Moto žmonės » Julius Urbaitis

| 2006-03-03 | 26 koment.
Pastaraisiais metais, bent šiek tiek apie motociklininkus, motociklus žinantys žmonės išgirdę Juliaus Urbaičio vardą jį iškart ir sieja su motociklais, triukšmingais renginiais.
Pamačius Julių lipantį iš neiššaukiančios išvaizdos, tamsintais stiklais “Mercedes” džipo galima susidaryti įpudį jog tai labai ramus, paslaptingas žmogus. Bet kai jis vis dar šnekėdamas mobiliuoju telefonu prieina prie tavęs, nuoširdžiai šypsosi ir spaudžia dešinę – supranti, dėl ko, jis yra toks ypatingas.
Visgi gaišti savo brangų laiką vien tam, kad paplepėtum su “viskuo besidominčiu” jaunuoliu manau sutinka ne kiekvienas.


 

Prasidėjus pokalbiui tik dar kartą įsitikinau šio žmogaus atvirumu ir nuoširdumu. Ir nors jis yra tvirtos rankos politikos asmuo, bet reikalui esant jis sutiks ne tik patarti, bet ir tą ranką ištiesti.
Tad pokalbis prasideda...
-Kodėl Julius Urbaitis šiuo metu yra žinomas kaip motociklininkas? Kodėl dabar jis nerengia, pavyzdžiui, kokių nors automobilių vairuotojų susitikimų?
-Na kodėl gi. Juk dabar jau antrus metus iš eilės vyksta “Autotiuning” paroda Laisvės Alėjoje. Bet pasakyčiau taip, kad esu ne tas žmogus, kuris nori tokiais renginiais atkreipti dėmesį į save. Norėčiau, jog firmos atkreiptų dėmesį į talentingus jaunuolius.
Visgi jūs pažiūrėkit į renginyje dalyvaujančius motociklininkus. Vienas atvažiuoja su prarūdijusiu, tepaluotu, neprižiūrėtu Ižu. Kitas mėnesį praleidęs garaže, atvažiuoja su tokio paties modelio išblizgintu, suvarkytu Ižu. Tuomet pirmajam bus gėda, kad jis nepasivargino pašveisti, nudažyti ar kitaip sutvarkyti savo technikos.Tad kitąkart jis jau pagalvos, ar tikrai nėra maloniau atvykti su gražiu, prižiūrėtu motociklu.
Tad mintis ir buvo tame, kad visuomenė pamatytų, jog baikeris nėra koks prasigėręs ir bobutes gąsdinantis vaikigalis, o iš tikro yra kruopštus, tvarkingas bei padorus pilietis.
Tas pats ir kalbant apie automobilius. Manau daug vertesnis yra jaunuolis, kuris dirbo, stengėsi ir galbūt savo automobilį papuošė tik nedideliu, bet paties padarytu spoileriu, negu tas, kuris užsideda lietus ratus, “užsiniaukia” langus, ir vaizduoja esąs didysis tiuningo meistras.
Norisi, kad tiuningo kompanijos, ar techninių pakraipų firmos atkreiptų dėmesį, į kruopščius, gabius žmones. Galbūt jiems tetrūksta paramos, arba vietos, kur jie galėtų išreikšti save.-Nuo ko viskas prasidėjo? Tėvų įtaka? Netikėtas susižavėjimas motociklais?
-Esmė tame, kad visas mūsų jaunimas augo kieme. Dabar tai visi sėdi prie kompiuterių, namuose, ir daugiau nieko be to nemato. O mes visi rinkdavomės gatvėse žaisdavome, mušdavomės, eidavome “namas prieš namą”…Turėjome, tokį užimtumą, tad visi kažką ir veikėme. Prie technikos, kaip žinia, traukia visus vaikus. Tad prisižiūrėję rusiškų laikraščių iškarpų ir retų vokiškų žunralų, mes konstruodavome.
Žinoma sovietinė technika jau tokia buvo – dieną važiuoja, dvi remontuoji. Tai babina, tai grandinė, tai šlangelė nutrūko... Tada buvo laikas, kuomet buvo ką veikti, norėjosi tai daryti. Galbūt tai ir berniukiška ambicija - kurio mopedas greitesnis, kurio šakės geriau iškeltos.
Tad tokios formos ir potraukis buvo. Vėliau žinoma atsirado galimybė įsigyti naujesnės technikos, ir taip su motociklais nesiskiriame iki šiol.


-Tikriausiai nerastume nė vieno žmogaus, kuriam pasakius “Motociklų sezono atidarymas Kaune” arba kitaip “Bike Show Millenium” jis nepasakytų Jūsų pavardės. Iš kur gimė idėja rengti sezono atidarymus? Kodėl būtent Kaune?
-Visuomet mėgau motociklus, be to esu didelis savo šalies patriotas, o dar labiau savo miesto patriotas. Mane žeidžia nemotyvuoti ir iškreipti pasisakymai, jog “Kaunas yra degalinė tarp Vilniaus ir Klaipėdos”, arba, kad Kaune gyvena vien skustagalviai ir treninguoti; čia vagiamos automagnetolos iš automobilių ir panašiai. Nors atidžiau pažiūrėjus, tai Vilniuje gyvena daug užsieniečių, taip pat ten yra daug ambasadų, didelė dalis investicijų keliauja būtent į Vilnių, tad norėjosi Kaune padaryti tokį renginį, kuris būtų garsus ne tik visoje Lietuvoje, bet ir būtų mėgstama užsienio baikerių apsilankymo šventė. Norėjosi ir parodyti, kad baikeriai nėra pijokai, narkomanai ar plėšikai. Tai galimybė žmonėms susipažinti su tikrais motociklininkais. Kurie mielai bendrauja su žmonėmis, su jainais ir senais, kurie gali susiburti kartu, yra draugiški bei linksmi. Juk sunku būtų surasti tokį judėjimą, kuris net ir lietui pliaupiant sutrauktų tokią galybę motociklininkų bei žiurovų.


-Ar nesvyra rankos, kai šitiek organizuojate, ruošiate renginius, o pačią renginio dieną ima lyti? Juk daug ką tenka keisti, iškyla papildomų rūpesčių....
-Na, kai ateini dvyliktą valandą (24.00 red. past.) į baikerių minią, ir visi susikabinę dainuoja “Ilgiausių Metų”, arba, kai prie tavęs prieina senyva močiutė ir dėkoja už koncertą ar senelis sudrėkusiomis akimis dėkojantis už primintą jaunystę, tuomet jau supranti, jog buvo verta. Va tada viskas atsiperka. Tuomet tu jauti, kad noras visuomenei parodyti, jog baikeris yra visuomenės draugas, pildosi. Žmonės pradeda kitaip galvoti apie motociklus, kai kurie net patys nusprendžia įsigyti. Tuomet tik su dar didesniu entuziazmu neriesi į darbą, kad ir kitąmet šie dalyviai susirintų čia, ir vėl švestų, ir vėl būtų kartu.

-Per atidarymą vis važiuojate į vaikų namus. Tai noras padėti jiems ar atkreipti dėmesį į vaikų namus Lietuvoje?
Na iš dalies ir tai ir tai. Lietuvoje jau tokia visuomenė. Ispanijoje iš viso nėra vaikų namų, nes jei vaikai praranda tėvus, juos pasiima globoti brolis, sesuo ar artimi giminaičiai.
O pradėjome remti vaikų namus tam, kad vaikai gyvenantys čia, nedarytų negrįžtamų procesų. Visgi jei viename mokyklos suole sėdi du vaikai – vienas iš vaikų namų, nepasiturintis, o šalia “kleckas” lepūnėlis, kuris aprengtas “Adiddas” treningais, turi naują mobilųjį telefoną ir dar vaizduoja esąs geresnis, tai kas belieka? Palaukti to “klecko” už kampo, duoti kelis niuksus, nurengti treningus ir atimti telefoną? Kodėl vaikai iš vaikų namų turi jaustis prastesni? Va mes būtent ir skatinam, kad vaikai taip nesielgtų. Mokiname, kad “norint gauti, reikia duoti”. K”ad pasauyje yra visokių žmonių, ir nereikia būti prastesniems už juos. Parodydami, kad sugebate būti protingi, gabūs ir darbštūs neturėdami krūvos pinigų, jūs jau būsite visa galva aukštesni už juos.”


-Turite keletą motociklų. Pagal ką renkatės kuriuo važiuoti? Ar turite savo mėgiamą, ar tiesiog viskas priklauso nuo to, kur važiuojate?
-Motociklas panašiai kaip kostiumas. Jeigu yra galimybė, tai žmogus turi atskirą darbui, atskirą išeiginėms, atskirą įvairioms šventinėm progoms. Tad man visai negėda išlėkti į miestą su motoroleriu, ar ramiai važiuoti autostrada su čioperiu. Galiu nuvažiuoti į mišką su keturračiu, tad kartais paprasčiausiai renkiesi tinkamiausią važiavimo tikslui.
Motociklai šiek tiek priklausomi nuo amžiaus. Visgi vyresniems labiau patinka čioperiai, jaunesniems Street tipo motociklai.


-O kodėl nevažinėjate “britva” juk jūsų amžiui, ji tinka.
-O nevažinėju todėl, kad dar neišnaudojau kitos technikos ir iki to nepribrendau. Visgi nematau reikalo važiuoti su litrine britva, kaip su paprastu čioperiu. Pats mąstau taip, kad kiekvienam motociklui reikia surinkti tam tikrą balų skaičių. Tad jei žmogus nusiperka britvą, o kitą dieną jau mąsto kaip važiuoti ant vieno rato, tai rodo, jog jis neturi balų net pagalvoti apie britvos pirkimą. Todėl manau, kad važiuoti su britva reikia turėti tikslą. Aš turiu daug draugų kaskadininkų, ir kadangi žinau, kiek darbo, kiek laiko ir pastangų reikia skirti, kad išmoktum gerai valdyti britvą, tai būdamas užimtas žmogus, negaliu skirti tiek dėmesio tam. Visgi “Gimęs šliaužioti, neskraidys”.

-Ne paslaptis, kad motociklai nėra pigus malonumas. Ar pats mėgstate pasikrapštyti, atlikti būtiniausius motociklo tvarkymo darbus, ar motociklus patikite specialistams?
-Visus būtiniausius darbus, t.y. tai, ką leidžia mano kompetencija, galiu pasidaryti ir pats. Man nesunku, pasikeisti akumuliatorių, patempti grandinę ar pan. Visgi darbus, kurių nesuprantu, arba kuriems atlikti reikia tobulesnių įrankuų tenka patikėti specialistams.

-Motociklais dažniausiai susižavi/susidomi jauni žmonės. Tėvams iškyla klausimas ką daryti toliau.. “Drausti negalima leisti”. Kur jūs dėtumėte kablelį tokioje situacijoje? Kodėl?
-Jei vaikai nuo mažens turi norą, važinėti motociklais. Kodėl gi neleisti? Reikia tik stengtis sudaryti kuo geresnes sąlygas mokymuisi. Reikia, kad vaikas nuomažens suprastų kaip reikia važiuoti, nuo ko pradėti, ir taip formuotųsi protingas motociklo vairuotojas.
Palyginimui. Kai pamatai, kaip penkių metų vaikas važiuoja krosiniu motociklu, šoka per tramplyną, važiuoja kojomis nesiekdamas žemės ir laimėjęs varžybas privažiavęs prie tėčio ir nugriūna, va čia yra menas. Ne visi moka taisyklingai vaikščioti būdami penkių metų. O čia vaikai ir lenktyniauja ir demsonstruoja motociklo valdymo subtilybes. Viskas tik į naudą.
Žinoma labai svarbu tinkamai tam pasiruošti. Šalmas, tai kaip “Tėve mūsų...”.Apranga - kiekvienam motociklui privaloma. Ir nebūtinai ten “Alpinestars” ar “Dainese”, bet kad bent šiokia tokia apsauga kūnui būtų. Batai, pirštinės, viskas turi būti. Motokrosui dar ir įvairiūs šarvai. Ir tuomet jau tegul važiuoja.
Žinoma būna visko – tepalas, žvyras, ar netikėta situacija. Net pasaulio čempionai krenta, bet tuomet tai suteikia tik naujų žinių, įgūdžių. Suprantama, jog kai krenti – skauda, motociklas “apsidaužo”, bet būna visko. Tereikia kuo geriau tam pasiruošti, ir mąstyti kaip to išvengti. Tad visuomet sakau, reikia leisti, bet stebėti, kad prisižiūrėję visokių negriukų filmukų neišvarytų su šortukais, maikutėm ir šlepetėm, pasivažinėti motociklu.-Visgi žmonės turi susidarę nuomonę, kad motociklas – viena pavojingiausių transporto priemonių. Kaip jūsų manymu, reikėtų pakeisti tokį požiūrį?
-Man nepatinka sudaroma numonė, jog motociklas yra pats baisiausias ir pavojingiausias daiktas kelyje. Ypač žiniasklaida motociklų avarijas mėgsta prilyginti “Boeingo” nukritimui. O kai pažiūri, kad rytinio piko metu važiuojant per miestą, pamatai bent penkias automobilių avarijas..O visoje Lietuvoje net sunku suskaičiuoti kiek automobilių avarijų įvyksta per vieną dieną, bet tas niekam neįdomu. Žinoma, jei įvyksta motociklo avarija, tai dažniausiai matosi kraujas, būna, kad lūžta ranka, koja. Bet tai rečiau įvyksta dėl motociklininko kaltės.
Reiktų keisti visuomenės požiūrį į vairavimą. Kiek avarijų įvyksta kai automobilių vairuotojai nežiūrėdami suka į kairę. Apie posūkių rodymą išvis nėra kalbos. O juk viskas ir susiveda į tokius paprastus dalykus. Reikia nepamiršti stebėti veidrodėlių, rodyti posūkių signalus, laikytis atstumo tarp automobilių.
Žinoma nepateisinu ir jaunimo per greit norinčio tapti donorais. T.y. tų, kurie sulaukia 16-os metų, nusiperka R1 ir laksto, net nelabai žinodami kaip reikia važinėti. Visgi mes į mokyklą pradedame eiti nuo pirmos klasės ir baigiame dvylikta, o ne iškart einame į dvyliktą. Taip ir su motociklais. Nereikia pradėti nuo galingiausio. Reikia perprasti silpnų motociklų vairavimo ypatumus, ir tik tuomet sėsti už galingesnio motociklo vairo.
Aš visad sakau, kad Dievas duoda pinigų kiekvienai dienai. Jei išleidai tuos pinigus kur nors bare ar merginoms, tai ant motociklo jau tądien nesėsk. Visgi esi išsiblaškęs ar išgėręs. Taip pat jei motociklas tau šiandien neužsikūrė, tai pagalvok, ar Dievas tau nesiunčia ženklo šiandien nevažiuoti motociklu.-Kasmet pastebime naujus renginius Bike Show Millenium. Tai ir malunsparnio pasirodymas, ir lėktuvo/motociklo dragas, ir stuntriding. Ką naujo žadate šiemet?
Gaila, kad susidubliavo stunt riding čempionatas, kuriame būti garbės teisėju pakviestas ir Chrisas Pfeiferris, tad šiemet jo pamatyti Lietuvoje tikriausiai neteks. Bet vis dar vykdant švietimo politiką Lietuvoje, motociklizmo tema, šiemet sukviečiau aršiausius Chriso Pfeiferio konkurentus pasirodyti stuntriding srityje (gal tai privilios ir patį Chrisą Pfeiferrį parodyti savo klasę...). Taip pat dar žadu pristatyti Enduro kroso čempionatą. Norėčiau supažindinti lietuvius su enduro krosu, o kitais metais, jei viskas dar neatsibos, tai norėčiau pristatyti “Free-style” meistrus. (Ore įspūdingus triukus atliekantys žmonės valdantys motokroso motociklus. red. past.). Visgi norisi parodyti Lietuvos žmonėms, kaip galima padaryti salto ore, bei įvairius kitokius triukus.

Juliaus Urbaičio Mintys Motomanams.....
Kviečiu ir Motomanus norinčius sudalyvauti šiame renginyje. Galbūt jūs esate kyalanti stuntridingo žvaigždė ir galite parodyti šou. Atvykite, sudalyvaukite, pristatykite save.

Visgi dažnai paskaitau “Motomanai.Lt” forumą. Pastebėjau, kad čia yra daug gerų minčių ir patarimų. Deja forumui labai kenkia toki nepilnaverčiai pasisakymai, kaip “tu ten gai***”, ar “tu ten toks, ankoks” ir panašiai. Visgi aš tokiems nariams uždrausčiau bent kuriam laikui lankytis tuose “chat’uose”, kad jis suprastų, jog norint čia dalyvauti, to reikia nusipelnyti.

Man nepatinka kai žmonės nieko nematę ar nežinantys komentuoja, kad tas tai gaidys, anas šūdas ir pan. Buvo čia BikeShow Millenium pristatymas, tai vienam 20lt per daug, tai kitam vėl kas negerai. Ateit į renginį kuris trunka visą dieną ir į kurį suvažiuoja galybė žvaigždžių, rodomas šou, tai 20Lt jau per daug. Bet va į kokį Pugačiovos koncertą nulėkt, tai pinigų užtenka. Na nesvarbu. Manau tik, kad reiktų formuot stiprią motomanų bendruomenę, kuri galėtų siekti savo tikslų, ir būti žinoma kaip gera visuomenė, o ne kaip banda tokių “pasikėlusių” ir nusigert mėgstančių “paauglių” banda.


Kalbant apie organizacinius dalykus....
Motomanams reikia spaudimo. Prieš kelis metus kai organizavau pirmuosius sezono atidarymus, visiems pasakiau. Kas važiuoja trečias (kolonoje važiuojama po du.) Tad kas važiuoja trečias tas py*******. (Panašiai kaip ir dainoje “Kas nešokinės” red.past.). Ir visi važiavo tvarkingai, po du. Stengiamės tvarkingą koloną visuomet išlaikyti. Kas pernai dėjosi Vilniuje per uždarymą tikriausiai matėte ir žinote.
Pasidalijome mintimis, kad iš Pušynėlio į Vilnių Motomanai.Lt nariai judėjo labai gražia kolona, ir tokią tradiciją išlaikys visuose susitikimuose.

Mano nuomone Motomanams.Lt trūksta lyderio. Nebūtinai jis turi būti koks nors baisuoklis, bet reikia vado, kuris galėtų pasakyti "Mes pasitarėm, ir AŠ nusprendžiau"

Apie motociklizmo populiarinimą...
Truputį didesnė problema. Lietuviams kol kas patinka skaityti straipsnius kur, kas, ką pavogė, kam į snukį davė. Na nebent parašytum, ką Julius Urbaitis valgo, ar nevagia, už kiek pirko motociklą ir panašiai.

Visiems Motomanams...
Asmeniškai kviečiu visus motomanus birželio 10 dieną dalyvauti Bike Show Millenium renginyje. Visi norintys dalyvauti stuntriding show gali kreiptis adresu JULIUS666@TAKAS.LT Taip pat gali kreiptis ir visi tiuningo meistrai norintys parodyti savo sugebėjimus, galimybes. Be jokio mokesčio jūs galėsite demonstruoti savo tiuninguotus motociklus ar automobilius. Reikalavimas tik vienas: Motociklas ar automobilis turi būti tvarkingas t.y. nereikia tokių eksponatų, kur galas belekaip gražiai padarytas, o priekis pleistru apklijuotas.

Iki Susitikimo Bike Show

Į klausimus atsakinėjo Julius Urbaitis
Klausimus uždavinėjo Talkee
Slaptasis padėjėjas Iceman


Komentarai  Komentuoti gali tik prisijungę Motomanai.lt nariai.
suzuki gsr
2010 Kovo 31 14:18

pagirtina.. buvau tose baikeriuose per ta ziauru lietu ir buvo grazu ziuret kaip taip lyjant lietui baikeriai isslieka pasisvente sventei ir dalyvauja parade..

kesamc
2007 Gruodžio 9 13:27

antra sakini gerai perskaitykit.motociklistas :-)

SopranazZ
2007 Balandžio 8 17:52

Man patinka zmones su geromis ir teisingom nuomenom... ;) RESPECT Gerb. Julius Urbaitis
Galetu daugiau tokiu zmoniu but Lietuvoje... :)

chille
2007 Balandžio 1 02:13

cool,geras poziuris,geras straipsnis,teisingas zmogaus poziuris...ypac man patiko apie pasikelusiu pienburnius...

ZLO ZLO
2007 Sausio 25 15:21

ta foto, kur lija, labai teisingai ideta - skatina buti stipriam ir atsidavusiam ;)

saan saan
2006 Gegužės 12 17:30

saunuoliai

Talkee Talkee
2006 Kovo 7 19:07

Nida, neradau niekur, kad Julių būčiau pavadinęs jaunuoliu :D Nors ir nepasakyčiau, kad jis senas žmogus. Jis juk pačiame jėgų žydėjime ;)

Beje jei tu apie šį sakinį, tai čia jaunuolis=Aš :)
"Visgi gaišti savo brangų laiką vien tam, kad paplepėtum su “viskuo besidominčiu” jaunuoliu manau sutinka ne kiekvienas. "
O Julius=žmogus gaištantis laiką dėl manęs ;)

YZFAS
2006 Kovo 7 14:37

Geras strapsnis ;)

NIDA NIDA
2006 Kovo 7 14:13

p.s. talkee ne ten istojai. i zurnalistika arba i poetus tau reikejo :V

NIDA NIDA
2006 Kovo 7 14:12

nieko sau "jaunuolis" julius... o kad zmogus fainas ir taip aisku manau visiem ji bent kiek geriau nei is bulvaro skaitalu pazistantiems. :)

Talkee Talkee
2006 Kovo 6 22:23

Balzebubai, visgi su šiuo žmogum susitikti aš norėjau nuo pirmojo jo rengto sezono atidarymo... Tai visgi kai tai įvyksta, tai ir stoviu lyg kuloą prarijęs :) Visgi nemaniau, kad Julius bus toks draugiškas ir taip maloniai su tokiu studenčioku bendraus. Tad ir pasimečiau :D

Balzebubas Balzebubas
2006 Kovo 6 21:55

Talkee tau su tokia stovesena tik garbes sargyboje stoveti :D

jawasaki
2006 Kovo 6 21:53

normaliai cia :-] as gale straipsnio tikejausi pamatyt Talkee varda (+) bet nustebau pamates Iceman... bet tai man jokio skirtumo (!) Tu ir taip maladec, Talkee, niekaip nesuprantu ko cia visi tokie priekabus... :V

suripopikas
2006 Kovo 6 19:22

fainos foto :) ypac paskutine... :) :)

Talkee Talkee
2006 Kovo 6 18:39

Taigi ačiū visiems už komentarus. Dabar norėčiau Jūsų ir atsiprašyti ir pasiaiškinti. Norėjau sužinoti ko iš tikro verti mano straipsneliai, tad protingų žmonių patartas pasirašiau kitu vardu. Ačiū Iceman ;)
Norėjau sužinoti objektyvią Jūsų nuomonę apie straipsnį. Dėkui Jums už komentarus. Man jie daug pasakė ;)

Sėkmės Jums. P.S. Lauksiu Jūsų komentarų ne tik apibūdinančių aprašomą dalyką, bet ir straipsnio rašymo, konstrukcijos ir kitokių dalykų vertinimo. (h)

Ledinukas Ledinukas
2006 Kovo 6 12:21

zmogus, kuris dar nori kazka parodyti musu abejingai liaudziai

Sennis Sennis
2006 Kovo 6 10:44

Julius už pasiaukojimą, šaunių renginių organizavimą, kas atima begalę laiko ir finansų - pagarbos vertas diedas (y) . Stiprybės, kantrybės ir ilgų metų (h) .

Balzebubas Balzebubas
2006 Kovo 5 21:08

Ka as zinau.... Kai kur labai teisingai pasakyta kai kur nelabai. Nuo tolesniu komentaru susilaikysiu.

suripopikas
2006 Kovo 5 19:12

"Tad mintis ir buvo tame, kad visuomenė pamatytų, jog baikeris nėra koks prasigėręs ir bobutes gąsdinantis vaikigalis, o iš tikro yra kruopštus, tvarkingas bei padorus pilietis. " - gerai kad stengiasi pagerinti baikeriu ivaizdi :) ir vaikų namuose lankosi - gerietis :)

Liūtas Liūtas
2006 Kovo 4 22:58

Tiek to...

Fatalissimo Fatalissimo
2006 Kovo 4 14:09

Straipsnins tikrai geras (y) ir ne tik jis! o visa Juliaus Urbaicio veikla!

Shtrych > o prie ko cia Talkee? :D

slitsas
2006 Kovo 4 13:39

Labai geras straipsnis (+)

Shtrych Shtrych
2006 Kovo 4 08:54

...Kas važiuoja trečias (kolonoje važiuojama po du.) Tad kas važiuoja trečias tas py*******.
aukso žodžiai.....

Talkee (y) teisingas straipsnis apie teisingą ŽMOGŲ (y) !!!!!

jawasaki
2006 Kovo 3 22:04

renginys tikrai nerealus (!) (y) aciu iceman uz straipsny!!!!!! tikrai demesi sukauste (+)

mindazzz mindazzz
2006 Kovo 3 21:32

Nepraleisim ir šiemetinio renginio - šaunuolis Juliau (y)

AntanasP AntanasP
2006 Kovo 3 19:25

labai įdomi asmenybė, labai įdomus interviu, laikykis Juliau!

bent jau man atrodo, jog visuomenės požiūris į Lietuvos motociklistus vis gerėja. beabejo netaip sparčiai kaip norėtųsi, bet manau Bikeshow renginys tam daro tikrai didelę įtaką. bent jau žmonės žino kad gatvėse važinėja netik automobiliai, bet ir dviratės transporto priemonės. o kad žiniasklaida linkusi gaudyti tuos "sencacingus" atvejus, kurie dažniausiai yra išimtis iš šios motomaniškos, laisvės pojūtį skleidžiančios idėjos, tia jau nelabai ką ir padarysi..

stiprybės organizuojant Bike Show 2006 bei kitus renginius. man jau dabar labai smalsu kas bus birželį Kaune :)