +17 |

, itariu si sezona jau taves nematysim
[/quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]
Dalyvausim vel! [/quote]